درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رکوردهای هر دو گرایش مسابقات خاوران
با سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان شهرستانی مواظب باشن سازه هاشون تا موقعی که به مشهد میرسه خراب نشه. این دفعه مقام همانطور که دوست عزیزم جناب شارعی گفتن دست مشهدیاست. یا حق
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
وعده همه ما 5 شنبه عصر
مشهد
سالن مسابقات
در حال تشویق اصفهانیا
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مصطفی مهدی پور
فکر کنم تموم تیمهای مشهد و اصفهان تو این مسابقات هستن
ما که بخیل نیستیم رتبه های اول هر گرایش واسه ما رتبه های دوم هم واسه تیراختور و رتبه های سوم هم واسه زنجان چهارمی به بعد واسه شما!!!آقا حق بدین اینطور تقسیم بندی کنم آخه میدونم رتبه نمیارم دارم دل خودمو خوش میکنم آخ که چقدر دوست داشتم الان شکلک های مخصوص ارسالهام فعال باشن!!!
دوستان مشهدی قطعا تا به حال رکورد زدن پس اگر امکانش هست ما رو به فیض برسونن و بگن رکورداشون حول چه وزنی میچرخه 1 تن 2 تن یا شایدم 3 تن(شوخی کردما کسی ناراحت نشه)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
با سلام همونطور که قبلا اعلام کردم امسال تیم های مشهدی قهرمان میشند دیدید که شد و رکورد جهان توسط دوستان مشهدی شکسته شد از همین جا به تمامی دوستان خودم تبریک میگم و به امید رکورد های بالاتر .
پاسخ
من هم به مشهدی ها تبریک میگم
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
سلام منم از طرف خودم و اعضای تیم به همه مشهدیا تبریک میگم .
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
واقعا دست همشون درد تکنه تبریک میگم به همشون.
با سلام ولی سطح مسابقات مثل پارسال که اینقدر هیجان انگیز بود نبودو هیچ هماهنگی درستی هنگام تحویل سازه ها نبود ولی بازم به همه دوستان خسته نباشید میگم.
پاسخ
من هم به همه اعضای تیم east bridge به خاطر شکست رکورد جهان تبریک میگم
پاسخ
سلام.
خیلی باحاله ذوق رکورد مشهدیارا بکنیم.ولی آماده باشید یه عکس تو همین هفته براتون میذارم اونوقت قضاوت کنین چرا سازه من که دوم شد بدلیل..... شکستHuh
دلیل موفقیت:طراحی درست
علت شکست:کپی برداری
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان