درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحي و نكات اجرايي در سازه های ماکارونی
سلام
من این جمله اقای نیک نیاز رو قبول دارم حالا نمی دونم منظورشون چیه ولی این نامردی رو به عینه میشه تو مسابقه های دانش اموزی دید
من نمی دونم بعضی از دانشجو ها با این سن و سالشون مغزشون میکشه که فرق مسابقه دانشجویی رو با مسابقه دانش اموزی بدونن؟
قابل توجه بعضیاDodgyDodgy
منظورم شما نیستین..

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، مهدی بیات ، امین غلامی
سلام خدمت امین خدایی بهاروند عزیز
بنده قصد توهین به کسی یا خدایی نکرده به کار دوستان نداشتم...

فقط گاهی بعضی ها هستن که متاسفانه با کار و عمل خودشون و انگیزه های غلطی که دارن باعث بد جلوه دادن کار علمی دوستان میشن و کل این مجموعه رو زیر سوال میبرن و هدف اصلی از ساخت سازه رو کلا به یک سمت و سوی دیگه سوق میدن که عینا دیدم و حس کردم متاسفانه Huh
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط امین خدایی بهاروند ، مهدی بیات ، معصومه حسن زاده ، امین غلامی
سلام به همگی....

تو مسابقات دانش آموزی بعضی وقتا از دوستان درخواست کمک ویا حتی درخواست طرح میشه خب وقتی کسی در خواست کمک میکنه میشه رد کرد...؟؟؟؟!!!!!

اگه طرح ندی خو میکن طرف فقط طرح واس خودش میخواد و کلی بازی در میاره اگه بدی هم متاسفانه بعضیها بد برداشت میکنن من که خودم به شخصه هر وقت کسی ازم درخواست کمک کرده با کمال میل قبول کردم و تجربیاتمو در اختیارشون گذاشتم البته نه اینکه خودم بشینم سازه بسازم نه فقط طرح دادیم و تو اجرا نکاتی و گوش زد کردیم و خلاص دیگه مقام هم به اسم خودشون ثبت میشه....
بعدشم حالا شاید عده ای انگشت شمار باشن که هدفهایی غیر از کسبه تجربه یا کسبه علم ودانش تو مسابقه داشته باشن ولی در کل نمیشه گفت که سازه ماکارونی هم مثه فوتبال کثیف وآلوده شده.......

ممنون.....
Shyدر بدترین روزها امید وار باش زیرا زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرهاست...Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، مهدی بیات ، امین غلامی
سلام

تذکر:
لطفا مطلب غیر مرتبط با عنوان تاپیک (طراحي و نكات اجرايي در سازه های ماکارونی) نگذارید.

یاعلی
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، مهدی بیات ، k.hoSseinzadeh
با سلام

چشم آقای قاسم پور مطالب غیر مربوط رو نمیذاریم Big GrinBig Grin

فقط خواستم اینو بگم متاسفانه این تعداد انگشت شمار رو به افزایش هست و در آینده نه چندان دور به وضوح حسشون خواهید کرد ...

یا حق
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh ، معصومه حسن زاده ، سعید قاسم پور
سازه دانش آموزانان 100% چون خود شون ماکارانی خریدن مگه نه
در مورد بقیشم صحبت نمکنم غیبت بدهD:
می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری.
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری
بعد از یک جستجو کوچک دیدم که بچه های راهنمای هستن لینکشم اینها!!!
http://www.ideahome.ir/index.php/competi...5-18-18-58
بعد یک تحقیق دیگه دیدم بعضی از مداس هم به بچه ها اموزش ساخت سازه ماکرانی میدن!!!
می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری.
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh
با سلام خدمت دوستان
با توجه به پیشرفت خوبه سازه های ماکارونی الان خیلی از مدراس در نقاط مختلف کشور هستند که این سری مسابقات را برگزار می کنند و دانش آموز رو بارو به استفاده از برخی از درسها در تحلیل سازه می کنند
که به نظر من در آینده نه چندان دوره شاهد رقابت های سخت و نفس گیر در مسابقات سازه های ماکارونی هستیم
“اسیر” گذر زمان نباش …
“اثر” گذار باش …Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، k.hoSseinzadeh
(12-25-2013، 07:40 PM)امین غلامی نوشته است:  بعد از یک جستجو کوچک دیدم که بچه های راهنمای هستن لینکشم اینها!!!
http://www.ideahome.ir/index.php/competi...5-18-18-58
بعد یک تحقیق دیگه دیدم بعضی از مداس هم به بچه ها اموزش ساخت سازه ماکرانی میدن!!!
سلام
این لینکی که گذاشتین مربوط به مسابقه استانی خراسانه خاطراتمون زنده شدAngry
دانشجوها...
یکی از بهترین مسابقه های جهانHeart
فقط بگم مدیریتش عالی بود!!!فقط نمیدونم چرا اسمی از تیم ما نیست؟؟؟

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط امین غلامی
سلام حسین زاده جونم!
نمیدونم چرااسم تیم ماروآقای آرون ننوشته!به جان خودم اولین و بهترین مسابقه ی عمرم بوداما مسابقه کشوریمون بجزداوریشون بقیش افتضاح بود!
آب هست...
خاک هست....
جوانه خواهم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط امین غلامی ، k.hoSseinzadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان