درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخشش انجمن علمی گروه عمران دانشگاه سراسری زنجان در جشنواره حرکت
با سلام
چند شب پیش مهندس آرش آتش نما خبری رو بهم داد که خستگی مسابقات خاوران رو از تنم درآورد
برای مقدمه : مسابقات سازه های ماکارونی اسفند 89 دانشگاه سراسری زنجان بدون شک ( از نظر بنده ) بهترین مسابقه از لحاظ کیفی در چند سال اخیر بوده و همه فعالین سازه های ماکارونی خاطره قشنگ این مسابقات رو در ذهنشون دارند و هیچ گاه فراموش نخواهند کرد .
عوامل زیادی در موفقیت این مسابقات سهیم بود ولی می توان 99% عامل این موفقیت رو تیم قوی انجمن علمی عمران دانشگاه سراسری زنجان و در راس آن مهندس آتش نمای عزیز رو دانست . تیمی که بجای اینکه به فکر مقام آوردن در مسابقات باشند تصمیم گرفتند در نوع کیفیت برگزاری مسابقه مقام بیاورند . و خوشبختانه امروز نتیجه زحمات خودشون رو با کسب این مقام گرفتند .
و اما اصل خبر :

کسب مقام سوم انجمن علمی عمران دانشگاه سراسری زنجان در بخش انجمن علمی دانشجویی برگزیده در فعالیت های آموزشی و ترویجی چهارمین دوره جشنواره حرکت

بچه های انجمن علمی عمران دانشگاه سراسری زنجان در چهارمین دوره جشنواره حرکت در بخش فعالیت های آموزشی و ترویجی فعالیت خودشون در مسابقات سازه های ماکارونی 89 رو ارائه داده بودند که توانستند مقام سوم رو در بین انجمن های علمی سراسر کشور بدست بیاورند

این موفقیت رو به دوست از دوران کودکی تا به الآن خودم آرش آتش نمای عزیز و بچه های انجمن علمی عمران که در اون مسابقه فعالیت داشتند تبریک می گم و باور دارم در مقابل مسابقه ای که داور اون برادر نفر اول مسابقات بود و یا خیلی از مسابقات کشور که میزبان به جای اجرای یک مسابقه خوب خودشو هزاران مکر و حیله رو جور می کنند تا خودشون مقام بیارن ، کار زیبای شما ارزش خودش رو نشون میده

اعتقاد دارم در سال های آینده ارزش کار عزیزان کم ادعایی چون آرش عزیز که علارقم کار پر ارزشش در مسابقات سراسری زنجان هیچ گاه از خودش شخصیت آنچنانی نساخت برای فعالین سازه ماکارونی ایران مشخص خواهد شد .

و اما حرف آخر با فعالین سازه ماکارونی در ایران : مهم نیست کدوم دانشگاه و کدوم شهر و چه کسی باشه . مهم اینه بتونیم یک روزی در شهری و در دانشگاهی و باهمت عزیزانی یک خاطره شیرین مسابقات سراسری زنجان دیگری رو در ذهن ها بسازیم .

چیزی که از نظر من در فضای فعلی فعلا شبیه به یک آرزوست !

[تصویر:  pr_HarekatFest909.jpg]

[تصویر:  pr_HarekatFest9092.jpg]

اصل خبر : http://znu.ac.ir/modules.php?name=News&f...lang=farsi
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، آرش آتش نما ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حسن شیخ
دوست عزیز جناب آقای مهندس نظری

من سعادت نداشتم نه توی این مسابقه ی زنجان باشم و نه این عزیز بزرگوار رو بشناسم. ممنون می شم از طرف من هم به ایشون و هم به تمام عزیزان و دست اندرکاران این فعالیت تبریک یگید و از همین جا براشون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، آرش آتش نما
سلام خدمت تمامی دوستان
واقعا مسابقه سراسری دانشگاه زنجان بیشترین سطح رضایت را برای شرکت کنندگان داشت و این رضایت به میزان زیادی به دوست خوب و همیشگی مهندس آرش آتش نما برمی گرده که به عنوان دبیر اجرایی این مسابقات واقعا سنگ تمام گذاشتند .
جا داره این موفقیت را به همه دانشجویان عمران دانشگاه زنجان به خصوص کسانی که در انجمن علمی این رشته زحمت می کشند تبریک بگم
پاسخ
سلام
من هم به نوبه خودم از بجه های خوب و پر تلاش دانشگاه سراسری زنجان تشکر میکنم
هنوز خاطرات آن مسابقات و آرش آتش نمای عزیز و آقای دانایی در ذهنم مانده است

امیدوارم در سایه ایزد منان درجات تعالی را یک به یک اخذ و با تلاش و پشتکار , موفقیت های پی در پی شما دوستان رو مشاهده کنیم
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
سلام . منم این موفقیت رو از به دوستان تبریک میگم و ایشالا همیشه موفق باشن .
پاسخ
با سلام
بنده هم به نوبه خودم به این عزیزان تبریک میگم مخصوصا جناب آتش نما که واقعا زحمتکش و بی ادعا و خوش اخلاق بودند و هستن
موفق و سربلند باشید
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط آرش آتش نما ، حمید رضا نظری
عرض سلام و ادب خدمت همه شما دوستان محترم
ممنونم از لطف و محبتی که نسبت به بنده و انجمن داشتید
قطعا و یقینا کسب این مقام برای انجمن بدون حمایت همه شما دوستان ممکن نبود
پس جا داره که بنده هم به نوبه خورم کسب این افتخار رو به شما دوستان تبریک بگم
الان نزدیک یک سال از برگذاری مسابقه میگذره و حقیقتا هر بار که به یاد اون روز ها میافتم جز خاطره های خوبی که با
حضور شما عزیزان ساخته شد چیزی یادم نمیاد
امیدوارم که مجددا فرصتی پیش بیاد تا بتونیم در خدمتتون باشیم
فقط خیلی خیلی لازم میدونم که از زحمات یک سری از دوستان که زحمت خیلی خیلی زیادی کشیدن و شاید کمتر اسمی ازشون برده شده از جمله آفای محمدرضا پناهی و مسعود دانایی و تشکر کنم.
نهایتا هم از دوست صادق و با محبتم آقای نظری و هم چنین آقای قاسمپور نهایت تشکر رو دارم
با سپاس فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، مسعود شفقی ، سعید قاسم پور ، علیرضا نظری ، حسن شیخ
با سلام
شاید یکی از دغدغه های آینده مدیران کشور، نداشتن و نتوانستن مشارکت در کارهای گروهی باشد، آنچه که امروزه افراد بسیار قلیلی توانایی آن را دارند. بنظر من آنچه که باعث شد که مسابقات کشوری شبیه سازی سازه با ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان در ذهن همه بماند و همه از آن به نیکی یاد کنند، کارگروهی قوی همراه با مدیریت قوی جناب آتش نما بوده است که قطعا جناب آتش نما برای اینکه بتوانند این واقعه علمی بزرگ رو رقم بزنند حتما از مشاوران خوبی استفاده کرده اند. لذا آنچه برای ما جای مباهات و دلگرمی است اینکه در کشور، کسانی که در تلاش و فعالیت شان استقامت داشته باشند، از دید مسئولین پنهان نمی مانند و از زحمات آنان تجلیل می شود.
کسب این افتخار توسط انجمن علمی عمران دانشگاه زنجان را به تک تک اعضای این انجمن و در راس آنها به دبیر بسیار با شخصیت و خوش اخلاق آن، جناب آرش آتش نما، تبریک عرض می نمایم و از خداوند منان برای ایشان توفیق همراه با سعادتمندی خواستارم.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، آرش آتش نما ، محمد جواد رضایی ، علی رنود ، حمید رضا نظری
سلام مجدد
راستی یک خاطره خوش از مسابقات خاوران یادم اومده میخوام بگم
تو سالن برگزاری نشسته بودیم واسه یک لحظه یکی از بچه ها داد زد گفت فقط znu و خیلی هم سعی کرد مثل زنجان از آب در بیاد و من به شخصه واسه یک لحظه تموم خاطرات خوش مسابقات زنجان یادم اومد
یا حسین(ع)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مسعود شفقی ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی
مگه تو هم سراسری زنجان بودی؟
اگه گفتی اون کی بود؟؟؟
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان