درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیشه دوجداره
#1
شیشه دوجداره
در سال های اخیر همواره سعی بر انجام کار هایی که بتوان میزان مصرف انرژی را کاهش داد تا ضمن کاستن از هزینه های جاری در مصرف موارد مختلف انرژی نیز اقدام کرد، بوده است. تلاشی که موجب شده است تا ابزار و وسایل مختلف در جهت استفاده بهینه از انرژی تولید و به بازار عرضه گردد. طراحی سایت در تبریز شیشه دوجداره از جمله ی مهمترین موارد در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی بوده است.

شیشه دو جداره

از آنجایی که فضای دریافت نور و هوا از مهمترین قسمت ها در سازه های مختلف به شمار می رود پوشاندن این فضاها بدون شک با استفاده از انواع درب و پنجره های مختلف صورت می پذیرد. اما ایا هر نوع از درب و پنجره ها خواهند توانست در مقابل انرژی های مختلف مقاوم بودن و مانع از هدر رفت آنها شوند. طراحی وب سایت در تبریز پاسخ به این سال منفی است اکثر سازه های قدیمی با بهره گیری از ابزار های سال های پیش موجب می شوند تا انرژی محیط به سرعت از دست رفته و نیاز به تامین چند باره ی آن هزینه ی بالایی را به همراه داشته باشد.

  مزایای استفاده از شیشه دوجداره
اما برخلاف ساخت و ساز های دوران پیشین امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر برای بخش های مختلف اعم از درب و پنجره ها از سیستم قدیمی استفاده نمی شود. بلکه با بهره گیری از انواع درب ها و پنجره های دوجداره که از شیشه های دوجدار برخوردا می باشند مانع از هدر رفتن انرژی محیط می شوند. این نوع از شیشه ها با توجه به مکانیسم خاص به کار رفته در ساخت آنها موجب می شوند تا تبادل انرژی محیط بیرون درون سازه به حداقل میزان ممکن رسیده و از افت انرژی و هدر رفتن آن مانع می شوند.
منبع : طراحی وب در تبریز
********************************************************************
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان