درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
ژل پروفایلو چیست و چگونه به جوانسازی صورت کمک می کند
#1
ژل پروفایلو ! واژه ای که دوستداران زیبایی پوست قطعا شنیده اند و شاید درباره آن مطالعاتی هم داشته باشند. بدیهی است که زیبایی طلبان همیشه به دنیال روش های مطلوب و ارزشمند به منظور بهبود زیبایی چهره خویش هستند.
[تصویر: %D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%BE%D8...%D9%88.jpg]
اگر به دنبال حفظ کیفیت پوست و جلوگیری از افتادگی آن بدون جراحی و هزینه های بالا هستید، ژل پروفایلو، نامی آشناست که جدیدا درباب آن صحبت های زیادی شده است.

ژل پروفایلو ، همانطور که از نامش پیداست، گونه ای ژل است که به منظور جوانسازی و لیفت پوست های شل و افتاده مورد استفاده قرار میگیرد. ترکیب خاص این ژل بهترین گزینه حال حاضر برای پوست های در آستانه پیری است و موجبات قوام و آبرسانی پوست را فراهم می آورد.
پیری پوست امری بدیهی است و هر انسانی ناگزیر به پذیرش آن است. مرور زمان و پا گذاری به سن میانسالی، منجر به کاهش تولید کلاژن و الاستین در پوست میگردد.
این اتفاق پدیداری چین و چروک های ریزی بر روی صورت را سبب میشود که در صورت نادیده گرفته شدن میتواند عمیق و واضح تر گردد و آویزانی های پوست را به همراه داشته باشد. اما، عصر تکنولوژی و دانش، اجازه نمیدهد که پیری بر روی پوست ها باقی بماند.

جوانسازی صورت به روش پروفایلو
یکی از روش هایی که امروز برای جوانسازی پوست صورت انجام می گیرد، روش تزریق ژل پروفایلو می باشد. اینکه این ژل چیست و روش تزریق پروفایلم چگونه است؟ و چه تاثیری بر روی پوست صورت می گذارد و فواصل درمانی آن چگونه است را ما در این مقاله به آن می پردازیم.
ژل پروفایل هیالورنیکی جوان ساز و آبرسان عمقی پوست است که باعث لیفت پوست صورت و کلاژن سازی در پوست می شود و باعث بازسازی مجدد چربی زیر ژل می شود ولی حجم دهنده نیست. همچنین قابل تزریق در دست, صورت و گردن است، بنابراین یک روش مکمل عالی در کنار سایر درمان هایی مثل فیلر و بوتاکس می باشد.
 
مزایای تزریق ژل پروفایلو

✔ بهبود قوام پوست

✔ افزایش سفتی و الاستیسیته پوست (elasticity)

✔ لیفت پوست

✔ بازدهی عالی

✔  شفافیت پوست

✔ هیدراته شدن پوست

✔ کاهش جلسات درمان

✔ کاهش نقاط تزریق

✔ کاهش احساس درد حین تزریق ژل
 
تکنیک تزریق از طریق تعیین پنج نقطه خاص صورت


✔ اولین نقطه برآمدگی گونه است که دو سانتیمتر خارج از گوشه خارجی چشم می باشد.

✔ نقطه پایه بینی که محل تلاقی خط فرضی افقی از پره بینی به تراگوس و خط فرضی عمودی از وسط مردمک است.

✔ نقطه تراگوس که یک سانتیمتر جلوتر از قسمت پایین تراگوس می باشد.

✔ نقطه چانه که محل تلاقی خط فرضی عمودی از وسط چانه و خط افقی از ۱/۳ فوقانی همان خط یک و نیم سانتی متر به سمت گوشه لب است.

✔ آخرین نقطه نیز زاویه ماندیبولار که یک سانتیمتر بالای زاویه مندیبل می باشد.


مزایای ژل پروفایلو چیست؟


ژل پروفایلو تنها یک تزریق زیبایی نیست و آثار درمانی بسیاری برای پوست به همراه دارد. در واقع تزریق شونده با شنیدن نام تزریق ژل نباید این تصور را داشته باشد که با یک تزریق زیبایی همانند گونه سازی یا ژل لب سرو کار دارد.
ژل پروفایلو به سبب تحریک پوست و افزایش کلاژن سازی منجر به بهبود پوست، افزایش سلامت و شادابی آن و در نهایت جوانسازی واقعی میشود. اگر بخواهیم در چند واژه مختصر مزایای ژل پروفایلو را نام ببریم باید به چند اثر زیر بسنده کنیم:
 • لیفت پوست
 • افزایش سفتی و الاستیسیته پوست (elasticity)
 • بازدهی عالی
 • شفافیت پوست
 • بهبود قوام پوست
 • کاهش جلسات درمان
 • کاهش نقاط تزریق
 • کاهش احساس درد حین تزریق ژل
 • هیدراته شدن پوست
منبع: کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان

پاسخ
#2
As far as java programming goes, try this java coding homework website as well as this python coding for me page. Also see this python assignment for me forum as well as this python assignment homework website is great too. I also recommend web programming assignment for me site as well as this and finally web programming assignment homework site is worth a look.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان