درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان مربي ارشد رشته سازه هاي ماكاروني
با سلام خدمت همه دوستان عزیز مخصوصا مهندس قاسم پور عزیز

امیدوارم برسیم و از دوستان عزیز بهره ببریم
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، مهدی بیات
سلام دوستان عزیز

خیلی دوست داشتم در این جلسه شرکت کنم ولی متأسفانه شرایط جور نشد از همه دوستان عزیز مخصوصاً مهندس قاسم پور عذرخواهی میکنم. امیدوارم در جلسات آینده بتونم در کنار عزیزان باشم
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، حسین ترکی ، مهدی بیات ، hivabahrami
با سلام خدمت دوستان عزیز
تشکر می کنم از همه کسانی که با موجبات برگزاری این جلسه رو فراهم کردن. جلسه بسیار خوبی بود، امیدوارم که این دست برنامه ها تداوم داشته باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، احسان نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره
سلام

اولا از کساییکه این نشست رو طراحی و سازماندهی کردن تشکر میکنم و یه معذرت خواهی به همه بدهکارم، چون بدلیل مشغله کاری نتونستم در نشست حضور پیدا کنم. ولی از نتایج جلسه مطلع هستم.

ایشااله نشست بعدی برسم و بیام. Smile
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه، قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
سلام خدمت همه دوستان

با تشکر از این نشست و عذر خواهی از عدم حظور اینجانب در جلسه

انشالله بتونم جبران کنم

یا حق
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
با سلام
لازم میدونم گزارشی اجمالی در خصوص اولین نشست مربیان ارشد سازه های ماکارونی خدمت همه کاربران itssa عرض کنم.
از 18 مربی که برای اولین نشست مربیان ارشد سازه های ماکارونی کشور دعوت شده بودند، 10 نفر در جلسه حضور پیدا کردند. جا داره از همه این 10 بزرگوار تشکر کنم که دعوت ما رو قبول کردند و در نشست حضور پیدا کردند. البته چند نفر هم عضو مهمان داشتیم که لطف کرده بودند و در جلسه حضور داشتند. و اما یک گله کوچیک به اونایی که بدون اطلاع در جلسه حضور نداشتند. ان شاءالله در جلسات بعدی با گل و شیرینی جبران کنند. Shy
نشست رأس ساعت 9:15 صبح پنجشنبه مورخه 93/01/28 در محل دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد کرمانشاه آغاز شد و بمدت 2 ساعت بطول انجامید.
ابتدا مشکلاتی که در خصوص مسابقات سازه ماکارونی کشور وجود داشت مورد بحث قرار گرفت و راهکارهایی نیز بیان شد. سپس در مورد گرایش های جدید مسابقات بحث هایی شد و چند گرایش بدیع جهت تدوین آیین نامه پیشنهاد گردید که با استقبال اکثریت حاضرین روبرو شد.
در مورد سازه های ماکارونی با بار نقطه ای تصمیم بر این شد تا سعی شود در آیین نامه های این مسابقات تغییراتی اساسی ایجاد گردد. مثل تغییر محل اعمال نیرو از نصف دهانه به یک سوم دهانه و ... در عین حال مصالح مختلفی جهت شبیه سازی سازه های خرپایی پیشنهاد گردید که به نوع خود جای بحث داشت و بنظر من پیشنهادات خیلی خوبی بود.
همچنین در مورد نحوه وارد کردن محاسبات و مدلسازی با نرم افزارهای مختلف در مسابقات، پیشنهاداتی شد که نیاز به کار بیشتر در این خصوص داشت و در نشست بعدی این موضوع بنظرم به نتیجه خواهد رسید.
در پایان سرفصل های یک دوره آموزشی کامل در نشست ارائه شد و در مورد تمام اسلایدهای دوره آموزشی نظرخواهی بعمل آمد و نواقص و ایرادات آن برطرف گردید.
و در نهایت اولین نشست مربیان ارشد سازه های ماکارونی کشور با گرفتن عکس یادگاری به کار خود پایان داد.

مطمئننا در نشست بعدی که احتمالا یک ماه دیگر برگزار گردد ، به نتایج خیلی خوبی خواهیم رسید.

یاحق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، حسین ترکی ، حامد احمدپور ، حجت الله صفرپور ، احسان نظری ، ساجده نوروزی ، حمید رضا نظری ، مسعود شفقی
با سلام
پیشنهاد میکنم تاپیک جدیدی در خصوص نشست مربیان ایجاد بشه و مسائلی که در جلسات مطرح میشه توی سایت هم تداوم داشته باشه و فقط به جلسات معطوف نشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مجید نیک نیاز ، احسان نظری ، رضا اله ورن ، ساجده نوروزی
(04-22-2014، 04:56 PM)حسین ترکی نوشته است:  با سلام
پیشنهاد میکنم تاپیک جدیدی در خصوص نشست مربیان ایجاد بشه و مسائلی که در جلسات مطرح میشه توی سایت هم تداوم داشته باشه و فقط به جلسات معطوف نشه.

سلام جناب ترکی عزیز
بدلیل اینکه مطالب جلسه حالت طبقه بندی شده داره و بدلیل بحث کپی برداری و ... نمیشه در اینجا بصورت علنی مطرح کرد، فلذا سعی من این هستش که بعد از هر جلسه خلاصه ای از اون رو در اینجا بنویسم تا سایر کاربران در جریان امور باشند و بدونن که فعالیت در این خصوص ادامه داره. ولی باز در مورد پیشنهاد شما فکر میکنم، ببینیم چطور میشه مباحث نشست رو در اینجا ادامه داد طوری که برای همه قابل استفاده باشه.
بنظر من بحث مربیان ارشد، یکی از بهترین اقداماتی است که انجام شده و به امید خدا با همفکری تمام مربیان کشور بتونیم گام های موثری در این خصوص برداریم. Shy

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، احسان نظری ، رضا اله ورن ، حمید رضا نظری ، حجت الله صفرپور
با سلام.از تمامی دوستان عذر خواهی میکنیم بابت غیبت در جلسه.به امید دیدار.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری
سلام

عکس هایی از اولین نشست صمیمی مربیان ارشد سازه های ماکارونی کشور - تاریخ برگزاری : 93/01/28

[تصویر:  ?di=113987663908]

[تصویر:  ?di=16139876643112]

[تصویر:  ?di=1413987664948]

[تصویر:  ?di=1613987665382]

[تصویر:  ?di=1613987665722]

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مهدی ذکاوتی ، احسان نظری ، حسین ترکی ، علی رنود ، رضا اله ورن ، حجت الله صفرپور ، مسعود شفقی ، hivabahrami

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان