درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ پیرامون اولین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه
سلام خدمت همه دوستان عزیزHeartHeart
قبل از هر چیزی به مهندس صفرپور تبریک میگم.رکوردی که زدن واقعا فوق العاده بود...

یه مشکلی تو مقام های سازه سبک پیش اومد که کادر داوری یه تصمیم عجیب گرفتن
به مقام آورای این مسابقه //تیم رادیس-مهدی نوذری عزیز و بقیه عزیزان...//تبریک میگم.خسته نباشید
خداروشکر تیم ما هم نتیجه زحماتش رو گرفت و تو دو گرایش مقام آوردیم...(منو یونس)Big Grin
یونس جون لطف داری...HeartHeartHeart

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، محمّد جبّاری ، رضا اله ورن ، حمید رضا نظری ، یونس شیخی چراغ ، حسین ترکی ، علی رنود ، یاسر خادمی
سلام دوستان خسته نباشید

میدونم بازم یه مسابقه خیلی خوب برگزار شده خیلی دوست داشتم تو این مسابقات باشم کنار بچه هایی که خیلی وقت ندیدمشون ولی متأسقانه نشد.
تبریک میگم به دوستای خودم که مقام آوردن مخصوصاً یونس و حجت اله عزیز به همراه تیمشون و یه تبریک دیگه به بچه های الیگودرز برای سازه زیبایی که ساختن.

مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، محمّد جبّاری ، رضا اله ورن ، حمید رضا نظری ، یونس شیخی چراغ ، حسین ترکی ، علی رنود ، یاسر خادمی
سلام

اول خسته نباشید میگم به همه کسانی که در برگزاری این مسابقات سهیم بودن

از دبیر محترم مسابقات و همچنین تیم داوری که شامل اساتید محترم دانشگاه کرمانشاه و انجمن خرپای ایران بود و همچنین سرپرست تیم داوری جناب مهندس قاسمپور تشکر میکنم.

تشکر میکنم از همه دوستانی که توی سالن مسابقات حضور داشتن و میدونم که تمام اونها حتی رقیب های من دعا میکردن که این پل جواب بده و این پل را پل خودشون میدونستند، و و همون تور که قبلا هم گفته بودم من شاگردی تمام پل های دوستان سازه ساز را کردم و از شکست تک تک پل ها درس گرفتم تا امروز این پل ذیر تر بشکند.

از هم تیمی خوبم مهندس یونس شخی هم تشکر ویژه دارم.

خدا را هم شکر میکنم به خاطر اینکه نه به خاطر لیاقت بلکه یه خاطر کرمش به وسیله من این رکورد را رقم زد و اینکه رحمت و کرم خدا بی نهایت است قطعا میدونم که به دیگر بندگانش هم کرم خواهد کرد و این رکورد جابجا میشه و فقط یه امتحانه برای من که خودم را نگیرم.

یه نکته را هم بگم .پلماکارونی شباهت زیادی به تار عنکبوت پیدا کرده . مراقب باشیم توی دامش نیوفتیم. و اگر افتادیم ،یکی از پیام های سوره عنکبوت میگه اگر توی یک موقعیت آلوده قرار گرفتی تو آلوده نشو . امیدوارم روزی برسه که پل ماکارونی از این حالت که فقط چند تا تیم میان برای مقام در بیاد و این کار فقط با تغییر بارگزاری امکان پذیره که هم پل ها از شکل تار عنکبوت در بیان و هم دوستان جدیدی که در ضمینه طراحی قوی ترن بیان و بالاتر قرار بگیرن.

در ضمن اگر خدا بخواهد توی این پله نمیمونیم و باید از 646 به بالا را نگاه کنیم من که احتمال میدم در سال 93 راندمان 700 به بالا را ثبت کنم و توی هر مسابقه ای که تیم داوریش را مثل این مسابقه پاک ببینم اگر خدا کمک کنه با همین مصالح تک و باریلا کردویی ثبت خواهم کرد.

نکته آخر بعضی ها برای عوام فریبی و دور کردن فکر شما مصالحی را به شما معرفی میکنن مثل باریلا گوجه ای.
شاید هم چون یکبار با این مصالح نتیجه گرفته اند فکر میکنن که این ماکارونی خوب بوده و به شما توصیه میکنن.
اما در کل هر بسته ماکارونی در هر تولید با تولید دیگه فرق داره و شما فقط با آزمایش میتونید مقاومت هر بسته را متوجه بشوید.

خوشحالم از اینکه این رکورد این تب را که ماکارونی غیر تک استفاده کنن کم میکنه اما اگر به فکر اضافه کردن رکورد هستید بدونید که از تک بهتر هم هست.

عذر میخوام که زیاد نوشتم

باتشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، محمّد جبّاری ، یونس شیخی چراغ ، هادی نظری ، مهدی بیات ، رضا اله ورن ، میثم ایمانی ، احسان نظری ، حسین ترکی ، علی رنود ، یاسر خادمی
سلام /گفتنيا گفته شد .تو هر مسابقه درسايي ميگيرم از همه دوستان به خصوص مهدي نوذريوحجت و علي رنودوسلمان توكل و... ولي تو اين مسابقه حجت كامل چطور پيش رفتن و مسير درست رو بهم معرفي كرد و ديگه فهميدم حسرت خوردن تو مسابقات بايد فراموش شه چون اشتباه كردن مياد زير صفر/

لازم ميبينم باز ازحجت ومهدي وسلمان وعلي رنودو...تشكروي‍‍زه داشته باشم
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، رضا اله ورن ، حجت الله صفرپور ، سجاد اصغری ، علی رنود ، یاسر خادمی
سلام خدمت دوستان
تبریک میگم به همه تیم هایی که مقام آوردن ( خصوصا حجت عزیز)
تشکر میکنم از تیم داوری و کمیته اجرایی مسابقات.
و خوشحال شدم که در جمع دوستان لرستان ، الیگودرز ، مراغه و .. بودم . و امیدوارم باز بتونم دوستان رو ملاقات کنم .Heart
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، احسان نظری ، حسین ترکی ، حجت الله صفرپور ، سجاد اصغری ، علی رنود ، یاسر خادمی
تبریک میگم به دوستای عزیزم که مقام آوردن، خیلی خوشحالم که همه عزیزان رو یکبار دیگه از نزدیک دیدمHeart(همه و همه).
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، یونس شیخی چراغ ، رضا اله ورن ، علی رنود ، یاسر خادمی
سلام
مسابقات دانشگاه آزاد کرمانشاه تموم شده و اون چیزی که باقی می مونه، دوستی ها و خوبی هاست. متأسفانه نتونستم در مسابقات حضور پیدا کنم ولی از دور پیگیر مسابقات بودم .
خدا قوت میگم به مهندس قاسم پور و کسانیکه باهاشون همکاری داشتن. ای کاش روزی برسه ما قدر بزرگان این رشته رو بدونیم و در شأن اونها باهاشون رفتار کنیم.

به همه دوستان کادر اجرائی هم خسته نباشید میگم.

برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه، قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط سجاد اصغری ، حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، هادی نظری ، رضا اله ورن ، مهدی بیات ، علی رنود ، یاسر خادمی
باسلام
به تمام تیم هایی که مقام آوردن مخصوصا دوستان زنجانیمون تبریک میگم امیدوارم تو تمام مراحل زندگیشون موفق باشن ویه تشکر ویژه دارم از مهندس قاسمپور و تیم داوری که سازه ها رو به خوبی داوری کردند و حق تیم ها ضایع نشد
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، مهدی بیات ، علی رنود ، یاسر خادمی
با سلام خدمت دوستان عزیز در ITSSA
خوشحالم بعد 13 ماه مسابقات کرمانشاه بهانه شده که دارم پست مینویسم و جدا دلم واسه پست زدن تنگ شده بود Tongue

و اما مسابقات کرمانشاه
تو این دو سالی که قسمت شده بود به عنوان داور در خدمت دوستان باشم سعادت همکاری در خود کمیته داوران با مهندس قاسم پور نبود و خوشحالم که تو این مسابقات آقای قاسم پور به عنوان رییس کمیته داوری حضور داشتند و انشاالله این روند تو مسابقات بعدی هم ادامه داشته باشه . چون تو بحث داوری رییس من بودند ، هستند و خواهند بود و چیزای زیادی از ایشون یاد میگیرم و به نوعی درس پس میدم Heart

یه خسته نباشید عرض میکنم خدمت آقای ایمانی عزیز و همه دوستاشون آقایان نیک ، امیری راد ، 2 تا محمد زاده ، رضایی ، مظهری ، ریزوندی و همه دوستانی که تو تشکل بودند و متاسفانه فامیلیشون خاطرم نیست و امیدوارم دیگر مراحل زندگیشون رو به خوبی این مسابقات طی کنن و همیشه موفق باشن
یه خسته نباشید هم به دوستانی که اومدن و دستشون درد نکنه خیلی هم کمک کردن آقایان اله ورن و اصغری که واقعا خاطرات خوبی رو تو کرمانشاه گردی با این دوستان داشتیم

و بدون شک زیباترین خاطره مسابقات اون شبی بود که با دوستان کادر اجرایی جشن تولد رضا اله ورن رو گرفتیم و واقعا به همه خوش گذشت Cool

و اما خود مسابقات
تبریک میگم به 8 تیمی که حائز مقام شدن تو 3 گرایش
تبریک میگم به آقای صفرپور به خاطر رکورد خوبشون و هادی نظری و آقای شیخی چراغ که تونستن تو این گرایش که خیلی کم برگزار میشه سازه خوبی بیارن
ای کاش دوستان کمی حرف این علی رنود عزیز رو گوش نمیدادن Big Grin و سازه هاشون رو زیاد سبک نمی گرفتن تا شاهد سازه های بیشتری میشدیم که وزنه رو تحمل میکردن . ولی مطمئنم تجربه این گرایش برای تیم ها سبب خواهد شد که اگر دوباره این گرایش رو برگزار کنیم رکوردهای بهتری ببینیم

در آخر خوشحالم دوستانم رو تو استان های کرمانشاه ، لرستان ، چهار محال ، زنجان ، قزوین ، خوزستان ، خراسان و.... رو دیدم و اگر عمری باشه و زنده باشم به امید دیدار همتون Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور ، یاسر خادمی ، حامد احمدپور ، هادی نظری ، حجت الله صفرپور ، میثم ایمانی ، مهدی بیات ، یونس شیخی چراغ ، رضا اله ورن ، حسین ترکی ، فاطمه اسمعیلی سوره
با سلام خدمت دوستان عزیز
تشکر ویژه از اقای مهندس قاسمپور عزیز به خاطر زحمات ایشون...
و همچنین حمید رضای عزیز ...
تشکر و خسته نباشید به کادر اجرایی عزیز اقایان ایمانی امیری راد رضایی ، مظهری ، ریزوندی و دوست بسیار خوبم وحید هرسمی نیک عزیز ... به خاطر همه چی ممنونم..
و تبریک به همه دوستانی که مقام اوردن...
عزت از خداست و اوست که به ما عزت می دهد ،اگر بخواهد ابروی کسی رابریزد به دست خودش می ریزد و اگر بخواهد به کسی عزت دهد توسط دشمنان او را عزیز می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، مهدی بیات ، یونس شیخی چراغ ، هادی نظری ، حجت الله صفرپور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان