درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
نکات کلیدی جهت عیب یابی پکیج ایران رادیاتور و راه حل های رفع آن
#1
در این مقاله قصد داریم در مورد عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به همراه راه حل های رفع آن بیشتر صحبت کنیم. پکیج های دیواری از لوازمی است که برای تامین گرمای ساختمان و آب گرم مصرفی در خانه ها نصب می شود. این پکیج ها در انواع مختلف برندها موجود می باشند. پکیج های دیواری جایگزین مناسبی برای موتورخانه ها می باشند.
[تصویر: 92443.jpg]
عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
مزایای استفاده از پکیج دیواری ایران رادیاتور
✔ نیاز به فضای محدود و عدم اشغال فضای اضافی
✔ عملکرد آرام و بی سر و صدا
✔ مستقل برای هر واحد مسکونی
✔ نصب و راه اندازی آسان
✔ سرویس راحت
✔ ایمنی بالا
✔ مصرف بهینه
1- پکیج دیواری ایران رادیاتور خود به خود خاموش می گردد؟
یکی از رایج ترین ایرادات پکیج های دیواری، خاموشی ناگهانی آن می باشد. امکان دارد این مشکل هر چند دقیقه یک مرتبه پیش بیاید. علت خاموش شدن پکیج دیواری به شکل خود به خود، به وجود تعدای سوییچ ایمنی مربوط می باشد که در صورت به وجود آمدن مشکل در عملکرد پکیج فعال شده و جهت جلوگیری از پیش آمدن حادثه خطرناک مثل انفجار و گاز گرفتگی پکیج را سریع خاموش می کنند. ولی دلیل خاموش شدن ناگهانی سیستم عوامل زیر دخیل می باشند:
✔ افت فشار پکیج
✔ نشتی و یا خرابی پمپ
✔ مشکل در ترموستات
✔ بسته بودن شیرهای آب
✔ کمبود و یا نبود گاز
✔ برای رفع این قبیل مشکلات ابتدا هر یک از قطعات عنوان شده را برسی کرده و هر کدام ایراد داشت را تعویض نمایید.

2- پکیج دیواری ایران رادیاتور روشن نمی گردد؟
از رایج ترین مشکلات پکیج های دیواری، عدم روشن شدن آن به علت های گوناگون می باشد. از اصلی ترین دلایل آن گرفتگی لوله ها به وسیله هوا و یا رسوب می باشد. علاوه بر آن این امکان وجود دارد که به علت عدم تنظیم فشار پکیج، دستگاه نمی تواند روشن شود. مشکل در مشعل و شمعک پکیج و یا بالا رفتن زیاد دمای آب از دلایل دیگر روشن نشدن پکیج می باشد.
[تصویر: 92444.jpg]
3- فشار پکیج دیواری ایران رادیاتور افت پیدا می کند؟
کاهش فشار پکیج از مشکلاتی است که می تواند باعث اختلال در عملکرد پکیج و مشکلات دیگر در سیستم شده و از علت های رایج آن می توان به خرابی شیر اطمینان، ایراد در گیج فشار و یا گرفتگی هوای رادیاتور می باشد و برای حل آن شیر اطمینان را بررسی کرده و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید. سپس گیج فشار را چک کرده و در صورتی که هیچ کدام مشکلی نداشت رادیاتورها باید هواگیری شود.

4- دلیل نشتی پکیج دیواری ایران رادیاتور را بررسی کنید؟
نشتی پکیج از مسایٔل ساده ای بوده که به راحتی می توان آن را حل کرد ولی در صورتی که به موقع آن را تعمیر نکنید می تواند مشکلات و خسارات جدی ای به وجود بیاورد. دلیل نشتی پکیج می تواند ایجاد ترک در مبدل حرارتی، نشت آب از پمپ، نشتی اتصالات، شل شدن اتصالات، ایراد دیافراگم منبع انبساط و یا مشکل در شیر اطمینان باشد و برای رفع آن محل نشت را پیدا کرده و به هر کدام از مواردی که در بالا عنوان شد مربوط بود، آن قطعه را تعویض نمایید.
[تصویر: 92445.jpeg]
5- چرا پکیج دیواری ایران رادیاتور صدای ناهنجار تولید می کند؟
با استفاده مکرر از پکیج و به مرور زمان،‌ مشکلاتی در پکیج بروز پیدا کرده که این مشکل باعث تولید سر و صداهای ناهنجاری در پکیج می شود. از رایج ترین دلایل این صدای ناهنجاروجود حباب های هوا در داخل پمپ می باشد و به راحتی با باز کردن شیر باد پمپ، باد موجود در پمپ تخلیه می شود.

6- چرا پکیج دیواری ایران رادیاتور گرم نشده ولی آب را گرم می کند؟
دلیل رایج این ایراد، خرابی سوییچ می باشد. سوییچ قطعه ای در پکیج دیواری بوده که باعث انتقال آب گرم در لوله های مدار آب گرم می شود. در هنگام مواجه شدن با این مشکل سوییچ را تعویض نمایید.

7- پکیج دیواری ایران رادیاتور قادر به گرم کردن شوفاژ و آب گرم مصرفی نمی باشد؟
در هنگام پیش آمدن این مشکل ابتدا باید دستگاه بررسی شود زیرا بدون بررسی نمی توان دلیل قطعی را اعلام کرد. ولی به طور کلی می توان گفت که از رایج ترین علل های مشاهده این ایراد، عدم برق رسانی و یا گاز رسانی دستگاه و یا خرابی پمپ و پروگرام می باشد.
[تصویر: 92446.jpg]
8- چرا قسمت بالای رادیاتور پکیج دیواری ایران رادیاتور سرد است؟
پیش از هر اقدامی در صورتی که پکیج خود را به تازگی نصب کرده اید، بررسی کنید که حتما تراز باشد. در صورت تراز بودن سیستم آب در تمامی قسمت های پکیج به طور یکسان پخش می شود. چنانچه پکیج تراز بود، احتمالا رادیاتورها هوا گرفته و باید هواگیری شود.

9- قسمت بالایی و میانی پکیج دیواری ایران رادیاتور سرد است؟
دلیل این ایراد گرفتگی لوله ها به وسیله رسوب می باشد. تجمع رسوب و لجن در پکیج ها منجر به آسیب رساندن به کارکرد پکیج ها می شود. بنابراین با رسوب گیری و از بین بردن رسوبات موجود در داخل پکیج ها این مشکل برطرف می شود.

10- دکمه های پکیج دیواری ایران رادیاتور کار نمی کند؟
از اتفاقاتی که ممکن است برای پکیج ها به وجود بیاید، از کار افتادن دکمه ها می باشد که این خود باعث بروز مشکلات دیگری در پکیج ها می شود. از نشانه های از کار افتادن کلیدها خاموش و روشن شدن بی موقع پکیج، گرم تر و یا سردتر بودن دما از آنچه ترموستات نمایش می دهد، شنیدن صدای کلیک از ترموستات و یا داغ بودن زیاد آب خروجی می باشد. در هنگام مشاهده این قبیل مشکلات ابتدا کلیدها را بررسی کرده و در صورتی که کار نکرد آن را تعویض نمایید.
[تصویر: 92447.jpg]
11- مشکلات مرتبط با تغذیه برق پکیج دیواری
کنترلرها را بررسی کرده و صفحه نمایش و چراغ ها را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که ایرادی ندیدید وسایل برقی دیگر را چک کنید. در صورتی که همه کار می کردند، به بررسی جعبه تقسیم منزل بپردازید تا کلید و یا فیوزی نپریده باشد. چنانچه با طی مراحل بالا هیچ تغییری مشاهده نکردید،‌ فیوز را مورد بررسی قرار داده و در صورت ایراد آن را تعویض نمایید.

12- مشکلات مرتبط با تغذیه گاز پکیج دیواری
در هنگام استشمام بوی گاز اتصالات و لوله کشی ها را بررسی کرده و در صورت مشاهده نشتی سریعا نسبت به رفع آن اقدام نمایید. سریعا شیر گاز را بسته، درب و پنجره ها را باز نموده و با یک متخصص تماس بگیرید. برای یافتن محل نشت گاز، مقداری صابون را در آب حل کرده و در صورت ایجاد حباب و کف کردن نشان از نشتی می باشد.

کلام آخر
پکیج دیواری دستگاهی است که همزمان از برق و آب و گاز استفاده می کند تا آب گرم مصرفی و گرمایشی را تامین کند. پس از مدتی استفاده، پکیج نیاز به بازدید،سرویس دوره ای و تعمیرات دارد. انجام ندادن بازدید و سرویس دوره ای باعث می شود پکیج دیواری شما زود فرسوده شود. فرسوده شدن پکیج های دیواری فارغ از برند و مدل آن ها مشکلات زیادی را بوجود می آورد که منجر به تعمیرات پکیج و گاهی تعویض قطعات آن می گردد. سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور فرآیندی تخصصی می باشد که اگر نسبت به آن اطلاعی ندارید بهتر است با سرویسکار تخصصی و مجاز پکیج تماس بگیرید.

 شماره تماس: 09129296276


منبع: دیجی امداد رسان
پاسخ
#2
In response to the lady asking about modern relaxing music, sleep meditation 5 minutes, modern relational database, I highly suggest this new nature sounds info or dodgers jersey men, modern relaxation music, white noise mp3, alongside all this excellent modern relaxation link or sounds of nature ringtones free, dark screen for night, meditation guided sleep and anxiety, alongside all this new sounds for sleeping details which is also great. Also have a look at this helpful white noise link or sound for sleeping 30 min, sounds of nature youtube, on top of this great asleep meditation url or black screen lullaby, rain sounds for sleeping download, not to mention helpful asleep meditation blog which is also worth a look. I also recommend this new sleep hypnosis recommendations or dark screen heavy rain, sleep hypnosis confidence, not to mention this great meditation for sleep blog and don't forget sounds of nature books, sound for sleeping live, as well as worthy guided meditation for sleep recommendations which is also great. Finally, have a look at this excellent rain sounds for sleeping details for good measure. See More Most Excellent White Noise Of 2021 86c5ec5
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان