درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ به سئوالات و شبهات آیین نامه ها و توضیح علمی مسابقات خاوران مشهد - آبان 90
به جای ریسمان از سیم بوکسل استفاده میکنه
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
 سپاس شده توسط علی رنود
روش خوبیه . اما به نظر من از بولتهای شماره 6 با دندونه درشت استفاده کنید و حتما رنگ بولتتون مشکی باشه و یه واشر مناسب غیر ممکنه کم بیاره . مگه اینکه بدشانسی بیارین دیگه . تو هزار نمونه که یکی خراب در میاد زیر دست شما افتاده باشه .
با سلام خدمت عزيزان
با عرض معذرت، همانطور كه مستحضريد، در اين تاپيك دو نفر مسئول پاسخگويي به سئوالات هستند و هر جوابي به غير از اين دو نفر(هرچند هم درست باشد) داده بشود، ملاك و معيار شناخته نمي شود.
پس لطفا براي اينكه بايد ها و نبايدهاي آيين نامه براي همه مشخص شود، دوستان، لطف كنند و پاسخ سئوالات آيين نامه را فقط شنوا باشند. تا ان شاءالله سوء تفاهمي در درك صحيح بندهاي آيين نامه بوجود نيايد. (البته اين قانون فقط و فقط در اين تاپيك وجود دارد).

بحث رو بنده ادامه ميدم، سئوال جناب مهندس رضايي اين بود كه آيا مي شود از پيچ و ريسمان فلزي بجاي بولت استفاده كرد يانه؟ جوا ب ما " نه" هستش و تمامي شركت كنندگان بايد از بولتي مثل بولت شكل زير استفاده نمايند. منظور من شكل بولت هستش و انتخاب ابعاد و اندازه و جنس بولت به عهده شركت كنندگان هستش:

[تصویر:  e5tt2260c90m8cp6qj5.jpg]
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، علی رنود ، مسعود شفقی
سوراخش کوچیک نیست مهندس

-----
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
یه سوال مهم
با توجه به طول کم ماکارونی تک میشه دیتایل زیر رو واسه اعضای کششی به کار برد یا نه؟؟؟؟
(طول اورلب کم تر از 2.5 سانتیمتر است)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

-----
سلام
مهندس رضایی جای شما بودم این کارو نمیکردم . روی یک خط صاف کششی رو با چسب کاغذی روی شیشه بچسبونید و فقط چسب 2قلو بزنید نیازی به این کار نیست .
اینجوری دقیقاً تو یک راستا قرار میگیرند
چسب دوقلو هم نمیخواد
منظور من از اور لب 2 تا ماکارونی هستند که اطراف عضو کششی در محل اتصال قرار میگیرند
طول این دو ماکارونی کمتر از 2.5 سانته

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

-----
سلام

این کار از لحاظ آیین نامه ای مشکلی نداره ؟ چون با این کار وقتی اون قسمت رو چسب بزنید اون عضو های کوچیک میشن عضو پوشیده از چسب .
وزن اونا هم سازرو خیلی سنگین میکنه اگه فرض کنیم که 40 تا کششی داشته باشید تو هر قاب یه چیزی حدود 50 تا 60 گرم سازرو سنگینتر میکنه .
با سلام
به نظر بنده این خلاف ایین نامه است و به هیچ عنوان نباید این کار را انجام داد
ولی باید دید دبیر مسابقه و اقای قاسم پور چی میگند
و منتظر جواب هستیم
با تشکر
علی داوری
sptruss@yahoo.com
facebook:::alidavari
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
این کار به ضرر خودتونه چون وزن میره بالا بدون اون تکه ماکارونی هم میشه تو یک راستا ساخت کششیهارو . کار سختی نیست . از لحاظ داوری هم من اکثر مسابقات دیدم که ایرادی نگرفتن ولی بستگی به نظر داور داره .

[تصویر:  lxb3tw71nttiflzhp3uz.jpg]
 سپاس شده توسط علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان