درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(( اخبار itssa يي ها ))
سلام
در اين تاپيك قصد دارم تمام اخباري كه مربوط به خانواده itssa هستش رو در حد توان و وسعت اطلاعاتيمون بيارم و از تمام كاربران عزيز خواهش ميكنم اگر خبر خاصي در مورد كاربران و در كل، در مورد مجموعه ittsa دارند در اين جا مطرح نمايند و يا اينكه به بنده پيام خصوصي كنن تا در اينجا درج كنم!

به نقل از روزنامه جوان تاريخ 92/2/18 : مصاحبه بسيار جالب اين روزنامه با برترين مخترع 2012 جهان و "مشاور عالي انجمن شبيه سازي سازه هاي خرپايي ايران" :

http://www.javanonline.ir/images/magazin...0007-2.jpg

.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، علی رنود ، احسان نظری ، مرضیه شریعتی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، محمد خدایی ، هادی نظری ، هاشمی
درود
از خبرنگارitssa ممنونم
امیدوارم تایپیک خوبی باشه،من شخصأ خیلی علاقه دارم اخبار مربط به اعضای انجمن،افتخاراتشون و مسابقات سازه هارو از یه منبع قابل اطمینان پیگیری کنم.
و اما درباره خبر اول باید بگم مهندس شفقی باعث افتخار ایران و این انجمنه.
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، سعید قاسم پور
با سلام!
این روزا مهندس شفقی رو زیاد تو رسانه ها میبینیم!!!!!

دیشب هم(29اردیبهشت) تو برنامه زنده باد زندگی شبکه 2حضور داشتند!!!

امیدوارم مثه همیشه نظاره گر موفقیت های روز افزون شما باشیم!!!!
......................................................................
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، هادی نظری ، علی رنود ، مسعود شفقی
سلام

بالاخره اينجا itssa هستش . اگر يه موقع به يكي از شبكه هاي تلويزيون يا راديو تماشا كرديد و گوش داديد و صدا و تصوير itssa يي ها رو ديديد و شنيديد، تعجب نكنيد. چون اعضاي itssa همگي آخر هر چي مخترع و مبتكر و ... هستن!

در آينده سعي ميشه قبل از پخش اين گونه برنامه ها قبلا در انجمن اطلاع رساني بشه!

فعلا خدا نگه دار !
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه شریعتی ، هادی نظری ، علی رنود ، مسعود شفقی
سلام.خسته نباشید /خب بایدم همچنان شاهد موفقیتای مسعودجان باشیم چون واقعاادمی هستن که تلاش میکنن وزحمت میکشن .بنده توچندبرخوردی که باهاشون داشتم خصلتای خیلی خوبی تووجودشون دیدم ازخصلتای خیلی خوب ایشون میشه به دل پاک وخاکی بودنشون اشاره کرد اعتقاداتشونم که...من که همیشه واسشون آرزوی موفقیت روزافزون میکنم.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، علی رنود ، محمد خدایی ، مرضیه شریعتی ، مسعود شفقی
سلام.
این دیگه نتنها برای ما ایرانی ها بلکه واسه ی تمام دنیا ثابت شده که مخترعین ایرانی میتونن برترین ها باشن ...
اینجام که شاهد موفقیت روز افزون مهندس شفقی عزیزمون هستیم...
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

Had a good read of this article :) Btw, if anyone is interested in Bruc Bond, they aim to make 21st century banking transparent. I recommend looking at this Bruc Bond banking tips profile or perhaps this Bruc Bond banking advice profile for more. This Bruc Bond bank tips website is also worth a look and don't forget this Bruc Bond banking tips forum. Also take a look at Bruc Bond bank tips page and check out this Bruc Bond banking tips site. You may as well check out this Eyal Nachum banking advice website too; Eyal Nachum is the architect of the software that SMEs use to do cross-border payments at Bruc Bond.
پاسخ
Loving the insights of this blog :) if anyone is interested in CBD oils, I suggest looking at this here- good cbd oils advice at this site, it's excellent! also try good cbd oils information at this website and great cbd oils info at this page and even great cbd oils info at this forum together with great cbd oils advice at this page. Another site to check out includes great cbd oils tips at this forum and useful cbd oils info at this website and even great cbd oils information at this website together with good cbd oils information at this website and why not check out include useful cbd oils tips at this site too!
On a different note, you can find top kitchen floor rugs advice at this profile and great best kitchen floor runners tips at this forum or even best long bathroom runners info at this forum for good measure. There's also good info at good thick kitchen runners information at this website and memory foam non slip kitchen mat advice at this website. Also try thick orthopedic bathroom runner tips at this page it's excellent!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان