درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم های آموزشی
حل یک مثال از خرپا به روش مقطع
امروز برای شما فیلمی را آماده کردیم که استاد یک مثال از خرپا را حل میکند این فیلم دو قسمتی است و هر قسمت تقریبا 8 دقیقه است
از لینکهای زیر میتونید دانلود کنید

پارت اول
پارت دوم

منبع:icivil.ir
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، علیرضا افخمی ، سعید قاسم پور ، سجاد مقدس پور ، فرهاد نوروززاده ، رضا زارعی
با سلام چرا فیلم هارو مستقیم تو خود سایت نمیذارین که راحت تر بشه استفاده کردExclamation
کسی که قلمرو بهشت را در این دنیا نمی بیند در ان دنیا نیز نخواهد دید *جبران خلیل جبران *
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، علی رنود
سلام
خانم علوي لينك كه سالمه اما چشم از اين به بعد سعي ميكنيم فيلمها رو هم توي هاست خود سايت آپلود كنيم تا كاربران راحت تر دانلودش كنن
با تشكر از پيشنهادتون
يا علي
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود

دوستان عزیز من توضیحات مربوط به جداگرهای لرزه ای رو توی تاپیک مخصوص قرار دادیم

http://itssa.ir/forum/showthread.php?tid...418#pid418

و این فیلم هم جهت تفهیم هرچه بیشتر موضوع هستش

http://up9.iranblog.com/images/3s4d9783sdym49p9gmg.wmv

تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره ، نام کاربری اسپاگتي
سلام
دیدم سایت یکم سوت و کور شده گفتم یک فیلم بارگذاری بزارم مربوط به همین دوران عید 1391 .
البته نمیدونم مربوط به این بخش هست یا نه . فقط دوستان سعی کنن نظرشونو بگن . یک بحث جالب بشه .
این سازه بر طبق آئین نامه مسابقات مجارستان ساخته شده البته تنها به جای جک هیدرولیکی که ما داشتیم اومدیم از سیستم وزنه و میله استفاده کردیم تا قابلیت های خودمونو بهتر متوجه بشیم و همچنین شک خودمون در مورد جک برطرف بشه .
بارگذاری با استفاده از نخ هست که در انتها هم از همین بخش سازه کم میاره و میشکنه که عکسشو میزارم . به صدای نخ هم وقت در رفتن توجه کنید .
وزن سازه : 910 گرم بدون چوب و بولت
وزن تحمل کرده : 396.14 کیلو گرم
علت شکست : برش گره مرکزی

فیلم بارگذاری

[img][تصویر:  48a38cd25abe.jpg][/img]

[img][تصویر:  000311ca56a1.jpg][/img]

امیدوارم خوشتون بیاد

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علیرضا افخمی ، علی رنود ، رضا زارعی
سلام.
علیرضا جان خسته نباشی.
امیدوارم همه این فیلم رو دانلود کنند و ببینند که دیگه حرف و حدیثی تو سازه مسابقات که ۵۷۲.۱۹کیلو زد نباشه.
ممنون
پاسخ
سلام مهندس
تفاوت این سازتون تو فیلم با سازتون تو خاوران چیه ؟
یعنی بر اساس آیین نامه مجارستان چه تغییراتی داده شده

ضمنا این اتفاق بریده شدن گره برا من هم اتفاق افتاده
زمانی که چسب فاسد بود و سفت نمیشد . و گره همین صورت پاره شد . ولی اون چیزی که مسلم هستش اینه که چسب شما فاسد نبوده . مگرنه به این رکورد نمی رسید
با تشکر Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
سلام مهندس.
فک کنم ایین نامه مجار مکعب ۵*۵ نداره اما بازم مطمئن نیستم.
علت بریدن گره هم بار زیاد است وگرنه اقای جاودانیان تو انتخاب چسب و سایر مصالح دقت بالایی دارند.
در ضمن من تو تیم نبودم یه وقت سوجه نکنین که تفاوت ایین نامه هارو نمی دونه سازه ساخته.
علیرضا توضیحات کامل میده.
ممنون
پاسخ
سلام

مهندسان گرامي دوستان مشهدي قصد تهمت و بي احترامي را به شما و اعضاي تيمتون ندارم ولي در اين فيلم ابهامات زيادي هست كه مطمينم براي ديگر كاربران هم بعد از مشاهده ي فيلم بوجود مياد.
1)يكي از اين ابهامات وزن هر يك از وزنه هاست بر چه اساسي بيننده بايستي به صحت وزن هر پليت پي ببره؟
2)دوم وزن سازه هست كه اصلأ مشخص نيست كه وزنش مجازه يا نه؟
3)طول المانها و طول چسب كاري چقدره مجازه يا نه؟
حداقل مي توانستيد از يك لودسل و نمايشگر استفاده كنيد شايد به واقعيت نزديكتر مي بود.!!
مهندس جاودانيان شما كه دم از بحث كردن بصورت علمي ميزنيد به نظرتون اين حركتتون چند درصد علمي بود؟!!

من به شخصه هنوز معتقدم ركورد تيم خاوران تنها در صورت تكرار در مسابقه اي رسمي با همان بارگذاري قابل قبول ميباشد.
ببخشيد اگه رك بودم.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
سلام اقای عظیمی.
کسی تو این سایت قصد این رو نداره که بخواد حداقل سر خودشو کلاه بزاره.
اولا این وزنه ها مربوط به مسابقات دوره اول خاوران می باشد ثانیا سازه تستی می باشد و برای مسابقات مجارستان که در خرداد ماه هست طراحی شده.
شما یا هر کس دیگه که ابهام براش بوجود امده میتونه بیاد مشهد و تیکه های سازه رو داوری کنه و وزنه ها رو هم جمع بزنه.
در مورد رکورد هم نمیخوام زیاد بحث کنم چون افرادی که باید تایید میکردند این کار رو انجام دادن.
در ضمن اقای جاودانیان در تاپیک مسابقات جهانی کانادا رکورد تیم اول اونجا رو اعلام کردن که نتونسته بود رکورد قبلی خودشو تکرار کنه.
اسمش روشه رکورد شاید فقط یک بار اتفاق بیافته اما وقتی اتفاق افتاد دیگه نباید بحثی روش بشه که اگه کسی بخواد بحث کنه و به هاشیه بکشه خودشو زیر سوال برده.
اقای عظیمی یه سوال داشتم ایا رکورد های ورزشی که یک ورزش کار از خود بجای میزاره همیشه تکرار میشه یا با تلاش زیاد فقط یه بار موفق به انجام این کار میشه؟
اگه خیلی کنجکاوین به رکورد های گینس مراجعه کنین و ببینید بلند ترین پرتاب توپ بسکتبال به درون حلقه از فاصله چند متری می باشد!
عددش غیر منطقی می باشد اما اتفاق افتاده و پس از ۹۷ بار امتحان در ۹۸ بار اتفاق افتاد.
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط علیرضا جاودانیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان