درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: نظرتون درباره ی مطالب تاپیک چیه؟؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**منهاج**
Smile 
بسم الله الرحمن الرحیم

شاید اگر خداوند متعال برخی آیات قرآن را نازل نفرموده بود!مسئولیتمان در صحرای محشر کمتر می شد!
ولی حال با این همه آیات صریح و اتمام حجت خداوند متعال دیگر چه بهانه ای می توان برای از بین نبردن اسرائیل داشت؟به عنوان مثال با وجود آیه شریفه111سوره مبارکه آل عمران،چگونه کم کاری خودمان را توجیه کنیم؟
واقعا چرا بیشترین آیات قرآن در موضوع اقوام ،به قوم بنی اسرائیل اختصاص دارد؟اگر شهدای گرانقدر دفاع مقدس از ما بپرسند که بعد از ما ،شما چه کردید چه پاسخی می دهید؟
به نظر شما اگر صدام(علیه اللعنه)تجهیزات خود را،البته نه تمام آن راعلیه اسرائیل استفاده می کرد،این رژیم جعلی چند ساعت دوام می آورد؟اصلا اگر تنها سلاح های شیمیایی را که فاو یا شلمچه یا جزایر مجنون و طلائیه را با آن کوبید،علیه شهری از شهرهای رژیم صهیونیستی به کار می گرفت،اسرائیلی زنده ای باقی می ماند؟
شهدا در مقابل ارتش های دنیا 10 سال ایستادند؛اما ما با غفلت خود ضعیف ترین وسست ترین ارتش نمای هنوز از پا در نیاورده ایم .
اگر امام زمان (صلوات الله علیه)از ما درباره ی کم کاری ها و غفلت هایمان در مقابل این غده ی سرطانی سوال فرمایند چه بهانه ای بیابیم؟بگوییم دشمن ما خیلی جنگاور بود؟خیلی سلحشور بود؟خیلی جان بر کف بود؟خیلی به اصول و قواعد جنگ مسلط بود؟(!)
این همه در حالیست که سابقه ی خنده آور ارتش نمای رژیم صهیونیستی،آبروی ارتش های دنیا را برده و همیشه در مقابل اندک مقاومتی فرار نموده است.
واقعا از اعماق وجود باید گفت :شهدا شرمنده ایم!ولی همیشه دلم به این جمله حضرت روح الله گرم بوده و هست که فرمود:جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت.

اثری که در محضر آن هستیم تنها بخشی از آیات قرآن کریم،درباره قوم خیانت پیشه اسرائیل است.تلاش شده با ذکر اعترافاتی از دانشمندان خودشان (از کتب تلمود،تورت،پروتک های دانشوران صهیون و نظرات آن ها در سایت های خبری)،در کنار تصاویر مرتبط،خوانندگان را به تدبر بیشتر دعوت نمودهو بعضا نکاتی از سوی نگارنده ،در قالب پیام های کوتاه درج گردیده است.امید است خوانندگان محترم از نظرات گرانبهای خود مارا بهره مند فرمایند.
و ما النُصر الاُمن عند الله انُ الله عزیز حکیم(سوره انفال .آیه 10

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
اسرائیلی ها، شکنجه گران سنگ دل
ثم قست قلوبکم مُن بعد ذلک فهی کالحجاره او اشدُقسوه..
چندی بعد دلهایتان،با وجود آن واقعه ی عبرت انگیز،سخت گردیدکه سختی شان مانند سنگ یا سخت تر از آن است(سوره بقره آیه 74)
[تصویر:  ol4izh5p8tmcb24kypun.jpeg]

[تصویر:  gc8qbgg1exzu8doqq1ft.jpeg]

[تصویر:  clusltqqpmmzas7zmen9.jpeg]
آیا می دانید چه کسانی برای اولین بار رشته دانشگاهی شکنجه را بنا نهادند؟

[تصویر:  px56w9va250e07bg5sg9.jpeg]

[تصویر:  7pxfy79tumpqgoih3gma.jpeg]

پروتکل شمار 1
...از این رو که بر انسان هاحکومت کرد،باید به اعمال زور،خشونت و ترور ،توسل جست.طبق قانون طبیعت ،«حق»،یغنی :اعمال زور و فشار ،بی رحمی و سنگدلی در مجازات،موجب ثبوت و استحکام دولت است.
پروتکل شماره 9
حربه های نا محدود ما عبارت اند از :حریصانه سوزاندن آدمیان،بی رحمانه انتقام گرفتن و سرسختانه کینه توزی کردن.
پروتکل شماره 10
برای ما ضروری است که پیش از هر چیز به پرورش خویش بپردازیم و طوری بار آییم که روحیه ی بی پروایی،گستاخی و زور گویی با شخصیتمان عجین شود تا بتوانیم موانع را از سر راهمان برداریم.
پروتکل شماره 15
تنها را ممکن برای برقراری نظم و اعمال حاکمیت،همانا استفاده از روش های خشونت آمیز است و در این زمینه نباید به قربانیان هیچ گونه ارفاقی شود.
آب هست...
خاک هست....
جوانه خواهم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، k.hoSseinzadeh ، احسان نظری ، حامد احمدپور
به نام اوکه رحمتش بی انتهاست....
سلام یک توضیح کوچیک راجع به طرح منهاج میدم خدمت بزرگواران.
منهاج به معنای راه درست ومحکم واستوار هستش که موضوعات مختلف وبه روز جامعه روبراساس قران مورد بحث قرار میده خوشحال میشیم اگه دوستان هم تو مباحث شرکت داشته باشند ,باتوجه به اینکه ماه مبارک رمضان ماه نزول قران کریم هست سعی میشه مباحث باتکیه بر کلام شیرین خداوندهمراه بشن امیدوارم مطالب به روز گردآوری شده باشن.
اللهم عجل لولیک الفرج....
هرهفته یک حدیث هرهفته یک قدم تا خدا,
مولا علی(ع):ازویژگی های انسان مومن این است که از خطا ولغزش دیگران چشم پوشی کند.
هرجمعه که می آید میگوییم خدا کند که بیاید غافل از اینکه اومی گوید خدا کند که بخواهید....:-(
دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد؟ابری که دو بیابان بر تشنه ای ببارد.
آب هست...
خاک هست....
جوانه خواهم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh ، سعید قاسم پور
بسم رب الموعود....
هرهفته یک حدیث هرهفته یک قدم تا خدا...
حضرت صالح(ع():اوست خدایی که شما رااززمین پدیداورد وعمران وابادانی انرا بردوش شما نهاد.
مهدی جان,ای تمام افسانه ها واسطوره ها وحقیقت هاوارزوهادرنام تو مجهول,ای تمام امواج قدرتمند عشق در تو متراکم,ای افتاب بیکرانه ی مهر از چشمانت تابان,شرمندگی کسی رابپذیرکه نه سزاوار مهر توست ونه تاب ان دارد که از جمال دلگشایت دست بشوید,شرمندگی کسی که در تلا لو راز الود مهراسرار امیزت مسهور چشم های توست وشگفت تر اینکه در عین حال در تاریکی بی پایان نفس ظلمانی خویش اسیر,شرمندگی کسی که در گیرایی بی پایان پر از افسانه محبت تو بارها خود را گم کرده وباز به فرو دست های تیره ی گناه باز گشته است.
اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان(عج
آب هست...
خاک هست....
جوانه خواهم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh ، سعید قاسم پور
بسم رب الشهدا....
هر هفته یک حدیث هر هفته یک قدم تا خدا...امام خمینی(ره): اسرائیل باید از روی زمین محو گردد.
به مناسبت روز جهانی قدس وحمایت از مردم مظلوم فلسطین .
بی سوادان باکلاس!
r]ومنهم امییون لا یعلمون الکتاب الاّ امانیّ وان هم الاّ یظنون.
وگروهی از انها افراد بی سوادی هستندکه کتاب خدا را جز یک مشت اوهام چیزی نمیدانند و انها پیرو پندار (خود)هستند.سوره بقره ایه87.]واقعا دنیا را چه کسانی سر کار گذاشته اند؟
تلمود:روز 12ساعت است:در سه ساعت اول خداوند به تورات مشغول است,در سه ساعت دوم به قضاوت کل هستی می پردازدکه ایا باید نابود گردد یا خیر؟.سپس به مقام رحمت در می اید ودر سه ساعت سوم جهان را روزی میدهد. در سه ساعت اخر هم با هیولای دریا که پادشاه ماهی ها است به بازی می پردازد.
آب هست...
خاک هست....
جوانه خواهم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh
سلام دوستان
خیلی خیلی ممنون متشکر که همکاری دارین و مشتاقانه پیگیری می کنین مطالب رو!!!!!!!!!!!!!
واقعا کم اوردم چقد مشتاق!دلم خوشه بزرگواران حدیث هفته به هفته رو حد اقل مینویسن!حالا استفاده از تجربیات وعلمشون به کنار شاید واقعا بندگان خدا وقت ندارن.
هرهفته یک حدیث هر هقته یک قدم تا خدا....
ارزش نوشته های سودمند
پیامبر اکرم(ص):هرکس از جهان برود واز او دفتر(ونوشته های سود مند علمی واخلاقی ودینی)وقلم وکاغذ باقی بماند جای او قطعا در بهشت است.[/color]

قل ارئیتم اِن کان مِن عند اللهِ وکفرتم بهِ و شَهِدَ شاهِد مِن بنی اسرائیلَ عَلی مثلهِ فامَن و استَکبَرتم انَّ اللهَ لا یهدِی القومَ الضالمینَ.
{ای پیامبر}بگو:به من خبر دهید!اگر این (قران) از نزد خداوند باشد وشما منکر ان باشید و [شاهدی از بنی اسرا ئیل[/color] به مثل ان گواهی دهد وایمان اورد وشما تکبر کنید (ایا ستمگر نیستید؟)البته خداوند قوم ستمگررا هدایت نمیکند.
انقدر مغرورند که حتی حرف دانشمندان میانه رو یهود راهم تحمل نمی کنند![تصویر:  07232215685347433394.jpg]به چه چیز فکر میکنید؟به کنکور؟ازدواج؟جهیزیه؟کار؟مسکن؟خودرو؟مسابقات؟المپیک؟مجارستان؟بازی های رایانهای؟...؟به نظر شما سرانه تفکر روزانه در مورد امام زمان(عج)برای مردم ایران که پرچم دار ظهورمنجی بشریت هستند چند ثانیه میباشد؟تا اسرائیلی ها زنده اند,آحاد بشریت عاشق وشیدای یوسف زهرا(س)نخواهد شد.
آب هست...
خاک هست....
جوانه خواهم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام، انقد درگیر فلسطین اسرائیل شدیم که پاک خودمونو فراموش کردیم، یه کم از خودمون بگین بلاهایی که هنوزم گریبانمونو گرفته تو جنگ با عراق که همین فلسطینیا تو ارتش عراق بودن و بعد از گرفتن خرمشهر کشور فلسطین جشن و سرور بود، بعد از اون زلزله هایی که کلی بی خانمان دادیم کلی یتیم کلی آواره و بدبخت، کلی اتفاقات فقر بیچارگی تو ایران نژاد آریایی بیداد میکنه یه کم به فکر آوارگان خودمون باشیم،نگین که ایران آواره بدبخت بی خانمان یتیم نداره، حق اینارو میدن به کشوری که خون نژاد آریایی رو میریزن تو دریا که خون شیعه نجسه، اونا مارو نجس میدونن، واقعا جای تاسف داره، بله همه دل داریم دلمون واسه بچه هاشون میسوزه همونطور که دلمون واسه بچه های بیگناه آفریقا میسوزه واسه بچه های خودمون میسوزه و واسه همه بچه های بیگناه میسوزه ولی یه کم تفکر کنین...الانم که زلزله ایلام کلی بدبختی به بار آورده، ولی ایلام اصلا مهم نیس فلسطین مهمه دلمون واسه اونا بویژه بهتره، دشمنی با اسرائیل هستش که فلسطین رو انقد مهم کرده.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
یونس جان گول خوردی و غفلت کردی...باریکه غزه هیچ راه در رو و ارتباطی نداره با اطراف و ایران خیلی هنر کنه موشک های مهمات تاریخ مصرف گذشته شو بده بهشون ولی توی ایران همونطور که همه میدونن تمام ارگان ها فعالن اونجا حتی برنامه های اردوهای جهادی بسیج که نیروی کار رایگان و بسیار زیادی هست هم اونجا داره برپا میشه ولی تسریع اینها طبیعتا همواره لازمه...یادمون نره ما اگر از فلسطین دفاع میکنیم واسه اینه که قدرتمون ثابت بشه...چطوره که الان آمریکا قدرتشو به رخ همه میکشه با یه تاریخ 500 ساله...خب ما با تمدن 5000ساله حداقل دوس داریم تو منطقه ای که توش قرار دارسم حرف اول رو بزنیم یادمون نره آمریکا الان داره از عذاب کشیدنای سرخ پوستا و سیاه پوستاش بهره میبره نه از دانش دانشمنداش چون اون سرخپوستا بودن که تمام ساختموناشون رو بنا کردن که اگه توی اون با زمانی اون ساختمونای عظیم با اون کمبود امکانات بنا نمیشد آمریکا هم این وضع رو الان نداشت...بحثش مفصله اما ساده
امیدوارم عمق دیدمون یک ذره بیشتر باشه فعلا هم برو پی مسابقه :-) تورو چه به صهیونیستا :-)
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
(08-22-2014، 06:15 PM)معصومه حسن زاده نوشته است:  سلام دوستان
خیلی خیلی ممنون متشکر که همکاری دارین و مشتاقانه پیگیری می کنین مطالب رو!!!!!!!!!!!!!
واقعا کم اوردم چقد مشتاق!دلم خوشه بزرگواران حدیث هفته به هفته رو حد اقل مینویسن!حالا استفاده از تجربیات وعلمشون به کنار شاید واقعا بندگان خدا وقت ندارن.
هرهفته یک حدیث هر هقته یک قدم تا خدا....
سلام دوست خوبم بابت همه چی معذرت می خوام !
من سعیم رو می کنم !!!Idea
یکی از آیات اول کتاب دینی خیلی قشنگه
یا ایها الذین ءامنو استجیبو لله و للرسول اذا دعاکم لما یحییکم(انفال 24)
با این کلمات هم تناسب داره
اندیشه و قلب..
مرحله اول..

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان