درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی دومین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری مراغه
سلام
مسابقات و ميزباني خوب بود..
دست همگي درد نكنه..
انشاله... تو مسابقات بعدي هم ببينمتون...
موفق باشيد
آقاي قاسم پور عزيز چشم Smile
قـرار نـیـسـتــــــ مـن طـوری زنـدگی کـنـم کـه دنـیـا دوسـت داره ،
خـب طـبـعـا قـرارهـم نـیـست دنـیـا هـمـونطـوری بـچـرخـه کـه مـن دوسـتــــــ دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط hasan panahi ، سعید قاسم پور ، هادی نظری ، mahi2409355 ، مجید نیک نیاز ، علی رنود ، رسول عليزاده
(11-06-2013، 01:51 AM)سعید قاسم پور نوشته است:  با سلام

نتایج دومین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری مراغه

رتبه اول : تیم " رابیس " از موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی روزبه زنجان با راندمان 483/5
سرپرست تیم : آقای مهدی بیات

رتبه دوم : تیم " پدیده " از دانشگاه پیام نور زنجان با راندمان 448/15
سرپرست تیم : آقای محمدرضا نوروزی

رتبه سوم : تیم " Avrin " از موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی علم و فن ارومیه با راندمان 443/79
سرپرست تیم : آقای رسول علیزاده

ضمن تبریک به تیم های اول تا سوم ، برای سایر تیم های شرکت کننده آرزوی موفقیت در فرصت های دیگر دارم.

فرصتی شد تا با برخی از کاربران فعال و دلسوز انجمن از نزدیک دیدار کردم و نقطه نظراتشون رو شنیدم . حضور در جمع پرشور شرکت کنندگان برام خیلی لذت بخش بود . برای ادامه مسیر و پیشرفت itssa انرژی گرفتم و امیدوارم با همکاری شما دوستان عزیز ، برنامه های آتی رو بهتر جلو ببریم.

یاعلی
با سلام و خسته نباشید
اول از همه به دوستای گلم تبریک میگم.محمدرضا،رسول و تیم روزبه زنجان
مسابقه واقعا عالی بود.مخصوصا میزبانی و داوری.
این مسابقه سعادتی بود تا مهندس قاسم پور عزیز رو از نزدیک زیارت کنم و نظراتم رو بهشون بگم.
واقعا برام خوشحال کننده بود ایشون با تمام وجود استقبال کردن.داشتن همچین مدیری برای انجمن افتخاره بزرگیه.براشون آرزوی موفقیت میکنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، علی رنود ، hasan panahi ، سعید قاسم پور ، مهدی بیات ، ساجده نوروزی ، رسول عليزاده ، علی اصغری ، محمدرضا نوروزي
من هم به نوبه خودم موفقیت تیم های عزیز مخصوصا آقای بیات و علیزاده رو بهشون تبریک میگم Smile
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط hasan panahi ، مهدی بیات ، علی رنود ، رسول عليزاده
با سلام خدمت مهندسان گرامی
خسته نباشی میگم به اقای خادم و دوستانشون که میزبانی خوبی داشتن
و تشکر ویژه از مهندس قاسمپور که حکم استادی بنده رو هم دارن و همیشه در مسابقات مزاحم ایشون شدیم
تیم داوری هم که مهندس احمد پور و مهندس نظری بودند داوری بی نقصی رو داشتن و زحمت زیادی کشیدن
و تشکر میکنم از لطف دوستان عزیز اقای نیک نیاز ٰ. حسین ترکی . اقای اله ویرن . اقای بکتاش . اقای نظری و دیگران

اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط hasan panahi ، هادی نظری ، مجید نیک نیاز ، سعید قاسم پور ، علی رنود ، علی اصغری ، رضا خدایی
با سلام خدمت همه ی دوستان
امیدوارم خاطره ی خوشی در ذهن شما عزیزان در مراغه بمونه.
قطعا کم و کاستی هایی در اجرا و دیگر برنامه ها وجود داشت که انشاالله به بزرگی خودتون بر ما می بخشین...
برای من به عنوان دبیر اجرایی مسابقه همین کافی بود که این مسابقه دور از هر حاشیه برگزار بشه و همه در آخر مسابقه با لب های خندان ، مراغه رو به مقصد شهرشون ترک کنن.
این قول رو به شما عزیزان میدم که سومین دوره این مسابقات با گرایش های گوناگون در سال بعد ، در همین زمان برگزار خواهد شد و انشالله همه ی عزیزان رو در مراغه ببینیم.
یا علی
+ دبیر دومین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری مراغه
+ ایمیل : yasserkhademi@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز ، hasan panahi ، رسول عليزاده ، علی اصغری ، هادی نظری ، محمدرضا نوروزي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان