درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی و نقد و بررسی مسابقات خاوران مشهد - آبان 90
سلام دوباره
جناب داوری عزیز جواب شما کاملا واضحه . سرعت بارگذاری واسه هیچ تیمی یکسان نیست و با توجه به صلبیت سازه ها متفاوت بوده . مگه سازه ماکارونی یک جسم همگن واسصه همه تیمها است .
شما یک رکورد خوب تو بخش راندمان دارید . آیا کسی رکورد شما رو زیر سوال برده ؟
با توجه به قضایای بابل کسی به شما توهین کرده از این سایت و کاربرانش ؟
ما همچنان شما رو دوست داریم . شما یک دلیل قانع کننده واسه حذف سازه ما بیارید تا ما هم بدونیم .
ممنون
اقای جاودانیان
من نمیگم شما تقلب کردید
نمیگم که ماکارونی و سازه برای همه صلبیت یکسان داره و جک برای همه یکسان عمل میکنه و بهتر از هرکس میدونم که جک چجوری کار میکنه ولی اختلاف سرعت بارگزاری همه تیم ها بین 7.5 تا 7.9 کیلو در ثانیه بود حتی برای سازه دوم شما این سرعت 7.6 کیلو بر ثانیه بود درحالی که صرعت بارگزاری در سازه اول شما بالای 12 کیلو بر ثانیه است
من کل مسابقات ایران را حتی مسابقه ای که خود بنده در سال 86 برگزار کردم را زیر سوال میبرم
منظورم شخص خاصی نیست و به شما هم تبریک عرض میکنم به خاطر رکورد بسیار خوب شما
من میگم که در مسابقه نباید از طرف برگزار کننده تیمی شرکت کنه. همین
باز هم تبریک میگم
با تشکر
علی داوری
sptruss@yahoo.com
facebook:::alidavari
سلام جناب داوری
ما 2 سازه در مسابقه نداشتیم بلکه 6 سازه بوده . سه سازه عملکرد مناسبی داشته که همه اونها سرعت بارگذاریش بالای 10 بوده .
من به عنوان کسی که علاقه دارم به این مسابقات نمیتونم منتظر بمونم دانشگاهی بره جک استاندارد بسازه بعدش من تو مسابقاتش شرکت کنم .
پس میام با زحمت 5 ماهه هم مسابقات برگزار میکنم هم بهترین دستگاه ها رو میسازم هم مقام میارم .
مگه چه اتفاقی میفته میزبان مقام بیاره ؟
اگه همه چی درست بوده پس چرا دوست دارید رکورد رو تقلب جلوه بدید ؟
کدوم قسمت دستگاه بارگذاری جای سوال داره واسه شما ؟
چجوری میشه من تقلب کرده باشم با تمام سختگیری ها ؟
زحمت دیگران رو تقلب دونستن کار درستی نیست . همان طور که شما عملکرد ما رو تو بابل هم دیده بودید .
اگه شما عملکرد جک رو به خوبی میدونید بهتره رکورد رو با قاطعیت قبول کنید نه با طعنه صحبت کنید .

با سلام به دوستان عزیز
خوشحالم که بحث مسابقات تنورش داغ شده و داریم به مهم ترین قسمت هر مسابقه یعنی تحلیل تجربیاتمون می رسیم
با توجه به وظیفم موردی بود که خواستم تذکر بدم به 2 همشهری ! جناب جاودانیان و جناب شارعی عزیز

بحث شما شخصی هستش . یعنی محتوای اون ربطی به بنده و دیگر اعضای سایت نداره . لطفا اگر بحثتون هم چنان شخصیست از طریق پیام خصوصی پیگیری نمایید . در غیر این صورت از این پس کلیه پست هاتون که جنبه شخصی دارند حذف خواهد شد .

ضمنا جناب جاودانیان فعلا کسی شما رو متقلب خطاب نکرده . لطفا زیاد بحث رو شلوغ نکنید
جناب شارعی عزیز به عنوان یک دوست پیشنهاد می کنم اگر اعتقاد به ابهام در رکورد جناب جاودانیان دارید با مدرک و مستند علمی حرف بزنید . اینکه سوابق یک شخص قبلا چی بوده دلیل و مدرک عقلانی بر زیر سوال بردن زحمت یک شخص نیست

با تشکرHeart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، علی رنود ، حسین ترکی ، حامد احمدپور
سلام
من به عنوان عضو گروهEast Bridge1 که البته در پایان با اینکه 395 کیلو بارگزاری شد اما اسم گروه حتی در رتبه بندی مطرح نشد لازم میدونم که ابتدا موفقیت گروه East Bridge رو به آقای مهندس جاودانیان تبریک بگم و از ایشون بخاطر زحماتشون از قبیل کمک ها و راهنمایی ها و پلات سازه که در اختیار ما قرار دادن تشکر کنم.

با سلام خدمت دوست خودم جناب جاودانیان عزیز
ما همچنان منتظر ثبت رکوردتان در مسابقات آتی هستیم.
سلام به جناب خشنودی
رکورد اثبات شده . اونم 3 بار . اگه دوستان توقع دارن بیشتر رکورد ایرانو جا به جا کنیم بگن ؟
غیر تیم شهر کرد و 3 تیم از خاوران کسی نتونسته بیشتر از 355 بزنه .
اگه شما تونستی بار دیگه تو مسابقات بین دو تیم مقام اول رو بیارید ما هم دوباره 572 کیلو گرم رو میزنیم .
امیدوارم تو مسابقات بعدی همه چی ثابت بشه .
ممنون
سلام
اقای جاودانیان
من نمیگم شما تقلب کردید و شما بسیار عصبانی هستید و حرفهای بنده و دیگران را به صورت صحیح متوجه نمی شوید
من هر چی میگم شما حرف خودتون را میزنید
من با کمک شما تونستم رکورد بزنم و نمیخوام شما را زیر سوال ببرم و منظور من هم شخص خاصی نیست
لطفا مطالب را با دقت بیشتری بخونید
فقط سازه های شما بوده که سرعت انها بالای 10 بوده و همه سازه ها پایین تر از 8 بودند . مگه امکان داره که این اتفاق بیفته؟ سختی سازه را من هم مثل شما میدونم چیه و میدونم سختی همه سازه ها برابر نیست و میدونم سازه خیلی از تیم ها سختی بالاتری نسبت به سازه شما داشتند . اما بهتره این مطلب را بیشتر کش ندیم
جای تعجب داره چون مخاطب اصلی بنده اقای قاسم پور بودند که تا الان هیچ صحبتی ایشون نکردند و همانطور که در پست قبلی گفتم منتظر جواب ایشون هم نیستم و مطمعنا جواب قانع کننده ای ندارند
با تشکر
علی داوری
sptruss@yahoo.com
facebook:::alidavari
سلام
یه سوال در مورد بارگذاری داشتم . من سرعت بارگذاری سازه هام یکیشون 7.2 بود یکیشون 8.1 بود . همونطوری هم که جناب قاسمپور گفتند ( البته اگه من اشتباه نشنیده باشم ) که سرعت بارگذاری 7 کیلو بر ثانیه است . این واسه حالتیه که جسم کاملا صلب باشه . مثلا یه لوله توپر از فولاد نه سازه ماکارونی . حالا ما میگیم با یه ضریب خطایی این عدد بدست امده و تا 8 یا نهایت 9 کیلو رو میتونیم قبول کنیم واسه سازه های کاملا صلب . با فرض اینکه سازه ی جناب جاویدان کاملا صلب بوده نباید سرعت بارگذاری بیشتر از 9 کیلو باشه .
من با یه فیلمی که درسته ناقصه و از وسطای بارگذاری رو دارم اما تو همون فیلم معلومه که سرعت بارگذاری حدودای 12 تا 13 کیلو . البته این رو هم بگم . نمیخوام بگم تقلبی توی خود سازه بوده و از متلاشی شدنش معلومه که درست بوده . اما یا سرعت بارگذاری رو روز مسابقه درست اعلام نشده ( همون 7 کیلو ) یا واسه این یه سازه دستگاه قاطی کرده . و در صورتی که سازه ی دوم همون تیم که حدودای 200 زد تقریبا سرعت بارگذاریش حدود 7 کیلو بود .
به نظر من واسه اینکه این شبهات الان بوجود نیاد بهتر بود یه میله توپر می آوردن و سرعت بارگذاری رو بعد هر چندتا سازه به همه نشون میدادن کاری که تو بابل انجام شد .
اما بازم در کل من خاوران رو اول میدونم چون اگه اون سازه هم رد میشد حالا به هر دلیلی بازم دوتا سازه ی بالا داشن . پس خوب نیست زحمت کسی رو زیر سوال ببریم . چون دستگاه بارگذاری در اختیارشون بوده و سازه ساختن و تست کردن و الانم نتیجش رو گرفتن . حرف جناب داوری هم درسته اما هر دانشگاهی که مسابقه برگذار میکنه چه تو ماکارونی چه مسابقات ورزشی دانشگاهی که مسابقه برگذار میکنه و این همه هزینه میکنه انتظار داره خود میزبان اول شه . همه جا همین بوده و هست . ولی انتظار داریم جناب جاویدان یکم بیشتر به خواسته های دوستان احترام بذارن و تعصبی برخورد نکنن و این موضوع هم به خوبی تموم شه . همه ما تو مسابقات بعدی همدیگرو میبینیم و چشم تو چشم هم میشیم پس از همه خواهش میکنم توهین آمیز با هم حرف نزنیم .
 سپاس شده توسط حسن شیخ ، حسین ترکی
ببینید دوستان حرف واسه گفتن در مورد مسابقات زیاده حالا که همه چیز تموم شده دیگه بهتر چیزی نگیم. اگر چه حرفا میمونه رو دلمون.
 سپاس شده توسط سالار ماهروئی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان