درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلایه
سلام
جناب قاسم پور من ایمیلی بر این مبنا از شما دریافت نکردم . شما تنها متنو نمایش دادی . سندی بر ارسالش نیست . حتما نرسیده .
مسئله لوح و بقیه موارد هم باهاتون حرف زدم و دلیلی نداره من به همه جای سایت سر بزنم و جوابگو باشم . تنها به دلیل انکار رکورد هم نبوده حضورم . دوستان میتونن حرف زیاد بزنن . لطف دارن .
دیگه هم واقعا بحث تکراری شده اگه مسئول پاسخگویی کارهای اجرایی بنده هستم حرف شما درست . من عذر خواهی میکنم و ....
اگه مسئول کارهای داوری شما و جناب شفقی بودید بهتره از نحوه داوری دفاع کنید نه در تاپیک جناب علیزاده وقتی نوشته شده ما رکورد رو قبول نداریم شما سپاس بدید به اون مطلب . این یعنی شما که داور بودید هم به کار خودتون شک دارید . همه میدونن اگه سازه مشکلی داشت و شما متوجه میشدی با قاطعیت حذف میشد . حالا هم این حقو دارم بخوام به جای سکوت از طرف شما و جناب شفقی از قضاوتتون دفاع کنید . اگه همینجور پیش بره ..... چون همه همه چی به ما لقب دادن .
هیچ مدرکی بر عدم نادرستی رکورد ما نیست . چطور وقتی کسی بیدلیل حرفی میزنه باید پستش حذف نشه ؟ رابطه ای درکاره ؟ من باید از چی دفاع کنم ؟
هر چی میگم ربطش میدن دوستان به مسائل دیگه . من دیگه جوابی ندارم به بی سند حرف زدن .
با تشکر
با سلام
جناب جاودانیان عزیز
در این تاپیک حرف های دوستان این بود که شما بجای اینکه دلیل تاخیرتان را برای ارسال کردن لوح ها برای دوستان، توضیح بدید، با تندخویی با آنها برخورد کردید و در برخی موارد به تماس های آنها جواب نداده اید. و همه از این کار شما ناراحت شده بودند. که خوشبختانه این قضیه دیگه حل شده هستش.
در این تاپیک کسی در مورد داوری گلایه ای نکرده که من بیام پاسخ بگم. بیشتر انتقادات تیم ها از مسابقات، به امور اجرائی و ... برمی گرده که مسئولیتش با شما بود.
در مورد سازه 572 کیلویی شما با ید عرض کنم خوشبختانه یا متاسفانه سندی رو به تازگی پیدا کردم که با قوانین ریاضی میتونم اثبات کنم که سرعت بارگذاری فقط و فقط برای سازه تیم اول(که 572 کیلو تحمل کرد) بیشتر از سایر سازه ها بوده. ای کاش این امر رو در همان شب اختتامیه متوجه می شدم و بی شک همان موقع این سازه رو حذف می کردم.
البته این امر رو به هیچ وجه عمدی تلقی نمی کنم و امیدوارم سهوی و یا اتفاقی بوده باشد. اما آنچه برایم مشهود است، اینکه سرعت بارگذاری تیم شما برای سازه 572 کیلویی بیشتر بوده است.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط علی رنود ، zahra refahi zadeh
"(( الهم صلعلی محمد وآل محمد ))"
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
صلوات بر پیامبر(ص) و آل محمد(ص) از بهترین عبادت هاست لذا متشکرم که فضای تاپیک را معطر به بوی صلوات نمودید.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
تماس با من:

سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، ابوذر عظیمی ، مصطفی زمانی
سلام
جناب قاسم پور اینجا تاپیک گلایه هست منم گلایه کردم . همین .
اون سندی که شما پیدا کردی و به من گفتی بیشتر شبیه توهم هست . چون فیلم موجوده میتونید ببینید . یعنی یک نفر فقط سرعت بارگذاری رو واسه سازه ما تغییر داده اونم جلو شما ؟ شما هم نفهمیدی ؟
بعد دوباره سرعت رو برگردونده ؟ یکم خنده دار نیست ؟ مدرک و سند تعریف داره . میتونید تو فرهنگ لغت پیدا کنید معنیشو .
اسم این کار شما تهمته . مدرک اگه دارید به ما نشون بدید . چیزی که شما گفتید خیال بافی هست .
البته خوب سخته یکم . کسی بیاد یک رکوردی رو جا به جا کنه . همه میان دلایل جالب میارن .
ممنون
سلام
جناب جاودانیان حرف شما درست پس یه دلیل منطقی بیار که چرا سازتون بیشتر از 7 کیلو بر ثانیه بارگزاری شده تشخیص مهندس قاسمپور اینه حالا شما چی فکر میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید شما سندی قابل قبول دارید که رکوردتون رو ثابت میکنه
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
جناب جاودانیان
لطفا ادبیات حرف زدنتان را درست کنید.
سند یعنی اینکه چیزی را بتوان با استناد به آن اثبات کرد. وقتی من می بینم که بارگذاری 100 کیلوگرم اول سازه دانشگاه شما، بمدت 9 ثانیه بوده، یعنی این یک سند است. یعنی اینکه در هر ثانیه 11.1 کیلو گرم نیرو به سازه شما اعمال شده است.
بطور میانگین برای کلیه سازه (به غیر از سازه 572 کیلویی دانشگاه شما) برای 100 کیلوگرم اول، در هر ثانیه بصورت میانگین 7.1 کیلوگرم در ثانیه نیرو وارد شده است که این مقدار اختلاف 4 کیلوگرمی با سازه 572 کیلوگرمی شما دارد.
من حتی این را خدمتتان عرض میکنم که برای سازه 395 کیلویی دانشگاه شما هم این عدد 6.2 هستش. یعنی در هر ثانیه برای 100 کیلوگرم اول 6.2 کیلوگرم نیرو وارد شده است. لذا تنها و تنها و تنها یک سازه از 104 سازه ای که بارگذاری شده است، از قانون ما تبعیت نمیکند و هر اتفاقی یک دلیل علمی دارد. دلیل علمی این کار فقط و فقط یک چیز می تواند باشد و آن اینکه سرعت بارگذاری فقط و فقط برای این سازه بیشتر بوده است.
باز اگر به پست قبلی من دقت می کردید، من عرض کردم که ممکن است این امر بصورت اتفاقی، عمدی یا سهوی رخ داده باشد.
ابهام عمدی بودن این کار بسیار کم است و ان شاءالله با مشاهده فیلم بارگذاری این ابهام برطرف خواهد شد.
هدف همه ما یافتن واقعیت است و خوشحالم که شما نیز دوست دارید واقعیت ها گفته شود .
یا حق
تماس با من:

سپاس شده توسط علی رنود ، ابوذر عظیمی
سلام به همه
من نه مقامی آوردم و نه ادعایی دارم که آقا رکورد غلطه
حرفهای دوستان رو خوندم به نظرم دوستان باید با دقت بیشتری مطالب همدیگه رو بخونن و جواب بدن
به نظر من باید با آرامش بحث بین جناب جاودانیان و قاسمپور حل بشه و نتیجه در سایت اعلام بشه با ارائه مدارک قانع کننده
اینطوری نه به کسی توهین میشه نه مشکل دیگه ای پیش میاد،علاوه بر این همه به وضوح نتیجه را میبینند
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، zahra refahi zadeh
دوستان من هم نمی خوام در این کار دخالت کنم اما بهتر هست تا مسابقات بعدی صبر کنیم تا رکورد تکرار بشه تا اون موقع صبر پیشه کنید عجله کردن باعث میشه زحمات یک تیم زیر سوال بره.باور کنید مسابقات شده میدان جنگ قبل مسابقه همه دوست هستند زمان بارگزاری از دشمن بدتر بهتر نیست کاری کنیم که دوستی ها باعث بشه پیشرفت کنیم.
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، حمید رضا نظری ، zahra refahi zadeh
باسلام
جناب جاودانیان، مکررا عرض می کنم، گله ی دوستان از شما این بود که لوح ها شون رو کی براشون می فرستید و ...!؟؟؟
اگر در این مورد مطلبی دارید بفرمایید. وگر نه اگر در مورد سازه 572 کیلویی تون حرفی دارید لطفا در تاپیک " نحوه بدست آوردن سرعت بارگذاری" بفرمایید. برای همین پست آخری شما حذف شد تا در تاپیک مذکور مطرح شود.
ضمنا همچنانکه همه دوستان تابحال رسم ادب را در کلامشان رعایت کرده اند، اگر شما از این قاعده استثنا باشید، پست مذکور شما حذف خواهد. ممنون
تماس با من:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان