درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی دور دوم مسابقات خاوران
سلام
دوستان اینجا یک تعداد سوال طرح میکنم و عزیزان میتونن به سوالات از 0 تا 20 نمره بدهند فقط اگر به موردی نمره خیلی بالا یا خیلی پائین میدهید لطفا علت را نیز بیان کنید
1- تاریخ برگزاری
2- اطلاع رسانی
3- میزان استقبال از مسابقات
4- سالن برگزاری
5- آیین نامه (جمعا هر دو گرایش)
6- کیفیت داوری
7- قرنطینه
8- پذیرایی
9- اسکان
10- عملکرد و رفتار کادر اجرائی
11- عملکرد و رفتار کمیته itssa
12-عملکرد جک
13-این دوره از مسابقات را در مقایسه با پارسال چگونه می بینید
14- در کل به این دوره چه نمره ای میدهید

دوستان بدون در نظر گرفتن رفاقتها و رودروایسی ها نظراتتون رو بدید تا اگر مشکلی بود در دوره های بعدی تکرار نشه
اگر هم موردی به ذهنتون میرسه که من نگفتم خودتون اضافه کنید

به عنوان اولین نفر خودم به سوالات پاسخ میدم
1- تاریخ برگزاری:زیاد مناسب چون تقریبا مصادف بود با عید غدیر که مشهد هم اون روز خیلی شلوغ بود نمره:16
2- اطلاع رسانی:اطلاع رسانی در سطح شهر خیلی بد بود هیچ گونه بنری در سطح شهر یا ورودی یا ترمینال نصب نشده بود تا شرکت کننده بتونه مسیر خودش رو به سالن برگزاری پیدا کنه نمره:16
3- میزان استقبال از مسابقات: تعداد تیمهایی که تازه به این رشته امده بودن زیاد بود اما یک تعداد از تیمهای قوی هم نیومده بودن که فکر کنم به خاطر بد برگزار شدن مسابقات قبلی که با جک برگزار شده بود نمره:18
4- سالن برگزاری:بد نبود اما یکم دور از اسکان بود جناب جاودانیان گفته بودن 5 دقیقه راهه اما زیاد بود نمره:17
5- آیین نامه (جمعا هر دو گرایش): یکی دو مورد اصلاحیه آمد براش که بعضی از تیمها از این اصلاحیه ها خبر نداشتن نمونش هم مهندس داوری و تیم قزوین بودن که وزن سازه رو بدون بلت یک کیلو در آورده بودن نمره: 18
6- کیفیت داوری:در مورد داوری باید بگم که سازه ضربه ای هایی که تونستن 2 متری رو نگه دارن باید قبلا حذف میشدن چون در گره مرکزی بالای 5 سانت چسب کاری ارتفاعی داشت که در آیین نامه 1.5 سانت بود اگر این کار قبلا میشد قضایای اختتامیه هم پیش نمی آمد در کل نقطه ضعف داوری فقط همین بخش بود نمره: 19
7- زمان تحویل سازه : واقعا در مورد تحویل سازه تمام تیمها با مشکل مواجه شده بودن که مشکل از خود شرکت کننده ها بود مشهدی ها گروه اول تحویل دادن بودن که وقتی ما رسیدیم دیدیم تازه مشهدی ها دارن سازه میدن از دوستان خواهشمندم از این به بعد به این مورد بیشتر توجه کنند و با برنامه ریزی اجرا کننده ها هماهنگ باشن تا مشکلی پیش نیاد نمره: 19
8- قرنطینه:قرنطینه هم خوب نبود یعنی امنیت نداشت نمره: 17
9- پذیرایی: این بخش واقعا خیلی خیلی بد بود ما به جز دو سه تا چایی و دوتا نهار چیزی ندیدیم نه صبحانه نه شامی نه میان وعده ای حین مسابقه نمره:10
10- اسکان: محل اسکان خوب بود ولی هیچ گونه اتوبوسی نبود تا تیمها رو جابه جا کنه نمره:17
11- عملکرد و رفتار کادر اجرائی: خوب بود ولی یک تعداد از دوستان بد اخلاق بودن و الکی گیر میدادن نمره : 18
12- عملکرد و رفتار کمیته itssa : خوب بود برای هر کارشون دلیل داشتن الان هم پاسخگویی کارهایی که انجام دادن هستن نمره:20
13-عملکرد جک: نمره:18
14-این دوره از مسابقات را در مقایسه با پارسال چگونه می بینید من پارسال نبودم پس اظهار نظر نمیکنم
15- در کل به این دوره چه نمره ای میدهید: نمره 18
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مهرسا یزدانی ، سعید قاسم پور
1- تاریخ برگزاری:به نظرم بهتر بود یک زمانی باشه که شرایط جوی خوبی میداشت ولی از لحاظ تقارن با عید غدیر عالی بود 18
2- اطلاع رسانی:اطلاع رسانی خیلی خوب بود20
3- میزان استقبال از مسابقات:انتظار داشتیم بیشتر از اینا استقبال بشه ولی تیمهای اصلی و رکورد دارا بودن19
4- سالن برگزاری:از لحاظ دمایی و رطوبتی نسبتا خوب بود ولی خوب نواقصی هم داشت مثل سن بارگذاری17
5- آیین نامه (جمعا هر دو گرایش):بسیار عالی و علمی بودن 20
6- کیفیت داوری:کاملا عالی بود و کاملا منطقی پاسخگو بودند20
7- قرنطینه:جای مناسبی بود واز لحاظ امنیتی هم انتقدر زیاد امنیت داشت که داد من در اومد که چرا نمیذارین حتی داخل یک نگاه بندازیم ببینیم دوستمون داخله یا نه پس 19.5
8- پذیرایی:پذیرایی یک سری نواقص داشت که به خاط باقی قسمتها میشه از اون چشمپوشی کرد17
9- اسکان:عالی بود20
10- عملکرد و رفتار کادر اجرائی:بعضی جاها حرف نداشت ولی دو تا از اعضا خیلی خیلی با خود بنده بد برخورد کردن که حتی من هم عذر خواهی کردم حتی جیکشون در نیومد که بگن خواهش میکنیم این حرفا چیه که دیگه اسم اون دو نفر هم نمیارم چون ارزششون نداره19
11- عملکرد و رفتار کمیته itssa:کاملا عالی20
12-عملکرد جک:به نظرم حرف نداشت20
13-این دوره از مسابقات را در مقایسه با پارسال چگونه می بینید:پارسال نبودم
14- در کل به این دوره چه نمره ای میدهید:با ارفاق20
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
1- تاریخ برگزاری : به نظر من خوب بود و مشکلی نداشت
2- اطلاع رسانی : در سطح شهر خوب نبود و بهتر این بود که 3 تا خیابون مونده به سالن برگزاری بنر زده میشد
3- میزان استقبال از مسابقات : در مقایسه با سایر مسابقات زیاد نبود
4- سالن برگزاری : جالب نبود نمیشد هیجان رو داخلش ایجاد کرد (به درد همایش میخورد که آدم توش راحت بخوابه)
5- آیین نامه (جمعا هر دو گرایش) : بسیار عالی بود
6- کیفیت داوری : به بهترین شکل ممکن انجام شد (در مقایسه با دوره های قبلی ولی بعضی از تیمها سازه شون رو در حین بارگذاری تحویل دادند شاید من اشتباه دیدم یا اشتباه برداشت کردم)
7- قرنطینه :اصلاً خوب نبود
8- پذیرایی : اسفناک
9- اسکان : اسکان ما رو خود دانشگاه تو یه سوییت هتل در نظر گرفته بود
10- عملکرد و رفتار کادر اجرائی : عالی (به جز یه نفر خانم که وسط سالن راه پیمایی میکرد و اصلاً با بچه ها رفتار خوبی نداشت "خوبه دبیر مسابقات نبود")
11- عملکرد و رفتار کمیته itssa (به نظر من در حد توان انرژی خودشون رو گذاشتند)
12-عملکرد جک: خوب بود
13-این دوره از مسابقات را در مقایسه با پارسال چگونه می بینید : کمی پایین تر بود
14- در کل به این دوره چه نمره ای میدهید : هوم ...... من در کل 16.78 میدم
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مصطفی مهدی پور
سلام
1- تاریخ برگزاری : تاریخ برگذاری خوب نبود چون هیچ نوع بلیتی به راحتی پیدا نمیشد . اگه روز تحویل سازه ها یکم جلوتر از 3 روز اعلام میشد راحتتر بلیت میگرفتیم . یه جورایی تو اوج شلوغی امدیم و تو اوج شلوغی برگشتیم . 17

2- اطلاع رسانی : اطلاع رسانی که اصلا خوب نبود حداقل ترین کاری که میتونستن بکنن داخل اتوبان جلوی خود مجتمع یه بنر بزنن که راحتتر بشه پیدا کرد . 17

3- میزان استقبال از مسابقات : به نسبت خوب بود . 18

4- سالن برگزاری : سالن به قول آقای رضایی اصلا نمیشد به هیجان آوردش . من خودم چندبار خوابم برده بود . مخصوصا با مجریه که داشت ( اصلا واسه مسابقه سازه خوب نبود ).16

5- آیین نامه (جمعا هر دو گرایش) : خوب بود 19

6- کیفیت داوری : خوب بود . اما همین موردی که آقای نظری گفتن و یه مورد هم خودم تو آیین نامه سنگین دیدم بعد از شکسته شدن که یه قسمتایی از سازش بیشتر از 3.5 سانت چسب کاری داشت . (جز 10 تا تیم اولم بود)18

7- قرنطینه : خوب نبود . چون اون روزی که به خاطر مشهدیا تحویل سازه ما افتاد واسه صبح گفتن سازتون رو بزارین اینجا ولی با ضمانت خودتون . ما هیچ مسئولیتی قبول نمیکنیم . این رو خود جناب جاویدان گفتن . در صورتی که ما جز تیم هایی بودیم که تو ساعت آخر باید تحویل میدادیم و به موقع رسیده بودیم 10

8- پذیرایی : روز اول که یه نیم ساعتی یخ زدیم تو سالن تا ناهر بدن . روز دومم که دوستان رو زیر بارون نگه داشته بودن که دونه دونه برن تو ناهار بخورن . خوب شد بارون زود بند امد 0

9- اسکان : از اسکان استفاده نکردم . نظری ندارم

10- عملکرد و رفتار کادر اجرائی : کادر اجرایی زیاد خوب نبود . بعداضهر روز دوم از قرنطینه هر کی میخواست سازه بارگذاری کنه مسیر خیلی شلوغ بود . میتونستن با چارتیشن های مختلف و ارزون و سریع یه مسیر جدا برای بردن سازه درست کنن که با خیال راحتتر سازه ببرن . تورو خدا دیگه مجریه که هیچ نوع چیزی از سازه ماکارونی نمیدونه یا نمیتونه هیجان مسابقرو بالا ببره نیارین . 12

11- عملکرد و رفتار کمیته itssa : خوب بود اما میتونست بهتر باشه . 18

12-عملکرد جک : من به مشهدیا تبریک گفتم که نگن چون نتونستم اون رکرد رو بزنم دارم اعتراض میکنم . بهتره بقیه هم صبور باشین تا مسابقه بعدی . انشاالله که بتونن دوباره اون رکرد رو بزنن ما که بخیل نیستیم . فعلا هیچی نمیشه گفت .
13-این دوره از مسابقات را در مقایسه با پارسال چگونه می بینید : پارسال نبودم . اما از روی عکساش میتونم بگم سالن برگذاری پارسال شاید کوچیک بود اما بهتر بود

14- در کل به این دوره چه نمره ای میدهید :16.99
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
سلام
از تمام شرکت کنندگان در دومین دوره مسابقات کشوری شبیه سازی سازه با ماکارونی موسسه آموزش عالی خاوران مشهد میخوام لطفا در صورت امکان در مورد آیتم های فرم نظرسنجی که جناب علیزاده زحمتش رو کشیدن، نظراتتون رو اعلام بفرمایید. بی شک نظر شما عزیزان برای ما در کاهای آتی راهنما خواهد بود.
با تشکر
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
به نظر من بهتره یک فرم در قالب word یا exel تهیه و در اختیار کاربران قرار داده بشه و اینجوری گزینه های مورد نظر مورد بررسی قرار بگیره
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مصطفی مهدی پور
من همینجوری فقط نمره میدم، توضیحاتش بمونه برای بعد.
1- 16
2- 10
3- 18
4- 11
5- 18
6-نمیگم.
7- 9
8- 2
9- -0-
10- 9
11- 14
12- 10