درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
سلام
منم با نظر جناب آقای علیزاده موفق هستم فکر می کنم راندمان های توی این مسابقات بین 600 تا 500 باشه اگر هم از 600 بالا تر باشه فکر نمی کنم بیشتر یه تیم باشه بقیه بین 600 تا 500 هستند البته همه چیز روز مسابقه مشخص میشه
“اسیر” گذر زمان نباش …
“اثر” گذار باش …Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، محمود کاظمی ، مريم توافقي
سلام خدمت دوستان
بیایید این دفه یه پیش بینیه خوب بکنیم یه کم به دوستان مهندسمون باور داشته باشیم ایشالا که راندمانای بالای 700 میزنن .
احتمال 70% علی جان همون 800 رو میزنه.
علی جان با همون 800 هم اول میشی.
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام
منم امیدوارم جناب آقای رنود این راندمان اونجا بزنند و اول بشه واقعا راندمان 800 شاه کار هست
پس به امید موفقیت بهترینها
“اسیر” گذر زمان نباش …
“اثر” گذار باش …Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، محمد خدایی ، محمود کاظمی ، مريم توافقي
سلام
آقا من یه نکته رو به دوستان یاد آور کنم
با ماکارونی هایی که داخل ایران هست بیشترین راندمانی که با طرح قوسی میشه زد راندمان 600 هست و لاغیر
اما با ماکارونی هایی که در خارج از کشور تولید میشه میشه تا راندمان 750 هم با طرح قوسی رفت(چون جنس و قطر کششی ها و حتی قطر و جنس فشاری ها تغییر میکنه و مقاومتاشون به نسبت وزنشون بیشتر میشه)
اما اگر مسابقات در گرایش راندمانی عبور مکعب نداشت میشد با طرح مثلثی راندمان 1000 هم زد
انشالله هفته آینده در دهانه نیم متری با طرح مثلثی خودم راندمان حدود 2000 را به عنوان تست ثبت میکنم
اما یاد آور میشم که برای زنجان عمرا نمیتونم راندمان بالا بزنم در واقع برنامه ریزیام برای گرایش سنگین هست ولی خب به هر حال شرکت در گرایش راندمانی هم خالی از لطف نیست(میایم که سیاهی لشکر زیاد بشه وگر نه ما که سازه سازی بلد نیستیم Smile)
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، ابوذر عظیمی ، محمد طیبی ، محمد خدایی ، محمود کاظمی
سلام

مهندس علیزاده:حجت اگه خودش هم بنا به هر دلیلی زنجان نباشه مطمین باش سازه اش زنجان خواهد بود و جزو سه تای اوله.اگه مسابقاتمون بودید می دیدید پنج شش تای اول بالای 500 بودن.

رکوردهای زنجان تا قبل از مشخص نشدن دستگاه بارگذاری قابل پیش بینی نیستن ولی خوب صدرصد بالای 500 یکی هست ولی بقیه زیر 500 هستن.خدا را شکر که جک نیست.اون بند طرحهای تکراری هم یه تعداد خیلی خیلی اندکی را اذیت می کنه وگرنه...

علی آقا انشا الله بالای 500 بزنی.پل ماکارونی یه بخش علمی داره یه بخش عملی که تو اون بخش علمیت بهتره و بنظر من آینده ی بهتری داری نسبت به اونایی که عمل بهتری دارن.موفق باشی.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، حجت الله صفرپور ، محمد طیبی ، محمود کاظمی ، مرتضی زنگنه
سلام

مهندس ممنون لطف داری

قصد کری ندارم چون تا الان هنوز اومدنم قطعی نشده

اما در مورد رکورد های گرایش راندمانی فکر میکنم زیر 500 اول است

و فریب این جو را نخورید و با قدرت وارد بشین

اما در گرایش سازه سنگین با این شرایط بارگزاری فکر میکنم باز هم کمتر از 500 کیلو مقام اول را بدست بیاره

و تمام این اعدادی که گفته میشود بر اساس تئوری است و حتی اختمال میدهم اگر میله وزنه در پایین مهار نشود حداکثر به 400 کیلو گرم محدود بشود و حتی کمتر

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محمد طیبی ، علی رنود ، حمید پورملک ، ابوذر عظیمی ، محمد خدایی ، محمود کاظمی ، مريم توافقي ، مرتضی زنگنه
سلام خدمت مهندسین.
علی جان ایشالاکه رکورد خوبی میزنی داداش شکسته نفسی نکن.

جناب صفرپور مام میدونیم همچین رکوردایی وجود نداره (یا اگه هست بقول علی جان با ماکارونی خارج از کشور) ولی برای روحیه دادن به بچه های شرکت کننده اینارو گفتیم.
ایشالا که همه موفقند.

ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام سلام سلام خدمت همه دوستان عزیز
خیلی وقت بود فرصت اینکه توی سایت پست بذارم رو نداشتم و همینطور خیلی از پست های دوستان رو نتونستم بخونم.
حالا که فرصت کمی تا مسابقات مونده میخواستم یه مقدار بیشتر در خدمت دوستان باشم.
تشکر میکنم از مسئولین برگزار کننده که دارن با تمام وجود برای بهتر برگزار کردن مسابقه زحمت میکشن.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، محمود کاظمی ، جواد نوری نژاد
سلام به همگی همه سخت در حال ساخت سازه هستید احتمالا دوستان رکوردار بیاید بگید ببینیم تست ها به کجا رسیده مهندس علیزاده رنود جاودانیان نظری نوزری دوستان دیگر شهر ها ببینیم چقدر تلاش باید بشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
محمد رضا جان با توجه به شرایط به نظر میاد در هر دو گرایش با رکورد 500 بشه مقام آورد هر چند که در گرایش سنگین هر کس 400 هم بزنه مقام میده(چون بارگذاری دستی هست) ولی راندمانی 500 بزنین لب مرزه ولی انشالله زیر 10 میشه
ما که میایم واسه هر دو گرایش راندمان 300 بزنیم و برگردیم آخه تا حجت هست ما باید تجربه کسب کنیم Smile
منتظر شگفتی سازان مسابقات هستیم(این جمله هم برای هیجان مسابقات)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان