درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ پیرامون اولین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه
سلام
توی ایین نامه گفته شده که در گرایش سبک بار باید در 5 ثانیه رها شود این بند در روز مسابقه که تغییر نمیکنه؟
واینکه این مورد چه طوری کنترل میشه چون اینجا دو ثانیه هم اضافی طول بکشه خیلی تاثیر داره اگه کسی از این بند تخطی کنه حذف میشه یا ضریب خطایی بهش زده میشه
اگه این 5 ثانیه کنترل بشه زیاد نباید سبک آورد سازه ها رو چون وقتی تست میگیریم خیلی آروم بار رو وارد میکنیم که حداقل حدود 8 تا 12 ثانیه طول میکشه
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز ، رامین عزیزی نیا
(04-06-2014، 04:08 PM)یونس شیخی چراغ نوشته است:  سلام/خسته نباشید میگم به کادر اجرایی وسایت itssa جا داره یه خسته نباشید ویژه بگم به دوستان عزیز کرمانشاهی که پارسال در خدمتشون بودیم و تو مسابقات منطقه ایشون حسابی بهمون خوش گذشت .واسه راندمان که خوشمان آمد/واسه سبک 50تا55جواب میده البته با ساخت دقیق و خوب منتظر دوستان عزیز هستیم حجت وعلی رنود سازه های سبک شما روز مسابقه بین 46تا50 هستش من شرط میبندم .
همگی موفق باشین البته موفقیت فقط مقام و جایزه نیست //یا علی//

سلام
ممنون جناب شیخی چراغ عزیز

ان شاءالله که رکورهای خوبی بزنید.

(04-06-2014، 11:44 PM)رسول عليزاده نوشته است:  سلام
توی ایین نامه گفته شده که در گرایش سبک بار باید در 5 ثانیه رها شود این بند در روز مسابقه که تغییر نمیکنه؟
واینکه این مورد چه طوری کنترل میشه چون اینجا دو ثانیه هم اضافی طول بکشه خیلی تاثیر داره اگه کسی از این بند تخطی کنه حذف میشه یا ضریب خطایی بهش زده میشه
اگه این 5 ثانیه کنترل بشه زیاد نباید سبک آورد سازه ها رو چون وقتی تست میگیریم خیلی آروم بار رو وارد میکنیم که حداقل حدود 8 تا 12 ثانیه طول میکشه

سلام
سئوال خوبی بود. هر آنچه که در آیین نامه مسابقات هست قطعا اجرا خواهد شد. ولی در این خصوص یک ارفاقی رو به همه می دیم . با توجه به مشکل برخی تیم ها در این خصوص در مورد این بند از آیین نامه، این زمان به 10 ثانیه افزایش می یابد تا همه بتوانند بدون استرس بارگذاری نمایند. قطعا زمان 10 ثانیه توسط داور ثبت شده و سازه تیمی که بیش از این تایم اعمال بارش طول بکشه ، حذف میشه.

پس در اصلاح بند 3-7 آیین نامه سازه سبک :

7-3 : بار 5 کیلوگرمی بصورت یکباره و توسط نماینده تیم به سازه اعمال می شود و نماینده تیم مجاز است از لحظه اعمال نیرو بمدت 10 ثانیه وزنه را رها نماید.
7-3-1 : اگر نیرو در زمانی بیش از 10 ثانیه اعمال شود ، سازه مورد نظر حذف خواهد گردید.

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، حسین ترکی ، میثم ایمانی ، یونس شیخی چراغ ، امین خدایی بهاروند ، محمّد جبّاری
ضمن عرض سلام و خسته نباشید به برگزار کنندگان این مسابقه.
امیدوارم این مسابقه به بهترین نحو ممکن برگزار بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، میثم ایمانی ، مجید نیک نیاز ، مهدی بیات ، یونس شیخی چراغ ، امین خدایی بهاروند
[تصویر:  ?di=7139720206212]
تماس با من:

پاسخ
با سلام
بازدید مدیر itssa از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و دیدار با دبیر محترم مسابقات و اعضای محترم کمیته اجرایی اولین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه - 93/01/19 - عکاس : آقای مسعود ریزوندی - خدا قوت به همه این عزیزان

[تصویر:  ?di=1013972458229]
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، حسین ترکی ، حمید رضا نظری ، میثم ایمانی ، سعید قاسم پور ، رامین عزیزی نیا ، alirezapouti
(04-18-2014، 01:22 AM)امین پاشا نوشته است:  سلام
چرا نتایج مسابقات و اسامی تیمها اعلام نمیشه ؟

سلام
بدلیل کمبود وقت و فشرده بودن برنامه ها نتونستیم اسامی تیم ها و ... رو بر روی سایت بذاریم. نتایج همین امروز بر روی سایت گذاشته خواهد شد.
پذیرش تیم ها و داوری سازه ها از ساعت 11 مورخه 26 فروردین شروع شد و تا ساعت 11 مورخه 27 فروردین ادامه یافت. و بلافاصله مراسم افتتاحیه و بارگذاری سازه ها رو شروع کردیم و نهایتا ساعت 20 همان روز اختتامیه مسابقات برگزار شد. Shy
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط محمّد جبّاری ، سجاد اصغری
با سلام

بنا به تصمیم کمیته محترم داوری ، نتایج تیم های برتر این دوره از مسابقات به شرح زیر اعلام میگردد :
(از زحمات همکارانم در کمیته داوری مسابقات سپاسگزارم که با دقت نظر خاص و صبر و حوصله کافی به داوری سازه ها پرداختند)

در گرایش سازه راندمانی :
رتبه اول : تیم راستاد - از دانشگاه آزاد واحد خرم آباد - به سرپرستی آقای یونس شیخی چراغ - راندمان : 646/23
* به استاد راهنمای این تیم آقای مهندس صفرپور بدلیل رکورد بسیار خوب شاگردان شان تبریک میگیم.
رتبه دوم : تیم Radis - از دانشگاه روزبه زنجان - به سرپرستی آقای مهدی بیات - راندمان : 437/99
رتبه سوم : تیم Truss - از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه - به سرپرستی آقای حسن نوزری - راندمان : 329/130
رتبه چهارم : تیم Avrin - از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی - به سرپرستی آقای رحیم باقری - راندمان : 304/73
رتبه پنجم : تیم بسیج دانشجویی مراغه - از دانشگاه سراسری مراغـه - به سرپرستی آقای یاسر خادمی - راندمان : 221/11

در گرایش سازه سبک :
رتبه اول : باتوجه به اینکه سازه هیچ تیمی نتوانست بار 3 کیلویی را بمدت 180 ثانیه تحمل نماید، فلذا کمیته داوری هیچ تیمی را شایسته کسب این مقام ندانست.
رتبه دوم : تیم ابر سازه از دانشگاه پیام نور کرمانشاه - به سرپرستی آقای یزدان کرمی - امتیاز: 0.15
رتبه سوم : تیم اکسپاندر از دانشگاه آزاد واحد خرم آباد - به سرپرستی آقای امین شمشیری - امتیاز: 0.1

در گرایش فرم زیبا :
رتبه اول : بصورت مشترک : تیم آب سفید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز به سرپرستی آقای محمد احمدی (با کسب امتیاز 75 از 100) و تیم سرای ایرانیان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به سرپرستی آقای مسعود مرادی (با کسب امتیاز 75 از 100)
رتبه دوم : از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به سرپرستی خانم نگین شاکری (با کسب امتیاز 35 از 100)
رتبه سوم : بدلیل تعداد کم شرکت کننده گان در این گرایش، تیم سوم نداریم.
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، حجت الله صفرپور ، حمید رضا نظری
با سلام عرض خسته نباشید پیروزی گروه سرای ایرانیان را در فرم زیبا به آقای مسعود مرادی . غلامرضا فعله گری و مهرداد نادری تبریک عرض می کنم و آرزوی موفقیت روز افزون به درگاه ایزد یکتا را برای همگی خواهانم .
پاسخ
 سپاس شده توسط سجاد اصغری
سلام و خسته نباشید دارم خدمت تمامی عزیزانی که در این مسابقه شرکت کردن و برگزار کنندگان محترم
متاسفانه بر خلاف میل قلبی خودم ، برای مسابقات نرسیدم شرکت کنم خیلی دوست داشتم شرکت کنم و عزیزان رو زیارت کنم ولی نشد انشااله دفعات بعد...
به مقام آورای این دوره تبریک میگم مخصوصا تیم اول که راندمان خیلی خوبی رو زده و رکوردا رو جابجا کرده
حجت جان و اقا یونس خداقوت
شکست ها،پله های نردبان موفقیت هستند. امام علی (علیه السلام)
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، حمید رضا نظری
سلام /خسته نباشید به کادر اجرایی و گروه داوری/مسابقه خوبی بود وضعفاشونم به خاطر نداشتن تجربه برگذاری کادر بود ولی داوری بی نقص بود /
ممنون جباری عزیز/
یه نکاتی رو بگم چون احساس میکنم نگفته هایی هست
تو این مسابقه خیلی به من خوش گذشت دیدن دوستای عزیزم مثل بچه های الیگودرز مهدی نوذری حجت جان وعلی رنود وتک به تک بخوام اسم ببرم جا نمیشه تو صفحه/دیدن دوستان عزیز سعید قاسمپور وحمیدرضا نظری و اله ورن و...
تو گرایش راندمانی باید یه تشکر ویژه بکنم از حجت عزیز من تو سالنم گفتم که رکورد حجت چون از حق نگذریم بیشتر کارا رو اون انجام داد ولی درجواب یه سری از دوستان بگم این یه کار گروهی بین منو حجت بود میتونین از خودایشونم بپرسین/وسازه دوم راندمانی تیممون به دلیل سهل انگاریمون تو چسب کاری حذف شد که باوجود کوچیک بودن دهنه وبه زور موندن رو پایه(علی رنود و قاسمپور شاهد این قضیه بودن )راندمان 440زد که همینم اگه درست کار میشد بالای500میزد/
واما سازه سبک من و هادی نظری یک سالی هست رو سبک خیلی کار میکنیم تستای زیادی انجام دادیم و به نتیجه هم رسیدیم (با مشورتای زیاد با مهدی نوذری وعلی رنود وبقیه دوستان)متاسفانه تو مسابقه باز مشکل کوتاهی دهنه سازه که اشتباه در طراحی خودمون بود کارمون رو خراب کرد و نتونستیم اول بشیم ولی باز بد نبود وبه یه سری از هدفامون رسیدیم/

اینجا میخوام اعضای تیم که کلی سازه واسه یه هفته مسابقه ساختیم رو ذکر کنم که تشکری شده باشه حداقل
(استاد راهنماها :حجت صفرپور وشهاب خدایی مقدم/سرپرست ها:یونس شیخی چراغ امین شمشیری وآذین کیانی/اعضای تیم:هادی نظری وداوودمومنی وامیربساط پور ونویدهمتپور فرخی وناهیدخیرایی وآرزوصفاومريم ساكي نيا .
باز هم تشکر ویژه از هادی عزیز همگروهم که یکساله باهم کار میکنیم و از کار کردن باهاش راضیم.

در سازه سبک وجود دوستان خوبم کنارمون در محل اسکان و همکاری//// مهدی خان نوذری//// وملک احمد وزنگنه و امین خدایی بهاروند واسد طولابی هم کمک خوبی بود واسه ساخت و...
به تیمای مقام آور تبریک میگم مهدی نوذری عزیز مهدی بیات دوست داشتنی و بچه های گل کرمانشاه /

و تبریک بسیار ویژه به بچه های الیگودرز در گرایش زیباوکرمانشاهیای عزیز
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، هادی نظری ، احسان نظری ، رضا اله ورن ، حمید رضا نظری ، حسین ترکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان