درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی و نقد و بررسی مسابقات خاوران مشهد - آبان 90
سلام
آقا یه مدتی بود به خاطر مشغله نمیتونستم به سایت سر بزنم بابت تاخیرم ازتون عذر میخوام
اما یه نکته رو به دوستمون جناب سالار ماهروئی گوش زد میکنم
اولا اینکه در اول بنا که اعلام شد قراره سایت itssa از مسابقات خاوران حمایت کنه من و جناب نظری به خاطر اینکه با مسولین این سایت روابط دوستانه ای داشتیم نمیخواستیم شرکت کنیم واسه خاطر شک نکردن دوستانی مثل شما به مسولین انجمن(حالا در این بین اتفاقاتی هم افتاد که شما ازشون بی خبرید) اما به خاطر درخواست دوست خوبمون اقای جاودانیان دبیر مسابقات بنا بر این شد که ما هم در مسابقات شرکت کنیم البته تقریبا دقیقه 90 بود.
حالا من نمیدونم چرا باید اسم ارومیه به نظر آقای قاسمپور اشنا بیاد قوی ظاهر شدن تیمهای آذربایجانی بر هیچ کس پوشیده نیست و در هر برهه زمانی از برگزاری مسابقات که نگاه کنید یک تیم مقام آور آذربایجانی در بین اونها بوده و به امید خدا در آینده نیز خواهد بود پس در صراحت کلامتون یه مقدار دقت داشته باشید
انشالله در اینده نیز شاهد درخشش تیمهای آذربایجانی خواهیم بود هر کسی هم که به توانایی های این تیمها شک داره مسابقه برگزار کنه ما در خدمتشون هستیم
ببخشید حرفام به درازا کشید
یا علی
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مهرسا یزدانی ، علی رنود ، ابوذر عظیمی ، حامد احمدپور
سلام خدمت همه ي دوستان عزيز و مهندسان گرامي
اول يه گله از همه دارم اونم اينكه بابا ما شهركردي ها دانشگاهمون كه اصلا نفهميده بودن كه ما دوم شديم اون موقع هم كه فهميدن گفتن خوب كه چي!!!!!اين از دانشگاه حداقل شما اعضاي سايت به قطب جديد رقابتها يه تبريكي مي گفتيد؟!ما هم ركورد كشور را شكستيما!!
يه توصيه ي دوستانه هم به همه ي دوستان دارم اونم اينكه زياد به حواشي نپردازيد حاشيه هر جايي باشه كارهارا خراب ميكنه حرفهاي زيادي براي گفتن هست ولي چيزي عوض شدني نيست وبيان حرفها فقط باعث كدورت ميشه
به دوستان مشهدي هم تبريك ميگم در هر صورت ركورد خوبي بود.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، مصطفی زمانی ، سعید قاسم پور ، محمد جواد رضایی ، علی رنود
سلام
نفست حق ابوذر جان
بقول مهندس قاسمپور عدالت علی هم مخالف زیادی داشت ولی چقدر خوب میشد انتقاد پذیر باشیم حتی اگر ناحق باشه
یا حق
دلیل موفقیت:طراحی درست
علت شکست:کپی برداری
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، Hamed.A ، علی رنود ، ابوذر عظیمی
سلام به همه دوستانی که تو مسابقه شرکت کردنو کسایی که واسه برگزاری مسابقه زحمت کشیدن
تیم ما برا بار اول تو مسابقه شرکت کرد بماند که چه بلاهایی به سرمون اومدو با چه مکافاتی تونستیم دقیقه نودی برسیم البته با کمک دوستان که اینجا تشکر میکنم ازشون به نظرم نباید درباره کسایی که واقعا تلاش کردن چه برا برگزاری مسابقه و چه کسایی که برا شرکت تو مسابقه اومده بودن قضاوت ناعادلانه کرد بالاخره هر چقدم دقت زیاد تو کار باشه نمیشه گفت چیزی یا کاری بدون نقص صد در صدمیشه که تا اخرجلو بره امیدوارم که بقیه دوستان حواشیو کنار بذارنو کمک کنن تا چنین مسابقاتی ادامه پیدا کنه و از دید دیگه ای به این مسابقات نگاه کنن
واینجا از طرف هم تیم های خودم به کسایی که موفق شدن تو مسابقه مقام بیارن تبریک میگم
کسی که قلمرو بهشت را در این دنیا نمی بیند در ان دنیا نیز نخواهد دید *جبران خلیل جبران *
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، علی رنود ، ابوذر عظیمی
با سلام
امشب شبی است که طبق آداب محرم، در چنین شبی از شخصیت و احوالات حضرت علی اکبر (ع) سخنرانی و مداحی می شود، جوانی که در جمال و کمال شبیه ترین فرد به پیامبر اکرم(ص) بود و در حادثه کربلا اولین فرد از بنی هاشم(ع) است که وارد میدان نبرد شدند از این رو جامعه اسلامی در سوز و اندوه اهل بیت عصمت و طهارت(ع) سوگوار است، لذا ایام عزا تسلیت.

جناب عظیمی درست می فرمایند، مسئولان بعضی دانشگاه ها ناشکر تشریف دارن. در کنارش دانشگاه هایی هستند که برای اینکه دانشجویانشون بتوانند در چنین مسابقاتی حتی برای اینکه جزو 10 تیم اول باشند، حاضرند هزینه ها خرج کنند!
البته جناب عظیمی عزیز، اگه یادتون مونده باشه من قبل از مراسم اختتامیه خدمت شما و دوستانتون تبریک گفتم و باید اعتراف کنیم که دوستان شهرکردی واقعا خوب و اصولی کار کرده بودند. ان شاءالله که در آینده از اینی که هستند بهتر و مترقی تر شوند. مکررا تبریک.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، علی رنود ، ابوذر عظیمی ، حامد احمدپور
واقعآ ممنون بخاطرقضاوت عادلانه مسئولین...یعنی 1کاری کردیدکه بروبچه های سازه ماکارونی(دانشجویانی غیر ازدانشگاه خاوران)تاعمر دارن تو هیچ مسابقه ای که تو مشهد برگزار بشه شرکت نکنند...
واقعآاین عادلانه ست که تو گرایش بار ضربه ای گروهایی که هنوز وزنه رو سازشون نیوفتاده،شکسته برن بالا،اونوقت یه گروه مثله ما،بدون هیج مشکل آیین نامه ای قابل قبولی (تأکید میکنم:هیج مشکل آیین نامه ای قابل قبولی )که وزنه رو تا ارتفاع 1.5تحمل کرده از مسابقه فیلد بشه!!!واقعا این کاره خیلی هارو زیر ســــــــــــــــــــــــــــــوال میبره...
خیلی جالبه که هیچ جواب قانع کننده ای برای ما وجود نداشت...
برای ما که اولین بار بود تواینجور مسابقات شرکت میکردیم،خیلی جالب بود که با چنین برنامه هایــــــــی روبرو بشیم...
واقعآ همه مسابقات رشته عمران به این صورت برگزار میشه؟؟؟
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی
با سلام
از مهندس قاسمپور تشكر مي كنم ما هم ارزوي موفقيت روزافزون را براي شما و تيم مديريتي انجمن را داريم.
خانم نوروزي گرايش سازه ي محافظ تخم مرغ اولين باري بود كه در ايران برگذار مي شد خوب طبيعتا كمبودهايي در اجرا و تصميم گيري ها احساس مي شد ولي اين را هم مد نظر داشته باشيد كه هيچ مسابقه اي كامل و بي نقص نخواهد بود.اميدوارم در مسابقات پيشرو موفق باشيد.

سپاس شده توسط سعید قاسم پور
با سلام
بدلیل مراسمات تاسوعا و عاشورای حسینی، این دو روز رو نتونستم به سایت سر بزنم.
سرکار خانم ساجده نوروزی، من متوجه حرفای شما نمیشم. هنوز پس از گذشت 20 روز از مسابقات، شما متوجه نشدید که تیمتون مستحق حذف بوده! و هنوز نمی خواهید قبول کنید که بعضی از گره های سازه شما 4.5 سانتی متر چسب داشته!
دلیلش میدونید چیه!؟ شما دوست نداشتید که پاسخ سئوالات تونو بشنوید و فقط می خواستید سئوال پشت سئوال بپرسید و فکر میکردید که با حذف تیمتون انگار آسمون به زمین اومده! شاید این رفتار شما ناشی از کم تجربگی شما در این مسابقات باشه! (طبق فرموده خودتون)
اگر شما نمیخواهید چسب 4.5 سانتی در گره هاتون رو باور و قبول کنید، دیگه من با شما حرفی ندارم.
اما در مورد رنکینگ: ظاهرا شما آمار بارگذاری ها رو هم نمیدونید. جهت اطلاع، بعد حذف تیم های سوم و چهارم بارگذاری مسابقات(یعنی تیم ابهر و غیاث الدین)، پنج تیم بودند که سازه شون از ارتفاع نیم متری ضربه رو تحمل کرده بودن که سازه تیم East Bridge 3 بدلیل داشتن وزن کمتر نسبت به بقیه، در رنکینگ نتایج بارگذاری بالا آمد. لذا بعنوان تیم سوم معرفی شد. امیدوارم حرف های بنده کاملا براتون گویا بوده باشه.
برای تیم شما هم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در آینده در این گرایش بهتر و فنی تر کار کنید و شاهد موفقیت های روز افزون شما و تیم تون باشیم.
خوشبختانه با اینکه گرایش بار ضربه ای برای اولین بار بود که در جهان برگزار می شد ولی بدون هیچ نقصی برگزار شد. دستگاه بارگذاری هم خیلی خوب بود.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط علی رنود ، محمد جواد رضایی ، ابوذر عظیمی
با عرض سلام خدمت همه دوستان بخصوص مهندس قاسمپور عزیز بخاطر لطفشون به بچه های شهرکرد
عرض کنم سازه ای که ما آورده بودیم نزدیک به 2 ماه ریزه کاری روش انجام شده بود و به جرات بگم کمتر کسی میتونه توی طول کم دقیقا 8 میلی متر چسبکاری کنه.و دلگرم شدم ازینکه شما فرمودید:
"من خدمت شما و دوستانتون تبریک گفتم و باید اعتراف کنیم که دوستان شهرکردی واقعا خوب و اصولی کار کرده بودند. ان شاءالله که در آینده از اینی که هستند بهتر و مترقی تر شوند"
و همینجا به شما و همه مهندسین نوید میدم که انشاالله آخرین رکوردی که در آینده نه چندان دور ثبت میشه رکورد برو بچه های "دانشگاه آزاد شهرکرد" خواهد بود و بسیار امیدوارم که حمایت ها از طرف مسوولین برگذار کننده باشه چراکه مارا به خیر دانشگاه امید نیست..
یا حق
دلیل موفقیت:طراحی درست
علت شکست:کپی برداری
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، علی رنود
با سلام
همونطور كه مصطفي جان گفتند همه ي دوستان منتظر ركورد خارق العاده اي از بچه هاي آزاد شهركرد در آينده ي نچندان دور باشيد.

سپاس شده توسط علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان