درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی مسابقات خاوران مشهد - آبان 90
با سلام
در پاسخ خانم علوی:
ببینید مراحل نصب بولت به این صورت هستش که ابتدا شما باید وسط تخته ای که میخواهید به سازه چسب بزنید رو سوراخ کنید(مثلا به قطر 8 میلی متر) و بعد تخته رو به سازه چسب بزنید. خب بولت رو هم که پیچی هستش دیگه، میشه به راحتی به سوراخ تخته پیچ کرد.
البته همه تیم ها باید برای خودشون بولت مناسبی داشته باشن. ولی ما به تعداد 10 تا بولت آماده می کنیم و به تیم هایی که نتونستن تهیه کنن، خواهیم داد.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
سلام ب همگی.
میشه بگید چه جوری میشه چوب رو به ماکارونی چسبوند؟؟ خواهشا ی کم راهنمایی...
اگه میشه با چندتا عکس.
ممنون میشم
با سلام
لطفا قبل از زدن پست کمی جستجو کنید
این آموزش قبلا بصورت پاور پوینت در سایت قرار داده شده است :

http://itssa.ir/forum/showthread.php?tid=78
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که برای برگزاری این مسابقات تلاش میکنند
خواستم خواهش کنم اگر میشه لیست شرکت کنندگانی که تا کنون ثبت نام کردند رو در این تاپیک قرار بدید آخه بعضی از مسئولین دانشگاه ها واسشون اهمیت زیادی داره که رقابت بین چه دانشگاه هایی هست و از لحاظ شرکت کنندگان در چه سطحس هستش
ممنون
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea

جناب آقای رنود دوست عزیز و بزرگوار، خدا قوت

این مطلبی که شاید یک مقدار طولانی باشه رو حتما بخونید.

زماني که قرار بود دادگاه لاهه براي رسيدگي به دعاوي انگليس در ماجراي ملي شدن صنعت نفت تشکيل شود ، دکتر مصدق با هيات همراه زودتر از موقع به محل رفت . در حالي که پيشاپيش جاي نشستن همه ي شرکت کنندگان تعيين شده بود ، دکتر مصدق رفت و به نمايندگي هيات ايران روي صندلي نماينده انگلستان نشست . قبل از شروع جلسه ، يکي دو بار به دکتر مصدق گفتند که اينجا براي نماينده هيات انگليسي در نظر گرفته شده و جاي شما آن جاست ، اما پيرمرد توجهي نكرد و روي همان صندلي نشست.
جلسه داشت شروع مي شد و نماينده هيات انگليس روبروي دکتر مصدق منتظر ايستاده بود تا بلکه بلند شود و روي صندلي خويش بنشيند ، اما پيرمرد اصلاً نگاهش هم نمي کرد . جلسه شروع شد و قاضي رسيدگي کننده به مصدق رو کرد و گفت که شما جاي نماينده انگلستان نشسته ايد ، جاي شما آن جاست . کم کم ماجرا داشت پيچيده مي شد و بيخ پيدا ميكرد که مصدق بالاخره به صدا در آمد و گفت :
شما فكر مي کنيد نمي دانيم صندلي ما کجاست و صندلي نماينده هيات انگليس کدام است ؟
نه جناب رييس ، خوب مي دانيم جايمان کدام است .
اما علت اينكه چند دقيقه اي روي صندلي دوستان نشستم به خاطر اين بود تا دوستان بدانند برجاي ديگران نشستن يعني چه ؟
او اضافه کرد که سال هاي سال است دولت انگلستان در سرزمين ما خيمه زده و کم کم يادشان رفته که جايشان اين جا نيست و ايران سرزمين آبا و اجدادي ماست نه سرزمين آنان ...
سكوتي عميق فضاي دادگاه را احاطه كرده بود و دكتر مصدق بعد از پايان سخنانش كمي سكوت كرد و آرام بلند شد و به روي صندلي خويش قرار گرفت. با همين ابتکار و حرکت عجيب بود که تا انتهاي نشست ، فضاي جلسه تحت تاثير مستقيم اين رفتار پيرمرد قرار گرفته بود و در نهايت نيز انگلستان محکوم شد .

من نه می خوام خدایی نکرده مسئولین دانشگاه شما رو به دولت انگلیس تشبیه کنم و نه حضرتعالی رو به دکتر مصدق.
اگه این موارد رو الان دارم عرض می کنم یک توصیه به خیلی از شرکت کنندگان هستش.
شاید هنوز خیلی از دانشگاه ها با مسابقات سازه ماکارونی آشنایی نداشته باشند.
شاید ندونند که این مسابقات چی هست، چه جوری هست و...
این وظیفه شخص شماست که این بزرگواران رو توجیه کنید، با توجه به مذاکرات تلفنی شما با بنده در جریان تمام موانع و مشکلات سر راه تیم شما هستم جهت حضور در مشهد مقدس ولی ...
این انتظار از شما به عنوان قشر فرهیخته و تاثیر گذار بر بعضی از مسایل می ره که با صبر، حوصله، توکل به خداوند بزرگ و منان، با اطلاعات بیشتر و با تدابیر منطقی تر با این عزیزان وارد مذاکره بشید و نسبت به حل این مشکل اقدام کنید.

شما چند صباح دیگه در گوشه و کنار این کشور و جاهای دیگری به هر حال مشغول خدمت رسانی می شید باید از الان این درایت رو بدست بیارید و بیاموزید که چطور نبض کار رو به دست بگیرید.

هنوز ثبت نام مسابقات تمام نشده و اینکه بعد از ثبت نام اسامی تیم ها قبل از مسابقه در سایت اعلام بشه به تصویب بین اعضاء کیمته علمی و اجرایی مسابقه نرسیده.

امیدوارم با آرامش به این عزیزان در مورد نقش و جایگاه تیم دانشگاهتون در پیشرفت شهر و دیار و مرکز تحصیلیتون یادآور بشید و در مشهد مقدس حضور داشته باشید و من بیش از سایرین افتخار آشنایی بیشتر با عزیزان دیگه و شخص شما رو داشته باشم.

تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود
سلام
جا داره از زحمات مسئولین سایت و مسئولین اجرائی مسابقات تشکر کنم انصافا خیلی زحمت میکشن
اما یه نظر دارم سالن همون طور که دوستان گفتن مشکل داره و طی جوابهایی که دوستان خوب مشهدیمون دادن متوجه شدیم که در رسیدن به سالم صداوسیما مشکلاتی وجود داره اما سالنی به غیر این سالن که مناسب باشه وجود نداره ؟؟؟!!!
سالن صداوسیما درست نشد بله اما این سالن هم واقعا مشکل داره که دید نداشتن حاضران به سن خیلی به چشم میاد
اگه امکان داره روی گزینه های دیگه هم کار کنید بلکه سالن رو تغییر بدید
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
با سلام
جناب شفقی عزیز این جواب شما به جناب رنود اصلا درست نیست
هر کس در سایت نظری میده یا درخواستی داره به منزله یک درخواست عمومی است . اعلام اسامی تیم ها بعد از اتمام ثبت نام فکر نمیکنم کار سختی باشه
فکر نمیکنم اعلام اسامی خلاف شرع باشه و غیر قانونی باشه و هیچ کس هم نمیخواد روی صندلی انگلیسی ها یا ایرانی ها یا شما بشینه
این رفتار اصلا صحیح نیست
درضمن سالن برگزاری به هیچ عنوان مناسب نیست
8 تیم از تیم های ثبت نامه با بنده مشورت کردند و بنده به امید برگزاری مسابقه در سالن مناسب که جناب جاودانیان اعلام کردند به انها اطمینان دادم که مسابقه کیفیت خوبی داره
اگر این مورد برطرف نشه و سالن عوض نشه مشکلاتی پیش میاد که دیگه برگزاری چنین مسابقه ای در کشور امکان پذیر نخواهد بود
شما نماینده همه دانشگاه ها در مشهد هستید و مطمئنا بسیاری از اساتید و هیئت علمی دانشگاه ها برای مسابقه میاند مشهد و اگر سالن مناسب نباشه کیفیت پایین میاد و تمام هزینه ها بر باد فنا خواهد رفت

از تلاش بی وقفه شما دوستان کمال تشکر را دارم
با تشکر
علی داوری
sptruss@yahoo.com
facebook:::alidavari
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، علی رنود
سلام
من هم با توجه به اطلاعاتی که دارم , از آقای مهندس جاودانیان درخواست میکنم سالن مسابقه رو با توجه به انتظاراتی که به وجود آمده عوض کنند
سالن در نظر گرفته شده برای همه کاری خوبه الا مسابقات پل ماکارونی
اون هم کشوری
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
با سلام خدمت عزیزان
لحظه به لحظه داریم به زمان برگزاری مدرن ترن و بزرگترین مسابقات کشوری شبیه سازی سازه با ماکارونی موسسه آموزش عالی خاوران نزدیک می شویم و قطعا مسئولان اجرائی و مجموعه سایت itssa رفته رفته مشغله کاری شون داره بیشتر میشه. جا داره به همه خدا قوت بگم
از طرفی همه تیم های علاقمند به شرکت و یا شرکت کننده، دارن سازه هاشون رو یواش یواش آماده می کنن و یا اینکه آزمایشات نهایی رو انجام می دهند، به همه این عزیزان هم خدا قوت میگم.
همان طور که دوستان مستحضرند مسابقات شبیه سازی سازه با ماکارونی به این دلیل اهمیت داره ، شرکت کنندگان می توانند خودشون یک سازه ای رو بنا به سواد و شم مهندسی خودشون طراحی و اجرا کنند و احتمالا اشکالات و تفکرات خودشون در مورد طراحی و اجرای یک سازه رو اصلاح و یا عمیق تر کنند.
عزیزانی هستند که با اینکه فارغ التحصیل هستند ولی باز بنا به عشق و علاقه خودشون نسبت به سازه ماکارونی و هیجان و شور و حال این مسابقات، بسیار به این رشته وقت می گذارند و در مسابقات شرکت می کنند و یا به عنوان میهمان، ما افتخار آشنایی آنها را خواهیم داشت.
بنده به عنوان کوچکترین عضو از خانواده سازه ماکارونی ایران همیشه به این رشته بعنوان یک مقوله علمی و گروهی نگاه کرده و می کنم. و همیشه کار در این مورد را جزء لحظات مفید زندگیم دونستم و می دانم. یادم نمیره در سال 87 در آموزشکده شهید باهنر شیراز، جایی که نه پذیرایی مناسبی شاید بود و نه سالن مناسبی و نه خیلی چیزهای دیگه! ولی من از تبریز به اتفاق 2 نفر از دوستانم و با هزینه شخصی به شیراز رفتیم و با هزار دردسر و زحمت در این مسابقات شرکت کردیم. وقتی آدم به یک رشته ای اهمیت میده و دوستش داره حاضره برای فعالیت در اون رشته هر کاری انجام بده. حاضره کلان کلان پول خرج کنه، حاضره شب تا صبح نخوابه و تا روز مسابقه تمام وقتش رو صرف این رشته کنه. گاهی اوقات سه وعده غذا رو در یک وعده خلاصه می کنه و .....
یادم هستش که جناب داوری هم در اون مسابقات حضور داشتند و بسیار با علاقه و خوب کار کرده بودند و بسیاری از دوستان دیگه به همین ترتیب. لذا گاهی اوقات ما به چیزهایی که در درجه دوم و سوم اهمیت دارن، بیشتر از مسائل درجه اولی اهمیت میدیم و ناخواسته می بینیم که اصول جایشان را به فروع داده اند.
از همه دوستان انتظار دارم بجای بحث و جدل روی سالن مسابقات، به کار خودشون بپردازند و کار گروهی خوبی ارائه دهند که ان شاءالله نتیجه مناسبی نیز کسب کنند. بنده سر بسته مسائلی رو خدمت دوستان عزیز عرض کردم و لذا دوست دارم دیگه به مسائل حاشیه نپردازیم و این پست آخرین پستی باشه که داریم در مورد سالن بحث می کنیم و معتقدم اگه کسی به این کار گروهی و این رشته علمی ارزش قائله باید چشم هایمان را خوب باز کنیم و محاسن و امتیازات فراوان دیگر مسابقات رو ببینیم.(البته اگه به این رشته اهمیت میدیم!)
حرفای دوستان عزیز رو شنیدم در بعضی موارد موافق دوستان هستم و بنده هم دوست دارم در محیطی بسیار مناسب نتایج کار تیم ها رو به نمایش در بیاریم و قطعا مسئولان اجرائی مسابقات نیز مطالب دوستان رو خوانده اند لذا هر کاری صلاح باشه همون کار انجام خواهد شد.
از دوست بسیار صمیمی ام جناب مهندس شفقی عزیز هم بابت وقتی که جهت پاسخگویی به سئوالات می گذارند، بسیار متشکرم و امیدوارم در این مسابقات شاهد کارها و طرح های جالبی باشیم.
لیست تیم های شرکت کننده نیز طبق فرموده جناب مهندس شفقی در موعد مقرر به اطلاع همه خواهد رسید.
برای همه تیم ها آرزوی موفقیت دارم.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، علی رنود
با عرض سلام و خدا قوت به تمامی کاربران عزیز
بسیار سپاسگذار از نکاتی که جناب آقای قاسم پور عزیز بیان فرمودند و من سعی می کنم زیاد طولانی ننویسم تا دوستان با دقت و تامل بیشتری ان شاء الله به صحبتها و نقل قول ها و ... توجه داشته باشند.

در تکمیل صحبتهای همه ی عزیزان باید بگم بی شک خود جناب آقای جاودانیان در زمره اشخاصی هستند که به اتفاق تیم کاری خودشون در صدد رفع این موضوع و مرتفع کردن مسائل سالن، اجرا، پذیرایی و ... هستند و ماشاالله تمام دوستان تجربه کارگروهی رو دارن.

از حق نگذریم تمامی دوستان در تلاش و تکاپو بوده و هستند تا این مسابقه در بهترین حالت برگزار بشه و غیر از برگزاری مناسب از آبرو و موفقیت برگزاری مسابقات سال قبلشون دفاع کنند و این یک امر طبیعی هستش.

به دلایلی که هنوز هم 100% قطعی نشده سالن برگزاری دقیقا کدام یکی هست، شاید جالب باشه ما قرار بود دستگاه بار ضربه ای رو به صورت کاملا مغناطیسی برگزار کنیم و دوستان عزیزم در مشهد زحمت ساخت این دستگاه رو به صورت کامل کشیدند ولی به دلایلی که ما نتونستیم دستگاهی با این ویژگی ها ولی با سرعت بیشتر پیدا کنیم مجبور شدیم یک قسمت هایی رو به صورت دستی انجام بدیم و این موضوع فقط و فقط و فقط به خاطر خیرو صلاح شما شرکت کنندگان بوده و نه چیزه دیگه ای و که من در (پاسخ به سئوالات و شبهات پیرامون آیین نامه ها و توضیح علمی مسابقات خاوران مشهد و پست شماره 132) به صورت کامل توضیح دادم.

وقتی یک مجموعه ای میاد و اعلام میزبانی میکنه مطمئن باشید تا جایی که در توان باشه و امکانات یاری کنه سعی میکنه که میزبان خوبی برای شرکت کنندگان باشه و تا جایی هم که بشه حاضر می شه صورت خودشو با سیلی سرخ نگه داره تا زمان خوب و پرانرژی رو کنار دیگران سپری کنه.

و ما اطمینان به این موضوع داریم که دوستان کادر اجرایی سعی و تلاش خودشون رو برای هر چه بهتر برگزار شدن این مسابقات انجام خواهند داد و مطمئن باشید نیازی به این نیست که ما وکیل و یا نمایده شما داشنجویان و شرکت کنندگان باشیم و سعی بر احترام و اطمینان به کادر اجرایی داریم و این حس کاملا متقابل هستش.

دوست عزیز و بزرگوار جناب آقای داوری (در پست شماره 47) اینکه من مواردی رو به آقای رنود پاسخ دادم با توجه به شناخت اندک بنده از ایشون و متقابلا شناخت ایشون از بنده هستش و سوال ایشون که جواب من پیامدش بود یک سوال کاملا شخصی برای ایشون بوده که تمایل داشتند در این تاپیک مطرح بشه بنا به دلایلی و من هم پاسخگو بودم مثل همیشه.

ایشون و شاید بعضی از شرکت کنندگان مشکلات و موانعی بر سر راهشون هست که مسائل شخصی و درون دانشگاهی این عزیزان هستش و ما سعی می کنیم هم فکری (بارها ایشون هم تلفن زدند و هم پیام های خصوصی برای من فرستادند) و بنده جواب سوالات ایشون رو دادم و خواهم داد به تمامی کاربران و دلیلی نمی بینیم که بخوایم این مسائل رو علنی بیان کنیم.

این که من مثالی برای این بزرگوار زدن و مواردی رو بیان کردم به این خاطر نیست که کسی صندلی ما رو نگیره چون خوشبختانه من بر روی زمین میشینم و هنوز کارم به صندلی نرسیده به لطف و مرحمت خداوند و نوک پیکان صحبت به ایشون و مسئولین دانشگاهشون هستش و هر کسی مختاره که برداشت شخصی خودشو از موارد ذکر شده داشته باشه و به جد ، بنده احترام به تفکر و اندیشه عزیزان می زارم.

در قسمت بعدی اینکه عدم بیان لیست تیم های شرکت کننده خلاف شرع یا قانون هستش رو (در توضیح المسائل هیچ یک از حضرات آیات اولا چیزی بیان نکردند و در قانون که بیان کردید، ما در این مسابقه قوانین رو وضع می کنیم که اسامی ذکر بشه یا نه) و بهتره متن بالا رو با دقت بخونید چون بنده عرض کردم هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده پس اجازه می دادید تصمیم قطعی بشه و اگه ما نذاشتیم شما به چالش و انتقاد بگیرید برادر بزرگوار و دوست گرامی .

و در انتها در جواب همون پست اینکه بعضی از تیم ها با شما مشورت کردند و شخص شما راهنمایی فرمودید این موضوع به شما و اون عزیزان مربوط میشه و به ما به هیچ عنوان ارتباط پیدا نمی کنه ما در مسائل شخصی شرکت کنندگان به هیچ وجه دخالت نکرده و نمی کنیم.

و به یاد دارم مدیر سایت جناب قاسم پور در بخش (پاسخ به سئوالات و شبهات پیرامون آیین نامه ها و توضیح علمی مسابقات خاوران مشهد -پست شماره 103) اعلام کردند جواب هایی که ما به سوالات دوستان میدیم مرجع هستش و نه جوابی که شما به دوستان میدید.

در انتهای صحبت ها این نگرانی های شما و تمامی کاربران برای من و سایر دست اندرکاران برگزاری منطقی هستش ولی بهتره این اطمینان و این اجازه داده بشه به دوستان در کادر اجرایی و ما بیشتر توجه خودمون رو به بحث علمی کار صرف کنیم.

تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، محمد جواد رضایی ، علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان