درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلایه
با سلام به همه کاربران این سایت
من چند روز هست که میخواهم این پست رو به عنوان کوچکترین عضو بزنم ولی به دلایل مختلف ایجاد نکردم.
در این ساعت تصمیم گرفتم که چند جمله بنویسم
توی این سایت اگه دقت کرده باشید همه خواننده هستند جز 6 یا حداکثر 7 نفر که پست میزنن یا اظهار نظر میکنند
من نمیدونم کاربران این سایت اینقدر فقر علمی دارند که زدن پست پیشکش , اظهار نظر هم نیتونند بکنند Huh
همینجا هم بگم ها :
من نمیگم مقالات من بار علمی داره یا خوب هست ولی حداقل این جرئت و شهامت رو دارم که توی سایت مینویسم و اظهار نظر میکنم
مثل من5یا 6 نفر هستند
به نظر من واقعاً در شان این سایت با 160 نفر عضو نیست
فقط میتونم اظهار تاسف بکنم
همینSleepySadHuh
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، علی رنود ، مهرسا یزدانی ، احسان نظری ، فاطمه جنگی زهان
سلام
خداوکیلی باید اعتبارات رو 100 تا اضاف کنیم زیر اسمت هم 160 تا سپاس بذاریم واقعا حرف دلمو زدی وای که دیگه داشت عقده میشد تو دلم که چرا فقط یک عده بسیار کم پست میزنن
آقایون خانما سایت مال همه ست لطفا نترسید سایت یک موجود وحشتناک نیست بلکه کمک میکنه تا جرات کنید به نظرات خودتون تکیه کنید و با اعتماد به نفس و تقویت اون به موفقیت برسی(حداقل در عرصه سازه های خرپایی)
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور
واقعا راست میگه بنده خدا. چرا بقیه نمیان همکاری کنن؟
در ضمن میخواستم بگم که این هزارمین پستی بود که توی این سایت قرار داده شد. به همه تبریک میگم که آمار سایت لحظه به لحظه میره بالا. امیدوارم که فعالیت دوستانی که فقط ثبت نام کردن توی سایت افزیش پیدا کنه.
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری
خوب شاید هنوز بعضی از اعضاء با سیستم انجمن آشنایی کامل ندارن و به خودشون هم زحمت خوندن راهنمای سایت رو نمیدن شایدم زیاد با اینترنت سر و کار ندارن و شایدم علاقه زیادی به این جور بحث ها نداشته باشن ؟؟؟؟!!!!
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
با سلام
شايد يكي از دلايلش مشغله ي زياد باشه چون اكثر دوستان حين تحصيل فعاليت كاري هم دارند به هر حال اميدواريم انجمن پر بار تر از حال بشه.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
 سپاس شده توسط احسان نظری ، zahra refahi zadeh
بابا 1 دقیقه وقت واسه خوندن 10 دقیقه واسه فکر کردن 3 دقیقه هم واسه نوشتن نظر

میشه 15 دقیقه
یا فوقش 20 دقیقه

همه ؛ همه چیز بلدند

-----
با سلام
ببینید برای ارزیابی هر چیزی، المانهایی مطرح می شود. مثلا برای ارزیابی یک دانشگاه، یکی از ملاک های ارزیابی نسبت دانشجو به استاد است.
برای ارزیابی چنین انجمن هایی دو تا از المانهایی که در ازریابی ها مورد توجه قرار می گیره عبارتست از:
1- نسبت پست به تاپیک(موضوع) که برای سایت ما 8.42 می باشد. که برای 255 عضو، باز عدد خیلی کمی است و باید این مورد تقویت شود.
2- نسبت کل اعضا به عضو فعال که برای سایت ما با فرض 20 عضو فعال 12.75 می باشد. که عدد خیلی بزرگی است و جای افسوس دارد.

المان مورد بحث ما گزینه اول می باشد یعنی چرا وقتی ما در سایت 123 تاپیک و موضوع داریم و این 255 عضو عزیز سایت در بحث ها مشارکت نمی کنند!؟؟

در حال حاضر این مشکل در تمام دانشگاه های کشور موجود است: یعنی وقتی از دانشجو می پرسی که مثلا آیا برای فلان کار فوق برنامه ای میخوای با ما همکاری کنی؟ جوابش خیلی جالبه میگه نه بابا درس دارم به زور میتونم واحد هام رو پاس کنم و از این دست حرفا. اما وقتی میخوای معدل میانگین دانشکده ها و یا کل دانشگاه رو در بیاری به عدد شگفت آوری بر می خوری: مثلا 12. بدبختانه با اینکه اکثریت کار فوق برنامه ای در دانشگاه انجام نمیدن و به قول خوشون درس میخونن! با این همه معدل میانگین دانشگاه ها خیلی پایینه. (من با استثنائات و دانشگاه هایی که به دانشجو نمران خوب خوب میدن کاری ندارم).
مثلا من چندی پیش با مسئول یکی از انجمن های علمی در یکی از دانشگاه های مادر کشور، قرار داشتم و ایشون به من گفتن که معدل میانگین دانشکده فنی دانشگاه ما، کمتر از 12 هستش!!!!!

من گاها وقتی به آینده ایران فکر میکنم، واقعا وحشت میکنم. همه سرشون شلوغه ولی بازده ها خیلی کمه!
ما 255 عضو داریم ولی بطور میانگین هر عضو فقط 4 پست زده. این برای ما خیلی بده.
ما بارها سعی کردیم این غرورها رو بشکنیم که آقا سئوال کردن عیب نیست!!! چرا با اینکه گاها ما نمی دانیم ولی نمی خواهیم بپرسی. عزیزان، ندانستن عیب است، سئوال کردن عیب نیست!
گاها بعضی افراد سوادشان خیلی هم خوب است ولی افتخار نمیدن که ردر انجمن مطلبی رو بیان کنن!!! و اطلاعات خودشونو در اختیار دیگران قرار بدن!! مگر طبق فرموده بزرگان دین ما، مگر ذکات علم آموختن آن نیست!!؟؟
از همه کاربران سایت میخوام دست به قلم بشن، اگر از خودشان چیزی ندارند که بنویسند، از سایت ها یا منابع دیگر مطالعه کنند و مطلب مفیدشان را در سایت مطرح بفرمایند.
امیدوارم تا آخر امسال، این مشکل بزرگ در سایت به حداقل برسد.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، رسول عليزاده ، فاطمه جنگی زهان
در جواب مهندس نظری که میگه شاید یه عده به اینترنت دسترسی نداشته باشند باید بگم من اینترنت ندارم و از کافی نت استفاده میکنم. هر طور شده دیر یا زود یه سر میزنم. این که دلیل نمیشه. من فکر کنم دوستان علاقه چندانی به همکاری ندارن.
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
salam b hameHeart.heeeey ghablan vaghte ezafe dashtam k vebgardi konamWink ....b hame ja sarak bekesham ama halaExclamation....khoda vakili vaght vase sar kharondan nadaramDodgy.khasteye khasteConfused
سلام
لطفاً فارسی تایپ کنید

-----

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان