درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلایه
سلام
آقا ی گله دارم ولی نمیدونم از کی ؟
والا چندبار بگم جواب مسابقات رو میخوایم بدیم به دانشگاه واسه بودجه های بعدی که میخوایم بگیریم لازم داریم .
آقای جاودانیان که تو ی جا نوشته بود آماده میکنه میده به آقای قاسمپور که بزاره تو سایت . اگه این اتفاق زودتر بیفته ممنون میشیم .
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام جناب پورملک
حدود 10 روز پیش جناب جاودانیان رنکینگ بارگذاری ها رو برای من فرستادن که با بررسی اونها متوجه شدم چند مورد اشکال وجود داره که بایستی برطرف می شد. همان لحظه برای ایشون ایمیلی فرستادم و اشکالات مربوطه رو خدمتشون توضیح دادم و بهشون گفتم که هرچه سریعتر لیست نهایی رو برام بفرستید تا بزارم روی سایت و یا اینکه خودتون بزارید.
چند بار هم تماس گرفتم ولی به گوشی شون پاسخ ندادند. اینا رو گفتم تا متوجه بشید که مقصر من نیستم.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، حسین ترکی ، علی رنود
با سلام
جناب نظری
با توجه به آخرین اطلاعاتی که از موسسه خاوران کسب کردم، قراره در همین هفته، یعنی تا آخر هفته اول بهمن ماه، لوح ها به دستتون برسه.
یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حسن شیخ ، رسول عليزاده ، علی رنود
سلام .
جناب قاسمپور انگار قرار نیست اون فرم اصلاحی رنکینک دستتون برسه که بزارین تو سایت . اگه همون ناقصشم بزارین خیلی ممنون میشیم . باز از هیچی بهتره .
مسابقات مشهد تموم شد ولی هنوز دردسراش تموم نشده
کسانی که سابقشون زیاده میگن مسابقات تربیت معلم آذربایجان 87 در حد المپیک برگزار شد از رینک یک تا آخر همشون راضی برگشتن اما ما چی!!!! به کدوم مسابقه دل خوش کنیم بگیم مسابقه خوبی بود
دو ماه از مسابقه گذشته رنکینگ هنوز مشخص نیست تکلیف لوح ها مشخص نیست خدا به دادمون برسه
بازم دم شهرکردی ها گرم حداقل یه مسابقه دروستو حسابی از اونا دیدیم تنها ایرادش دو تا بند از آیین نامش بود
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط حسن شیخ ، ابوذر عظیمی ، حمید رضا نظری ، علی رنود
من نمی دونم این لو ح ها وقتی بیاد دیگه به درد ما بخوره یا نه !!!!
آخه اینم شد مسابقه برگزار کردن ؟؟
جالب اینجاست که کسی هم از طرف خاوران پاسخگو نیست اگه از رکوردشون چیزی گفته بودیم که سریعا پاسخ میدادن ,
آقا ما 570 کیلو را قبول نداریم Smile)) ( شاید اینجوری یه جوابی به ما بدن )
آقا رسول هم که مثل همیشه به ما لطف دارن ( درباره امضاتم رسول جان پرچم تورکها اینجا هم بالاست !! )
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مسعود شفقی ، رسول عليزاده ، ابوذر عظیمی ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، علی رنود
با سلام
مهندس عليزاده نظر لطفتونه فقط اون دوتا بند را پيام خصوصي كنيد تا انشاالله اصلاح بشه دوره ي گذشته اولين دوره ي مسابقات كشوري دانشگاه ما بود اين دوره منتظر بهترين مسابقات ملي باشيد.
در مورد مسابقات خاوران هم فكر كنم سنگين تر باشه چيزي نگم.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
 سپاس شده توسط حسن شیخ ، رسول عليزاده ، علی رنود
سلام
درگیری درسا نزاشته سر به سایت بزنم . اگه نه زودتر جواب دوستان رو میدادم .
جناب آقای پور ملک خسته نباشید . من فایل رو با تایید دانشگاه واسه جناب قاسم پور فرستادم . یعنی مورد تایید بوده . و هیچ ایمیلی هم دریافت نکردم و زنگی هم به گوشی من زده نشده .
با جناب نظری هم صحبت زیاد کردم و دلیل تاخیر رو میدونه .
جناب رسول خان شما مقامی نیاوردی ما واستون لوح بفرستیم . هر مسابقه ای مقام بیاریم بهترین مسابقه هست معمولا .
جناب آقای شیخ شما چه رکورد رو قبول کنی چه نکنی فرق زیادی نخواهد کرد . از شما و تیمتون واسه پیامایی که میفرستید تشکر میکنم که اگه کسی ببینه فکر میکنه تو دوران جنگ جهانی هستیم .
اگه هم کسی قراره صحبتی داشته باشه بهتره با دلیل باشه نه حرف بی دلیل .
متاسفانه مشکل ایران ما اینه که هر کسی به خودش اجازه میده راجع به هر چیزی که صلاحیتشو نداره نظر بده .
من مسئول تاخیر در صدور لوح ها نبودم و نه دانشگاه .
به علت قرار بود این لوح ها با امضای استانداری خراسان رضوی باشه و بد قولی کردن تاخیر به وجود اومده .
من عذر خواهی میکنم .
ولی ما زورمون از این بیشتر نرسید بهشون .
لوح ها تا یک هفته دیگه میرسه دست عزیزان .
ممنون

دوست عزیز جناب آقای جاودانیان

چند تا مطلب رو خدمت شما یادآوری میکنم
تمامی کاربران این سایت دانشجو هستند
تمامی کاربران این سایت به اندازه ی خودشون و موقعیتشون علمی هستند
تمامی کاربران این سایت با سختی های خاص خودشون پا به اون مسابقه گذاشتند
تمامی کاربران این سایت با تمام نامهربانی ها و کم لطفی های مسئولین مسابقه (اول از همه خودم رو میگم) مواجه شدند
تمامی کاربران این سایت برای خودشون هم به جنبه ی اینکه یکی از بندگان خدا هستند و هم به خاطر اینکه انسان هستند قابل احترام و قابل ستایش هستند
چون در مورد ایرانی بودن سخن به میان آوردید عرض می کنم که چرا شما به عنوان یک ایرانی، به عنوان یک دانشجو، به عنوان یک انسانی که به اندازه ی خودش کسب علم کرده با این جماعت همش با بدی و بدرویی و تندخویی پاسخگو هستید؟؟؟

هم بنده و هم سایر دوستان می دونیم که این گواهی ها فقط جنبه ی یادگاری داره و هیچ ارزش و جایگاه علمی نداره (از لحاظ شخص بنده حداقل)، احساس می کنم برای این عزیزان چندان مهم نباشه که استاندار محترم امضاء کنند یا رئیس مسابقه یا رئیس دانشگاه، پس بهتره توی امر تصمیم گیری این موضوع تسریع بشه.
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، شمیم پاکدلیان ، حمید پورملک ، رسول عليزاده ، سعید قاسم پور ، ابوذر عظیمی ، حسن شیخ ، محمد جواد رضایی ، حسین ترکی ، zahra refahi zadeh
جناب شفقی عزیز
من جواب کسی رو با تنخویی ندادم و دلیل نمیشه وقتی کسی توهین میکنه ساکت باشم . ما تا اونجایی که در توانمون بود مسابقاتو خوب برگزار کردیم . جایی هم که مشکل داشت عذر خواهی کردیم . همین .
در ضمن جواب سلام علیکه . جناب نظری تماس گرفتن من جواب دادن از اصفهان زنگ زدن من جواب دادم . نمیدونم که چطور میشه بچه های شهرکرد اینطور برخورد میکنن .
در مورد لوح ها از شما بعیده . هر لوحی یک شماره و تاریخی داره یعنی مهم نیست از کدام ارگان صادر شه ؟
اگه اینجوریه من خودم لوح ها رو صادر کنم ؟ این لوح ها تنها جنبه یادگاری نخواهد داشت . وقتی به دست دوستان برسه متوجه خواهید شد .
رسول جان ما چماق به دست نیستیم . شما ارتباط نزدیکی با جناب نظری داری و اطلاع کامل داری چرا لوح ها دیر رسیده . پس چرا دوباره این سوال رو تکرار میکنید ؟ در صورتی که جوابشو میدونی ؟
مگه همین دانشگاه سراسری زنجان پول جوایز رو 6 ماه بعد نداد ؟
ما بدکاری کردیم تمام جوایز رو همون جا دادیم ؟ فقط لوح ها موند ؟
جناب شفقی تمام مسابقات بدی و خوبی داره . دلیل نمیشه کسی ادعا داشته باشه .
با این روندی که بچه ها پیش گرفتن هیچ دانشگاهیی جرات برگزاری مسابقات رو نداره .
چون فقط یا متهم میشه به تقلب یا ....
ما همیشه عادتمونه اوضاع به ضررمون باشه اعتراض کنیم واسه همین من میگم وقتی صلاحیت نداریم نظر ندیم . این توهین نیست . حقیقته . همواره هم تلخ .
در هر صورت اگه عمری باقی باشه شاید دوباره این امر اتفاق بیفته در صورتی که همواره خرج مسابقات بیش از درآمد اونه . حتی چند برابر .
من موندم چطور بچه های شهر کرد میگن کسب درآمد داشته . فکر کنم اشتباهی حساب شده .
ممنون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان