درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصالح مورد نیاز برای ساخت سازه ماکارونی
سلام
ماکارونی کششی رو میتونی از باریلا 50 سانتی استفاده کنی
ماکارونی فشاری هم دو حالت داره
اگر قطر آزاده از آنکارا استفاده کنی مناسب تره
اگر قطر تا 3 میلیمتر باشه میتونی از تک ماکارون استفاده کنی
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، محمد خدایی ، احسان نظری ، جواد فلاح نژاد
سلام/هیچکی به فلاسک چای ودیگرخوردنیا اشاره نکرده واصلاخبری از موسیقی و...چیزام نیست من که بدون اینا عمرا سازه بسازم/
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط اشکان رستگارمنش ، احسان نظری
(08-20-2013، 07:35 PM)یونس شیخی چراغ نوشته است:  سلام/هیچکی به فلاسک چای ودیگرخوردنیا اشاره نکرده واصلاخبری از موسیقی و...چیزام نیست من که بدون اینا عمرا سازه بسازم/

اصلا بدون آهنگ مگه می شه؟؟؟
البته ما چون دانشگامون سرد می شه ی بخاری برقی داریم هم ما رو گرم کنه هم برامون سیب زمینی کباب کنه Smile
To live is the rarest thing in the world, Most people exist, that is all
*
*
Oscar Wilde
Let no man pull you low enough to hate him
*
*
Martin Luther King
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، احسان نظری
سلام
چسب سنگ چیه؟ اصلا تو سازه کاربرد داره؟؟؟

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، احسان نظری
سلام/چسب سنگ یه چسب بسیار قوی و البته دیر گیر خیلیم دیر گیری هستش /من که تا حالا نه استفاده کردم نه دیدم کسی استفاده کنه/نمیدونمم جواب میده یا نه ولی اگه شما خواستین یه وقت استفاده کنین حتما حتما قبلش تست کنین/
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh ، احسان نظری ، جواد فلاح نژاد
سلام اقا ما ک تو انجمن خرپا جوابمونو نگرفتیم لاعقل شما پاسخ بدینSmile
الان سبک ترین ملکارونی فشاری موجود وی ایران چیه؟وزن مخصوصش چقدره؟و مقاومتش توی ابعاد5 - 6 - 7 سانت چجوریه؟
و سبک ترین ماکارونی کششی چیه؟
برای بهم چسبوندن دوتا ماکارونی کششی از اور لب یا همپوشانی استفاده کنم یا ادامه همدیگه بچسبونمشون...؟
و هر توصیه ای درمورد سبک تر شدن سازه های سبک دارین خوشحال میشم بشنومSmile
ممنون و متشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh ، احسان نظری
سلام
سبک ترین ماکارونی فشاری ماکارونی لوله ای مانا هست که جدیدا کشفش کردم قبلا ندیده بودم قطرش از تک ماکارون کمتره،براماکارونی کششی بستگی به طول سازه داره اگه طول یک متر باشه فقط از باریلا یازارا میتونی استفاده کنی چون دردسترس هستن اگه دهانه سازه 45سانته که ماکارونی تک ساده من پیشنهاد میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط جواد فلاح نژاد ، احسان نظری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان