درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلایه
سلام.
به رسم ادب خسته نباشید میگم خدمت همه مهندسین و دانشجویان عزیز کاربر این سایت.
آقای جاودانیان شما حق دارید ناراحت بشید وقتی انتقادی ازتون میشه چون هرچی باشه تبلیغاتتون با عنوان پیشرفته ترین و مدرنترین مسابقات کشور بود.ولی یادتون باشه اسم بزرگ مسوولیت سنگین تری به دوش انسان میذاره نه طلب بیشتر.
آقای جاودانیان شما اولین باره از کلمه عذرخواهی استفاده میکنید در حالی که طی این مدت به هیچ وجه حاضر به پاسخگویی تلفنتون هم نبودید.
آره راست میگید درمورد ایرانیها که چه عادتهایی دارن ولی چرا نمیگید رسم ایرانیا اینه که برای کار اشتباهشون یا کوتاهی در کارشون هزار دلیل قاطع نعوذبالله محکم تر از "وحی" میارن؟
اگه بقول خودتون که ماهم قبولش داریم دیگر عزیزان را توجیه کردین درمورد تاخیر کارتون پس چرا یکبار جواب مارو ندادین که اینقدر به شما تلفن کردیم؟
آقای جاودانیان شماکه چندماه زحمت کشیدین واسه اجرای مسابقات اینهم جزو اصلی ترین کارهای شما بود که زودتر انجام بدین نه اینکه الان از بچه های شهرکرد طلبکار بشین بخاطر انتقادشون.اگر شهرکردیها انتقادی میکنن(که حق هم دارن) بخاطر حرف دانشگاست.چون به هزار زور معرفی گرفتیم ازشون و قبول کردن هزینه هارو تقبل کنن ولی درصورتی که مقام بیاریم و مدرک اراعه بدیم.ولی کو مدرکی که بحثش نقل مجلسه و هنوز طلوع نکرده؟؟!!
تیم دانشگاه آزاد به خودش مطمِعن بود و شرکت کرد.هرچند سازمون شکسته بود نتونست اول بشه و دوم شد.اینم بخاطر صحبتهای شما میگم که در تحلیل سازتون اعضای تیم و خود سازتون را تاج همه تیمها و سازه ها معرفی کردین.
آقای جاودانیان مسابقات شماهم یه مسابقه مثل بقیه مسابقات بود و هیچ برتری و تفاوتی نداشت.تنها تفاوت مسابقات باهمدیگه نحوه برخورد و پاسخگویی عوامل اجرایی با شرکت کننده هاست که به هزار مشقت پا به مسابقات میذارن.
یادتون نره آقای جاودانیان شما در راس عوامل اجرایی بودین.پس گناه خودتون را گردن رسم ایرانیان نذارین.
جا داره از مهندس قاسمپور-نظری و شفقی بخاطر حسن اخلاقشون که هیچ زمانی پیام یا ایمیل بنده را بی جواب نذاشتن تشکر کنم و از طرف خودم و همه همشهریای شهرکردی خودم از کسانی که بی دلیل موجب ناراحتیشون شدیم عذر خواهی کنم.
دلیل موفقیت:طراحی درست
علت شکست:کپی برداری
 سپاس شده توسط علی رنود ، ابوذر عظیمی ، حسن شیخ ، حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور
واقعا واقعا واقعا براي خودم و تيممون هزاران بار متأسفم كه توي مسابقه اي كه دبيرش چنين فرديه شركت كرديم
ما چي گفتيم كه ميگيد مثل جنگ جهانيه؟!!!!
از تمام كاربران خواهش مي كنم خودشون قضاوت كنند.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
 سپاس شده توسط حسن شیخ ، علی رنود ، مصطفی زمانی
آقای جاودانیان عزیز و تمامی دوستان سلام
اینجا ایران و ما همه ایرانی هستیم رسم و رسوم شخصیمون و گردن یه قوم با چند هزار سال تمدن نذاریم لطفا
تشخیص صلاحیت من هم در صلاحیت شخصی مثل شما نیست آقای جاودانیان عزیز
برای عدم مدیریت خودتون دلیل نتراشید ما هم مسابقه برگذار کردیم و از کسی طلبکار نیستیم با اینکه شخص بنده از جیب خودم هم خرج کردم
کسی هم نگفت مسابقه برای شما سود مالی داشته ولی راههای بهتری هم برای معروف شدن توی دانشگاهتون بود نه که ملتی را سر کار بذارین و جواب تلفن کسی را ندید
شما هر موقع احترام به دیگران را یاد گرفتید و تحمل انتقاد داشتید مدیریت قبول کنید ( این یک توصیه برادرانه بود )
( پس ما هم بلدیم تند حرف بزنیم حالا لوح ها آخر کدوم هفته توی کدوم سال قراره بیاد آقای دبیر اجرایی یا آقای مقام اول مسابقات !!! ؟؟؟؟؟ )
خدایا یاری ام کن اگر چیزی شکستم , دل نباشد
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، علی رنود ، مصطفی زمانی
سلام
دوستانی که از شهر کرد نطر دادن بهتره رجوع کنن به اون پیامی که به بنده دادن . من جواب تمامی دوستان رو تا جایی که در توانم بوده دادم . در ضمن شما میتونی با دانشگاه تماس بگیری بگی لوحت کی آماده است ؟
اینکه من مقام اول آوردم انگار زیاد از حد بهتون فشار آورده مهندس . امیدوارم باهاش کنار بیای .
اگه هم خواستید بگید من متن پیام جناب زمانی هم بزارم .
بهتره شما که از موضوعی خبر ندارید دفاع بیخود انجام ندید .
جناب زمانی اگ بنده در زمانی به تلفن شما پاسخ ندادم حتما کار داشتم ولی حداقل 2 یا 3 بار با هم حرف زدیم . پس دلیلی نداشت اون پیامو به بنده ارسال کنی . عصبانیتت به جا ولی توهین نباید میکردی . من وقتی زورم به ارگانی نرسه میتونم چیکار کنم تو امضای لوح شما ؟
جناب شیخ شما مقامی نیاوردید که عزیز من ؟ من باید برای شما هم لوح صادر کنم ؟
آقای عظیمی شما مگه به خودتون شک دارید ؟ من گفتم شما چیزی گفتید ؟ لطفا تا مطمئن نشدید اینقدر یک طرفه قضاوت نکنید .
ممنون
اقای جاودانیان عزیز من همینجا از شما معذرت خواهی می کنم و امیدوارم همیشه موفق باشید و حق با شماست ما تند حرف زدیم و تحمل مقام اولی شما را هم نداشتیم آخه ما تا حالا از این مقاما به خودمون ندیدیم .
ابوذر حالا به دلیل تاسفت پی بردم واقعا واقعا منم متاسفم که ما توی این مسابقه شرکت کردیم . از تمامی دوستان مخصوصا هم شهری های خودم تقاضا دارم ارزش خودشون را حفظ کنن و این بحث و همین جا تموم کنن و در پایان بازم از جناب جاودانیان عزیز رکورددار کشور و سرپرست بهترین تیم کشور عذر خواهی میکنم , موفق باشید
خدایا یاری ام کن اگر چیزی شکستم , دل نباشد
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، مصطفی زمانی ، رسول عليزاده
با سلام
1)آقاي جاودانيان اگر خاطرتون باشه و پستهاي قبلي را يه نگاهي بياندازي گفتيد شهركرديها پس اين انتظار را داشته باشيد كه ما هم جوابتان را بدهيم اگر نام شخصي كه به شما توهين كرده بود را برده بوديد هيچگاه اين اتفاقات نمي افتاد .
2)ما 5 نفر بوديم كه همه در ساخت پنج سازه با هم مشاركت داشتيم و مقام آوردن يكي به منزله ي مقام براي هر 5نفر هست حالا هم اون لوح بي ارزش را (با امضاي هر كسي كه ميخواد باشه!!!)براي گرفتن مخارجمون از دانشگاه مي خواستيم و هيچ ارزش ديگه اي برامون نداره!!
3)مقام آوردن براي هيچ كسي عيب نيست وكسي هم نمي تونه بگه چرا و چگونه ولي وقتي مقام(اونم مقام اول) را دبير !! اجراي!! مسابقات!! اونم با اون شرايط بارگذاري كسب مي كنه قضيه يه مقدار آب بردار ميشه.
4)همه ديدند و ميدونند چه كسي به خودش شك داره چرا كه با گذشت حدودأ دو ماه و نيم به انجمن سري نزده بودند ولي به محض ديدن (ما 570 كيلو را قبول نداريم) سريعأ پيداشون شد!!!!!
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
 سپاس شده توسط مصطفی زمانی ، رسول عليزاده
با سلام و احترام خدمت خدمت دوستان عزیز
ایام دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی رو خدمت تمام ایرانی های بزرگوار تبریک عرض میکنم.
ابتدا از جناب رضائی عزیز تشکر میکنم که این تاپیک رو ایجاد نمودند تا اگه کسی از کسی دلخوری یا انتقاد و گلایه ای داره، بیاد و صمیمانه در این تاپیک مطرح کنه.
خوشحالم که بالاخره پس از وقفه طولانی شاهد حضور جناب جاودانیان در انجن بودیم و امیدوارم موفق و موید باشند.
گله جناب شیخ، عظیمی، زمانی، علیزاده و نظری این بود که چرا پس از دو ماه و 40 روز، هنوز لوح های تقدیر مسابقات به دست دوستان نرسیده!؟ این گله کاملا به حق و وارده و جناب جاودانیان عزیز، شخص شما بعنوان دبیر اجرائی مسابقات، مسئول بوده و هستید تا پاسخگوی دوستان باشد.
من اطلاع دارم که حدود 10 روز است که این لوح ها امضا شده و ظاهرا با پست عادی، برای تیم های برتر فرستاده شده است.
جناب جاودانیان، حداقل کار شما در قبال گله و انتقاد دوستان(که گله شان کاملا به حق است) این است که در قبال دوستان پاسخگو بایستی می بودید و اگر 100 بار هم ازتون توضیح میخواستن باید براشون توضیح میدادید که شما دارید تلاش میکنید که لوح ها رو به دست دوستان برسونید ولی این استانداری هستش که داره لفت میده.
به هر حال اگر شما بابت این قضیه از دوستان معذرت بخواهید، این کار مطمئنا شما رو کوچک نمیکنه هیچ، بلکه بزرگ میکنه.
در مسابقات سراسری زنجان، دو ماه بعد از مسابقات جوایز (10 سکه تمام بهار آزادی) به دست ما رسید ولی یادمه هر موقع به جناب آتش نما زنگ می زدم ایشون پاسخگو بودند و چندین بار بابت تاخیرشون ازم عذرخواهی کردند.

اما در مورد رنکینگ نتایج مسابقات: جناب جاودانیان شما در 18 دسامبر 2011 نتایج کلیه بارگذاری ها رو برام ایمیل کردید و من همان روز براتون پاسخ ارسال کردم:
[تصویر:  06629690459439212202.png]

حالا اگه این ایمیل دست شما نرسیده، مسئولش من نیستم. ولی من در همان هفته در پست شماره 12 همین تاپیک در پاسخ جناب پورملک، عرض کردم که این ایمیل رو برای شما فرستادم و منتظرم که از شما پاسخ دریافت کنم! آیا شما از اون تاریخ تا الان حته یک بار هم به سایت سر نزدید!؟؟؟ قطعا به سایت سر زدید و این پست من رو خواندید! ولی به دلایل نامعلوم پاسخگو نبودید!
هنوز هم دیر نشده، اگر لطف کنید و اصلاحات فوق رو در رنکینگ اناجم بدید و دوباره برام بفرستید ممنون میشم.

در پایان خواستم به عنوان برادر کوچک به شما(جناب جاودانیان) مطلبی عرض کنم:
اگر یادتان مانده باشد من چنین بار قبل از مابقات از شما خواستم که از دانشگاه شما در صورت امکان تیمی شرکت نکند و شما تمرکز کنید روی امور اجرائی. ولی این اتفاق نیافتاد و منجر شد به اینکه امور اجرائی آن طور که بایستی بخوبی اجرا می شد، اجرا نشد و زحمت بسیاری از ما به هدر رفت. امیدوارم در آینده بتوانید با مشورت گرفتن از افراد باتجربه در مسائل مختلف در زندگی تان موفق باشید.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حسن شیخ ، علی رنود ، رسول عليزاده ، ابوذر عظیمی ، مصطفی زمانی
سلام
به رسم ادب خسته نباشید میگم خدمت همه مهندسین و دانشجویان عزیز کاربر این سایت
آقای جاودانیان من فقط یکبار موفق شدم شما را تلفنی پیدا کنم که اونهم خیلی قطع و وصل میشد و چیزی متوجه نشدم.بلافاصله بازهم تماس گرفتم ولی دیگه ج ندادین و بعد از آنهم هیچموقع زحمت جواب دادن به خودتون را ندادید.
درمورد پیامی هم که به شما ارسال کردم چیزی را انکار نمیکنم چون هنوزهم میگم حق داشتم و دارم چون شما پشت گوش مینداختین و جوابگو نبودین.
لازمه عرض کنم پیامی شدیدتر از اونرا به مهندس قاسمپور فرستادم ولی برخلاف شما نه تنها موضع نگرفتن بلکه از طرف شماهم عذرخواهی کردن و کاملا توضیح دادن که اشکال از کجاست.
من به مهندس شفقی هم تماس گرفتم و گلایه هامو کردم.ایشونم همونموقع پیگیر ماجرا شدن و خبرشا بهم دادن.

آقای جاودانیان شما هنوز زیر اسمتون دارین دبیر اجرایی مسابقات را یدک میکشین.پس باید پاسخگو باشین.در غیر اینصورت خواهش میکنم امضاتون را عوض کنین.

البته شما حق دارید هرکی انتقادی کرد ازتون بگید:"شما که رتبه نیووردین که من جوابتونو بدم" ولی یادتون باشه همینا بودن که احترام گذاشتن به خاوران و لیست شمارا پر کردن.حالا چطورشد که شدن خار چشم!
آقای جاودانیان بالاخره این لوحها و تندیسها بدست ما برسه یا نرسه هیچ منتی از کسی بر سر ما نیست چون قانون مسابقاته که مدرک برتری را بدن ولی چه بهتر بود که هرکاری بموقع انجام میشد تا نه شما طلبی از کسی داشته باشین و نه دید ما نسبت به مسابقات عوض بشه.

در هر صورت کوتاهی ازطرف شما بوده که جوابگو نبودین و به هیچ عنوان پذیرفته نیست که تندی انتقاد مارا پرچم دفاعیه از خودتون بکنید.

شهرکردیها هم بموقش قهرمانی شمارا تبریک گفتن ولی اونموقع خبری از شما در سایت نبود که بخونید.

در هر صورت به نظرم پرداختن به این موضوعات دیگه هیچ ارزشی نداره و از طرف خودم از همه دوستای عزیزم خواهش میکنم که اگه ممکنه پرونده مسابقات خاوران را برای همیشه ببندیم و تلاش کنیم برای روز به روز بهتر بودن.

هر کی موافقه اینو ارسال کنه: "(( الهم صلعلی محمد وآل محمد ))"
ابوذر و حسن جان پیش قدم بشین
دلیل موفقیت:طراحی درست
علت شکست:کپی برداری
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، سعید قاسم پور ، ابوذر عظیمی
سلام
مهندس زمانی من یه فاتحه هم فرستادم خدا بیامرزدش
اما هنوزم توی تاپیک جدیدی که زدم پاسخمو بگیرم
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط حسن شیخ