درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
سلام/خسته نباشید به همه رکوردیا ویه خوشامدویژه به بچه های سپیدان.اول راجع به رکوردایه نکته روبگم خاوران مشهدامسال هیچ تیمی به توسنگین حتی به تست های خودش نرسیدرکوردش پس همه جوانب رودرنظربگیریم .بنده هم بابچه ها میام وواسه مسابقه شرکت میکنم ولی متاسفانه واسه ساخت به دلیل مشکلات کاری وحضورتویه مسابقه منطقه ای 8اسفندنتونستم کنارشون باشم .آقامانظرمون خیلی بالانیست همون راندمانی400وسنگینم 400میزنیم .مقامام خیالتون راحت واسه سنگین بالا400مقام میده البته اگه شرایط دست به دست هم نده همه خراب کنیم مثل مشهدوراندمانم همون چیزی که بیشتر بچه ها گفتن500الی600
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مريم توافقي ، علی رنود ، مرتضی زنگنه ، رسول عليزاده ، حجت الله صفرپور
HeartHeartروز مهندس گرامی باد HeartHeart

5 اسفند: روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مريم توافقي ، رسول عليزاده ، حجت الله صفرپور
با عرض سلام خدمت تمامی شرکت کنندگان در مسابقه سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان

در ابتدا باید عرض کنم خیلی خوشحالم که خدا این سعادت رو نصیبم کرد و در خدمت اساتید بزرگوار و دانشجویان گرانقدر بازهم در یک فضای علمی و رقابتی به عنوان عضو کمیته علمی حضور داشته و شاکر هستم که این مسیر رو با حمایت دوستان و کاربران و اثرات مثبت انديشي شما عزیزان، تا بدین لحظه با موفقیت طی کرده و ان شاء الله در این کمتر از 8 روز باقی مانده به زمان مسابقه به همین روش طی طریق نمائیم.

من به یاد چند سال پیش افتادم و زمانی که اکثر دوستان به امید دیدار دوستانشون میومدم به مسابقه و به غیر از رقابت، رفاقت رو مد نظر داشتند و اگه خودشون تیم اول، دوم و سوم نبودند به عشق سایر دوستانشون تو سالن می موندن و اونا رو تشویق می کردند و در حین مسابقه فقط و فقط و فقط دوستاشونو حمایت می کردند و یادش بخیر خنده ها و گریه هایی که به خاطر هم صورت می گرفت.

این مطالب رو بازگو کردم به خاطر سوال بعضی از دوستان که چرا در این چند سال دوری کردم از مسابقات سازه ماکارونی و بهتره بدونید بیشتر به این خاطر بوده که فضای مناسبی در مسابقات حاکم نبوده و می دیدیم از دور و نزدیک که حرمتها زیر پا قرار گرفته، رفاقت ها تا حدودی پایمال شده و ...

اقلیت دوستان باید دگرگونی در تفکرات منفی خودشان داشته باشند، صبر و استقامت داشته باشند و این رو باید بدونند اصل کار تیمی بر پایه اعتماد است.

خوشبختانه بر منوال و سیاست سایت itssa مسئولین این سایت مسئولیت هیچ تیمی رو قبول نکرده و دوست داشته و داریم که بیش ار رقابت دوستان به دنبال تفکر مثبت و حفظ روابط و تقویت اون باشند.

پیشاپیش از بابت عدم حضور در سایت در این مدت از تمامی کاربران عذرخواهی می کنم به دلیل مشغله های کاری و مسافرت های پی در پی که بعضی از دوستان در جریان آنها هستند و همچنین از دوستان و برادران عزیزم مهندس قاسمپور و مهندس نظری که با قوت و ایمان به پروردگار متعال همیشه به صورت فعال در سایت حضور داشته و پاسخ گوی شرکت کنندگان و کاربران گرامی بودند و همچنین تشکر ویژه از برادر ارجمند جناب آقای نوری نژاد که با تمام مشغله های برگزاری با صحه و تامل و آرامش پاسخگو شرکت کنندگان گرامی بودند. سابقه دانشگاه زنجان در برگزاری این سبک مسابقه نشان از اتحاد و دوستی و حمایت و عنایت مسئولین استان زنجان و این دانشگاه دانشجویان آن داره و ان شاء ا... این مسابقه هم مثل ادوار گذشته به خوبی و زیبایی و تقویت روابط و دوستی بین شرکت کنندگان به اتمام برسه.ان شاء ا...

در انتها از تمامی دوستان خواهش می کنم هر صحبتی، بحثی، انتقادی و پیشنهادی دارند که احیانا می تونه در این مسیر ما رو همیاری بده هم بنده و هم مهندس قاسم پور و هم دوست عزیزم مهندس نظری، با آغوش باز پذیرا هستیم و معتقدیم که حضور شما بزرگواران بی شک باعث رشد و شکوفایی و اعتلای اهداف عالیه علمی کشور و باعث نزدیک شدن به اهداف چشم انداز 1404 و برداشتن قدمی هرچند کوچک در دریای با عظمت علمی ایران و ایرانی خواهد بود و امیدوار هستیم به این مسابقه به چشم یک دیدار دوستانه و تجدید دیدار با دوستان قدیمی در فضای رفاقتی و رقابتی نگاه کنید. ان شاء ا...
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مريم توافقي ، ساجده نوروزی ، علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، جواد نوری نژاد ، زهراماجد ، حسین ترکی ، مرتضی زنگنه
سلام
دوستانی که میخوان برای عضوهای کششیون از پاستا زار استفاده کنن پیشنهاد میکنم حتما بیان زنجان بسته آکبند خودشون رو باز کنن و استفاده کنن در غیر این صورت همشون ترک بر میدارن ماکارونی هایی که من از ارومیه آورده بودم 2ماه بود باز بودن ولی اینجا ترک برداشتن و کلا نابود شدن
مهندس شیخی اونجا تاپیک مربوط نبود اینجا میگم آب قعطه عزیز حتما با خودتون آب بیاریدBig Grin
یاحق
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، یونس شیخی چراغ
با سلام
اونجااشتباهی کری خوندیم اینجا هم میخونیم
300 نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام پویا جان انشا الله تو و حجت عزیز و گل مقام بیارید من که خوشحال میشم .
پاسخ
 سپاس شده توسط پویا صالحی ، حجت الله صفرپور
سلام و خسته نباشید به همگی و تبریک به دوستان عزیز که مقام آوردن .

نتایج دو گرایش رو با رکورداش رو یکی بگه بدونیم چه خبر بوده .
پاسخ
سلام
نتایج را یادم نیست ولی 580 هم خیالت راحت توش نبود فکر کنم 390 دوم شد بعد از 557 و 507و 495

اما مرتضی زنگنه تبریک میگم بهش که تونست رکود گرایش پل را به مقدار خیلی زیادی افزایش بده و یک رکورد دست نیافتنی دیگه ثبت کنه

با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط مرتضی زنگنه ، علی رنود ، پویا صالحی ، مهرداد کریمی
ممنونم حجت جون ولی من از تمامی شماها بخصوص علی رنود ، پویا جون و از همه مهم تر مهدی نوذری که در هین بارگذاری پاش به خاطر من اسیب دید معذرت میخوام امید وارم که منو ببخشینSad
در مراحل بالاتر سعی میکنم بهترین راندمانو بزنم و امید وارم که تونسته باشم رضایت همه مهندسان شرکت کننده در مسابقه را جلب کرده باشم
تشکر بسیار ویژه ای هم از مهندس قاسم پور دارم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط مريم توافقي
سلام و خسته نباشید .
تبریک میگم به مهندس زنگنه بابت رکورد و مقام اولی . همینطور به رسول علیزاده و علی نظری و وحید و سلمان عزیز .

به حجت هم بابت بد شانسی که تو قطع برق آورد بازم تبریک میگم . رکورد خوبی زده . من بودن تو اون شرایط بی خیال بارگزاری و سازه میشدم .
خسته نباشید به همه .
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، مرتضی زنگنه ، علی رنود ، حجت الله صفرپور ، پویا صالحی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان