درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91
با سلام

مسابقات زنجان هم مثل بقیه مسابقات تلخی و شیرینی های خودشو داشت ...
البته ی مهمون ناخونده ویژه هم داشت ( بابا برقی عزیز ) ک ی خاطره بد واسه
خیلیا بجا گذاشت مخصوصا واسه مهندس صفرپور و مهندس صالحی ...

برق رفتن موقه بارگذاری سازه مهندس صفرپور،
شکستن سازه مهندس صفرپور قبل از بارگذاری
آسیب دیدن مهدی نوذری موقه بارگذاری سازه چنتا از اتفاقات تلخ ای مسابقات بود ...

تلخترین اتفاقی ک واسه خودم افتاد شکستن چوب بولت سازم بود ک تو وزن 160
کیلو سازم سالم رو پایه موند ...HuhHuh

در کل خوشحالم ک بازم بچه ها رو دور هم دیدم و هیچ چیزی از این با ارزشتر نیست ...

البته جای چند نفر خیلی خالی بود ...
یونس شیخی ک خیلی دوست داشت بیاد اما بخاطر ی سری مشکلات نتونست بیاد ...
مهندس پورملک ک خیلی دوس داشتم تو مسابقات ببینمش ...

در آخر بازم خسته نباشید میگم به کادر اجرای مسابقات
و یه تشکر ویژه دارم از علی رنود و مهدی جان ک واسه بارگذاری سازه هام کمکم
کردن

موفق باشید
Winkیرای رسیدن به "قله" باید سختی "صعود" را پیمود نه راحتی "سقوط" را ...Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، پویا صالحی ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن ، محمد طیبی ، یونس شیخی چراغ
با سلام
خسته نباشید عرض می کنم خدمت تمام مسئولین برگزاری مسابقات
در کل مسابقات خوبی بود به جز قسمت داوری من که فکر نکنم آقای ......حتی ماکارونی تو دستشون گرفته باشن
همه چیز دیدیم غیر از اینکه داور در حین داوری با تیغ بزنه کششی را ببره
همونطور که حجت گفت از بابا برقی هم تشکر میکنم
تشکر ویژه ای از حمید رضا نظری عزیز و آقای قاسمپور دارم که اگر میدونستم داور نیستن شرکت نمی کردم
در کل مسابقات جالبی بود از رفتن برق تاشکستن پای مهدی جان وزمین خوردن دوستمون در تاریکی
در آخر به تمام کسانی که مقام آوردن تبریک میگم بخصوص(سلمان (مهردادومحمد پسر خاله های گلم)تیم رنگین کمان)
که نشون دادن شهرکرد در هر حالت مقام میاره حتی با تک و باریلا
دیدیم که چه فاصله ی فاحشی بین پل سوم ما که حذف شدو پل دوم که مقام آورد بود که فاصله ی تیم های شهرکرد را با تیم های دیگه میرسونه به خدا اگه ماکارونی هایی که من تو مسابقات دیدم به ما بدن یه رکورد کهکشانی ثبت میکنیم
به امید دیدار در مسابقات اخیر اگه شرکت کنیم
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، حمید رضا نظری ، مجید نیک نیاز ، محمد طیبی ، سلمان توکل ، محمد خدایی ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن ، سعید قاسم پور ، مهرداد کریمی
سلام
مهندس صالحی عزیز منم بابت رکوردتون بهتون تبریک میگم و امیدوارم دیگه از این بدشناسی ها توی هیچ مسابقه ای نیارید بابت اخلاق مهندسیتون هم بهتون تبریک میگم اصلا نمیتونم خودم رو جای خودتون تصور کنم
اما خداییش دیگه حرف تک و باریلا رو به زبون نیارید که اینبار خودتونم آنکارا کار کرده بودین مهندس توکل هم آنکارا کار کرده بود
خدا رو شکر ما هم توی همه دوره ها توی سازه های سنگین یه سوتی میدیم که این باعث به وجود آمدن این اختلاف فاحش میشه
دیگه نمیدونم چه مصالحی هست که میشه باهاشون رکورد کهکشانی زد اسمشون رو بگید شاید ما هم تونستیم رکورد کشوری بزنیم باهاش
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، سلمان توکل ، پویا صالحی ، رحیم پازکی ، رضا اله ورن ، اشکان رستگارمنش
سلام
خسته نباشید همه دوستان که مسابقه برگزار کردید
من تو این مسابقه از مهندس صفر پور خیلی چیزا یاد گرفتم . خیلی اقاست
تشکر ویژه دارم از همه مخصوصا حراست znuکه خیلی میهمان نواز بودن .
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، مريم توافقي ، سلمان توکل ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن
سلام خدمت همه دوستان
اینجا جا داره من هم از همه کسانی که برای مسابقه زحمت کشیده بودن تشکر و کمال قدر دانی رو داشته باشم
من توی این مسابقه خیلی تجربه کسب کردم که از دوستانم آقای علی رنود و آقای محمود کاظمی که خیلی کمک کردند تا من این تجربه ها رو کسب کنم تشکر می کنم و باعث افتخار بود که در این مسابقه شرکت کردم و با کسانی چون آقای حجت صفرپور و سلمان توکل و چند نفر دیگه آشنا شدم
و از کمک های خانم امیدوار و آقای قاسم پور که برای تیم ما زحمت کشیدن کمال قدر دانی رو دارم

باتشکر از همه شما دوستان عزیز:محمد طیبی
“اسیر” گذر زمان نباش …
“اثر” گذار باش …Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط مريم توافقي ، وحید جوکار ، سلمان توکل ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن
با سلام
مهندس علیزاده دوست عزیزم بله ما آنکارا کار کرده بودیم که واقعا بد شانسی آوردیم فقط به این خاطر ناراحتیم که نفهمیدیم طراحیمون درست بود یا نه ولی سلمان سازه سنگینش تک و باریلا بود فقط عرشه ی پل آنکارا بود که تونست 557 بزنه من نمی خوام از سلمان دفاع کنم ولی باید قبول کنیم زده در مورد ماکارونی هم باید بگم من پاکت ماکارونی ها را ندیدم فقط المان های کار شده در پل دیدم که فکر نکنم در 100 سال آینده در شهرکرد پیدا بشه
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، محمد طیبی ، حمید پورملک ، رسول عليزاده ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن
Rainbow 
باسلام خدمت همه عزیزان Smile ,
بابا پویا ایول دمت گرم تا حالا شنیده بودیم "عشق در یک نگاه" ولی تاحالا ندیده بودیم" شناخت پل در یک نگاه ". بله کاملا درست گفتید .من فقط عرشه سازه ام آنکارا بود ولی بقیه سازه از باریلا و تک بود Wink.
ناقلا از کجا فهمیدی HuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، محمود کاظمی ، وحید جوکار ، پویا صالحی ، محمد طیبی ، حمید پورملک ، رسول عليزاده ، رحیم پازکی ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن ، مهرداد کریمی ، اشکان رستگارمنش
سلام
حالا اگه محدودیت گره مرکزی از 8 سانت بیشتر بود و میتونستی کل سازرو از آنکارا بسازی . خودت از رکوردی که میزد تعجب میکردی .
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، رسول عليزاده ، مريم توافقي ، رضا اله ورن ، پویا صالحی
Rainbow 
با سلام خدمت جناب آقای پورملک,
منظورتون هم کششی ها و هم فشاری هاست؟
ایول یعنی این قدر تاثیر زیادی در سازه دارد!!!Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط مريم توافقي ، رضا اله ورن
سلام
من که تو گرایش سنگین نتوستم موفق بشم اما میدونم که سازه سلمان تقریبا شبیه همون سازه شهرکردش بود که دو برابر شده بود و البته یک سری تغییرات توش اعمال کرده بود که خیلی به سازش کمک کرده بود مثل عرشه آنکارا که اگر به جاش از عرشه با انعطاف بیشتر استفاده میکرد(مثل تک ماکارون یا جهان ماکارون)به نظر من میتونست جواب بهتری بگیره
سلمان تو این مسابقه تونست رکورد عجیب خودش تو مسابقات شهرکرد رو ثابت کنه و مطمئنم در مسابقات آتی با مصالح جدیدتری که خودش میدونه بتونه جواب بهتری هم بگیره
از مسابقات بعدی که حجت نیست رقابت خیلی حساس تر میشه چون انگیزه رو از دومی به اولی تغییر میدیم آخه وقتی حجت بود میگفتیم خب اول که حجته حالا تلاش کنیم واسه دومی(شوخی میکنم دوستان ناراحت نشن علی رنوده دیگه همیشه شوخی میکنه) Smile
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، محمد خدایی ، محمود کاظمی ، حمید پورملک ، محمد طیبی ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سلمان توکل ، پویا صالحی ، هانی هادی نیا ، مرضیه شریعتی ، علی اصغری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان