درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیین نامه های پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان و پرسش و پاسخ
سلام
برای منم جای سواله مبنای شناخت طرح تکراری چیه؟؟؟
یکم این بند از ایین نامه رو باز کنید تا شرکت کنندگان هم بدونن باید چیکار کنن بهتر از اینه که قضیه سر پوشیده بمونه و روز مسابقه یه جنگ به پا بیافته و کلی دلگیری پیش بیاد و اونی که میخواد حذف بشه اصرار کنه که کارش درسته و اونای دیگه چون یه رقیب قراره از میدان به در بشه و احتمال مقامشون آوردنش زیاد میشه بیان اعتراض کنن
منتظریم این بند از این نامه کاملتر بیان بشه
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، محمد خدایی ، یونس شیخی چراغ
(01-03-2013، 05:10 PM)رسول عليزاده نوشته است:  سلام
برای من جای سواله که مبنای شناخت طرح تکراری چیه؟؟؟
یکم این بند از ایین نامه رو باز کنید تا شرکت کنندگان هم بدونن باید چیکار کنن بهتر از اینه که قضیه سر پوشیده بمونه و روز مسابقه یه جنگ به پا بیافته و کلی دلگیری پیش بیاد و اونی که میخواد حذف بشه اصرار کنه که کارش درسته و اونای دیگه چون یه رقیب قراره از میدان به در بشه و احتمال مقامشون آوردنش زیاد میشه بیان اعتراض کنن
منتظریم این بند از این نامه کاملتر بیان بشه

با سلام

من نمیدونم چرا بی خودی این بند آیین نامه رو 2 نفر دارن خیلی کش میدن! شاید بخاطر این باشه که برخی دست های پنهان با وجود این بند، کارایی خودشونو از دست دادن! شاید !

جناب علیزاده
با فرض اینکه سه سازه از سه دانشگاه مختلف و از سه گوشه کشور داشته باشیم. و فرض میکنیم که این سازه طرح هاشون و اجراشون تکراری باشه! باز فرض کنید این سه سازه، سه رتبه اول مسابقات رو کسب کنن!(بترتیب اول، دوم، سوم)

نظر کمیته علمی مسابقات این بوده که: هیچ دلیلی نداره به هر سه سازه مقام تعلق بگیره! با هدف ذهنیت بخشیدن مناسب به شرکت کنندگان و سمت و سوق دادن به تنوع طرح در سازه ها و همچنین با هدف جلو گیری از سوءاستفاده برخی تیم ها، این بند از آیین نامه به این نحو تنظیم شده است. توضیح بیش از حد این بند از آیین نامه نیز اصلا و اصلا، صلاح نیست.

ما ملاک طرح تکراری رو طوری در نظر گرفتیم که هیچ کسی متضرر نشه. ( البته شاید 2 ، 3 تیم که از الان دارن باهم تبانی میکنن، متضرر بشن. این برای ما مهم نیست)

مهم اکثریت شرکت کنندگان در مسابقه هستش که 99 درصد از کل مسابقه رو تشکیل میدن.

اجازه بدید تشخیص تکراری بودن یا نبودن طرح ها رو ما بدیم و باز هم تاکید میکنم، مشکل اینجاست که شماها چند تا مسابقه رفتید و فکر میکنید دیگه به آخرش رسیدید. ولی واقعیتش این طور نیست. تجربه چند ساله ما و برخی همکاران ما، به ما میگه که به هیچ وجه و به هیچ وجه، در یک مسابقه از 100 تا تیم، طرح دو تیم بصورت اتفاقی مثل هم نبوده است. مگر اینکه باهم تبانی کرده باشن.
اگه شما از این بابت ناراحتید که ما با این اشخاص میخواهیم برخورد کنیم، چیز جدا ، ولی اگر موافقید ، پس دیگه بحثی نیست.

برای آخرین بار عرض میکنم:
از این به بعد بحث در مورد طرح های تکراری اسپم شمرده شده و اگر در ارسالی این مورد مشاهده گردید، ویرایش یا حذف خواهد شد.

بدرود

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، ابوذر عظیمی ، جواد نوری نژاد ، حامد احمدپور ، زهراماجد ، حجت الله صفرپور
با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان زحمت کش برگذار کننده این مسابقات
سوالاتی درباره دستگاه بارگذاری و خود مسابقه داشتم :
1)دستگاه بار گزاری راندمانی و سنگین یکی است؟
2)چند کیلو وزنه برای این مسابقات در نظر گرفته شده؟
3)آیا آیین نامه ها تغییری مجدد خواهند کرد یا نه؟

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، مهرداد کریمی 20
سلام/جناب قاسمپورممنون ازجوابتون راجع به طرح های تکراری.امااین که میگین چرااین دونفراین قضیه روکش میدن ...اول اینکه من واقعاواسم سوال شده بود بعدم لازمه بدونین من نه باتیمی تبانی میکنم نه ازاین کارخوشم میاد.شایدباچندنفرهمکاری کنیم یاجاهایی که مشکل داریم سوال کنیم ولی هیچوقت طرح تکراری نمیاریم وتومسابقات باهم رقابت پاک ودوستانه میکنیم.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، علی رنود ، محمد خدایی ، حجت الله صفرپور
با سلام

(01-05-2013، 12:45 AM)سلمان توکل نوشته است:  با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان زحمت کش برگذار کننده این مسابقات
سوالاتی درباره دستگاه بارگذاری و خود مسابقه داشتم :
1)دستگاه بار گزاری راندمانی و سنگین یکی است؟
2)چند کیلو وزنه برای این مسابقات در نظر گرفته شده؟
3)آیا آیین نامه ها تغییری مجدد خواهند کرد یا نه؟

با تشکر

ممنون از لطف شما جناب توکل
1- اطلاعات دقیق دستگاه های بارگذاری رو متعاقبا اعلام خواهیم کرد.
2- از بایت تامین نیروی لازم برای بارگذاری ها، تا 800 کیلو هیچ مشکلی نخواهد بود.
3- آخرین ویرایش آیین نامه ها 91/10/11 می باشد و به هیچ وجه این آیین نامه ها تجدید ویرایش نخواهند شد.

(01-05-2013، 02:31 AM)یونس شیخی چراغ نوشته است:  سلام/جناب قاسمپورممنون ازجوابتون راجع به طرح های تکراری.امااین که میگین چرااین دونفراین قضیه روکش میدن ...اول اینکه من واقعاواسم سوال شده بود بعدم لازمه بدونین من نه باتیمی تبانی میکنم نه ازاین کارخوشم میاد.شایدباچندنفرهمکاری کنیم یاجاهایی که مشکل داریم سوال کنیم ولی هیچوقت طرح تکراری نمیاریم وتومسابقات باهم رقابت پاک ودوستانه میکنیم.

خواهش میکنم.
امیدوارم در کارتون موفق و پیروز باشید.

بدرود

تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، جواد نوری نژاد ، سلمان توکل ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، مهرداد کریمی 20
سلام مجدد خدمت جناب آقای قاسم پور
آقای قاسم پور من یه پیشنهادی دارم درباره دستگاه های بارگذاری:
بیایت به جای اینکه دوتا دستگاه متفاوت برای دو گرایش درست کنید , یه دستگاه خوب درست کنید برای دو گرایش, فقط یه دوتا حلقه بیشتر برای گرایش سنگین چون بولت طولش از نخ کمتره بعد بهش اضافه میکنید. این طوری هم به صرفه تره در وقت و هم در هزینه تازه توضیح دستگاهها هم یه بار میدید که چه جوری اند.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، مهرداد کریمی 20 ، علی رنود
با سلام

(01-06-2013، 06:29 AM)سلمان توکل نوشته است:  سلام مجدد خدمت جناب آقای قاسم پور
آقای قاسم پور من یه پیشنهادی دارم درباره دستگاه های بارگذاری:
بیایت به جای اینکه دوتا دستگاه متفاوت برای دو گرایش درست کنید , یه دستگاه خوب درست کنید برای دو گرایش, فقط یه دوتا حلقه بیشتر برای گرایش سنگین چون بولت طولش از نخ کمتره بعد بهش اضافه میکنید. این طوری هم به صرفه تره در وقت و هم در هزینه تازه توضیح دستگاهها هم یه بار میدید که چه جوری اند.

ممنون از پیشنهاد شما جناب توکل عزیز

ولی همانطور که مستحضرید مسابقات حداکثر در سه روز خواهد بود و تمام برنامه ریزی های لازم، برای این سه شبانه روز صورت گرفته است.

در روز اول مسابقات پذیرش تیم ها و سازه ها رو خواهیم داشت و در روز دوم + نصف روز سوم بارگذاری ها و در نهایت در نیمروز روز سوم اختتامیه مسابقات رو خواهیم داشت.

با فرض 120 تیم در مسابقات، و بطور میانگین با فرض 2 سازه برای یک تیم، ما جمعا 240 بارگذاری خواهیم داشت.
هر بارگذاری بطور میانگین (همراه با تشریفات حضور تیم بر روی سن) 6 دقیقه زمان لازم خواهد داشت.

اگر این 6 دقیقه ضربدر 240 سازه شود ، ما به 24 ساعت زمان برای بارگذاری سازه ها نیاز داریم و برنامه ریزی این زمان برای یک و نیم روز، با یک دستگاه بارگذاری میسر نخواهد بود.

برنامه ما این است که دو دستگاه جداگانه برای دو گرایش داشته باشیم تا بارگذاری ها در حداقل زمان ممکن صورت بگیرد و سریعتر بتوانیم بارگذاری ها رو انجام بدیم.

پس قطعا ما 2 دستگاه بارگذاری خواهیم داشت.

بدرود

تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط مهرداد کریمی 20 ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، سلمان توکل
با سلام خدمت مهندس قاسمپور عزیز یک سوال داشتم اینکه این دوره هم مثل دوره پیش نمایشگر با تاخیر 5 ثانیه هست یا 2 ثانیه شده؟
پاسخ
(01-08-2013، 01:42 AM)محمد رضا شارعی نوشته است:  با سلام خدمت مهندس قاسمپور عزیز یک سوال داشتم اینکه این دوره هم مثل دوره پیش نمایشگر با تاخیر 5 ثانیه هست یا 2 ثانیه شده؟

با سلام

اگه یه مقدار آیین نامه ها رو با دقت مطالعه می فرمودید، این مورد در بخش "بارگذاری" توضیح داده شده است.

طبق بند 4-7- آیین نامه های مسابقات: سازه ها باید بارهای اعمالی را حداقل بمدت یک ثانیه تحمل نمایند تا بار مورد نظر برای آن سازه ثبت گردد .

بدرود
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، جواد نوری نژاد ، محمد رضا شارعی ، فاطمه اسمعیلی سوره
سلام
خدمت جناب قاسمپور یک سوال در مورد آیین نامه گرایش سنگین دارم و اونم اینه که آیا استفاده از چسب کاغذی که مارک تجاری دارد مجاز هست؟
ممنون
یاعلی
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان