درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: بنظر شما کدام گزینه برای شرایط ثبت نام پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان مناسب تر است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
A
71.43%
15 71.43%
B
28.57%
6 28.57%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی
سلام خدمت همه دوستان
ممنون از لطفی که جناب آقای یونس شیخی داشتند به این بنده ولی من فقط توکل به خدا در همه کار هایی که میخواهم انجام بدم را دارم.
ولی یادمون نرود که از قدیم گفتند:" مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد "
حقیقتش بنده توکل کردم به خدا که هر چیزی که به نفع همه است را خودش انتخواب کند.پیشنهاد میکنم که شماهم همین کار را بکنید.
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، MOHAMMAD NAJAFI
+سلام.
همه دوستان درست میگـــن،نظرسنجــی اصلآ برای همین قرار گرفته که هرکســی آزادانه نظــرشــو بده "

منم نظرمــو با دلیل گفتم"اما صحبتهایی پیش اومد که مجبورم کرد ازش دفاع کنم "
چندان مهم نیست اما بعــد از تقریبا 10 ساعت میبینم که نظرها ویرایش شده و یجورایی مــن محکوم شدم"

-----------------------------------------------

جناب آقای شیخی: همیشه 1بهتری هم هست که نیاز نداشته باشید از بین بد و بدتر انتخابی داشته باشید.

----------------------------------------------

جناب آقای صفر پور: همونجــور که گقتید (1یا2نفــر)...1یا 2 نفر در "مسابقات جهانی"....!!!

----------------------------------------------

فکر نمیکنم ادامه بحث لزومی داشته باشه...
هرکسی نظرشو برای خودش نگه داره،عاقلانه تره ،نیازی نیس توضیحی بابتش داده بشه...

با آرزوی موفقی برای همه
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
سلام/خانم نوروزی همه پست ها هستن تاریخ ویرایششون هم هست که بیشترتا10دقیقه بعدپست ویرایش شده که طبیعیه واحتمالابرای رفع مشکل املایی بوده ویکی دوتاشم بعدنیم ساعت ویرایش شده که اونم زمان بحث بوده وتاریخانشون میده که بعد19 ساعت ویرایش نشده.واینم بدونین هیچ چیزمطلق نیست خیلی وقتهاهست که بهتری نیست وفقط بد وبدتر هستش مثل همین مورد/ودرموردمحکوم شدن اینجامافقط نظردادیم وبه قول خودتون ازنظرمون دفاع کردیم وهدف محکوم کردن کسی نبوده/اگه پستاروببینی ازهمون اول مافقط نظرمونودادیم ولی بچه هایی که به گزینهbرای دادن دوست داشتن که بیان هم راجع به نظرشون توضیح بدن هم نظرمقابل رومحکوم کنن ومارومجبور به توضیح دادن کردن/پست ها هستن ملاحظه بفرماییدحتما.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com

+همه پست ها؟؟؟گفتم که مهم نیس !فکر نمیکنم کلآ دیگه صحبت راجع به این موضوع مثبت واقع بشــه،هرچند که تا الانش هم بحث اشتباهی بود که ادامه پیدا کرد"

امیدوارم بقیه اعضا بر ما ببخشند،و این موضوع رو درک کنند که قصد ما فقط فقط دفاع از عقیده شخصی و شاید قانع شدن از نظرِ طرف مقابل بود "

مهم وظیفه ای بود که گردنِ ما بود وهرکس نسبت به یسری دلایل مختص خودش انتخابی انجام داد "

امیدوارم هر چــی به صلاحِ جمع و تمامی گروه هاست انجام همون بشه "

تشکــر.
.

1،2،3 الان یکی مرد!!!

.
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، سلمان توکل
جناب نظری چجوریه که تو این تاپیک فقط بنده و مهندس پورملک شدیم " حضرات" و باید بحث تموم میشد و فقط نظرمیدادیم؟؟؟؟؟

یکم ادبیات اصلاح بشه بد نیست.
دلیل موفقیت:طراحی درست
علت شکست:کپی برداری
 سپاس شده توسط علی رنود ، حجت الله صفرپور
سلام
خانوم نوروزی چه دلیلی داره که حتما از نظرتون دفاع کنید ؟ مگه اینجا دفاعیه نظریه هست ؟

والا مهندس صفر پور مثال خیلی خوبی زدن . هر کشور تو هر مسابقه ای یه سهمیه مشخصی داره .

اما بازم با این حال نظر شما محترمه . اما نباید همه جا ایرانی بودنمون رو ثابت کنیم و بخوایم به همه ثابت کنیم که من درست میگم و اون یکی اشتباه هر کسی یه دلیلی داره .
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
من خدمت همه عزیزان فلسفه رای گیری را بیان میکنم...در فلسفه و منطق بحث همواره یکی از طرفین یا طرف های بحث حرفش درست است(هیچگاه دو نظر مخالف درست نیستند و این یک اصله)
اما گاهی اوقات به دلیل اهمیت زمان و به دلیل پافشاری طرفین بر مواضع خودشون از یک گزینه به اسم ((رای گیری)) استفاده میشود که در این فرایند هر کسی که طرفدار هر نظری بوده رای خودشو اعلام میکنه و در اینجا اکثریت بر اقلیت پیروز میشوند و باز هم این اکثریت آرا ملاک بر صحیح بودن اون حرف نیست بلکه ملاک پرطرفدار بودن اون حرفه و عقل حکم میکنه که از اکثریت تبعیت بشه کما اینکه در انقلاب اسلامی هم امام خمینی با وجود اینکه میدانستند اسلام بهترینه ولی باز اون رو به رفراندوم گذاشتند تا مطئن بشن که اکثریت مردم خواهان جمهوری اسلامی هستند...
در نتیجه عزیزان سعی کنند انرژی خودشون رو به جای بحث بر سر این مطلب، برای موضوعات و مطالب دیگری خرج کنند...
موفق و پایدار باشید
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط MOHAMMAD NAJAFI ، یونس شیخی چراغ ، حسین ترکی
(12-11-2012، 10:27 PM)مصطفی زمانی نوشته است:  جناب نظری چجوریه که تو این تاپیک فقط بنده و مهندس پورملک شدیم " حضرات" و باید بحث تموم میشد و فقط نظرمیدادیم؟؟؟؟؟

یکم ادبیات اصلاح بشه بد نیست.

جناب زمانی عزیز
بحثی که شما داشتید راجع به طرح های تکراری بود که شامل موارد آیین نامه میشد و ربطی به محتوای این تاپیک نداشت.
دیگر مواردی که از دیروز توسط کاربران در این تاپیک زده شده مربوط به قوانین ثبت نام و مورد نظر سنجی هستش و نه آیین نامه

قصدم از خطاب دوستان به عنوان " حضرات محترم " کاملا محترمانه بود و خدای ناکرده با لحن بی احترامی خوانده نشود Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
با سلام بر دوستان عزیز.
بنده هم بر گزینه B رای میدهم.
همیشه به خودمان فکر نکنیم به بهترین سازه فکر کنیم.
روزی انسان برده مهرو مهبت بود.
رفیقان آمدند دشمن به دادم برس.
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، MOHAMMAD NAJAFI ، علی رنود ، سجاد نوری

+با سلام و وقت بخیر.

داشتم پست هارو مخوندم دیدم واقعآ خیلــی جالبه .اینجا هرکســی به خودش این اجازه رو میده خیلی راحت راجع ب طرز تفکر و ،ادبیات رفتاری و طرز صحبت بقیه نظر بده،بدون اینکه کوچکترین تغییری در رفتار خودش دیده بشه !

مطمئنآ اینجا جلســه دفاعیه نیست ،کسی هم ملزم نیست به کسی راجع بهش جواب پس بده،اما وقتــی راجع ب نظر من انتقادی گرفته میشه،سوالی پرسیده میشه ،ناعادلانه میدوننش من بهتر میبینم جواب بدم و دفاع کنم.
من نمیدونم چه مشکلیه که راجع به نظر که انتخاب میشه بحث کرد،حرف زد ...من اسم اینو پافشاری نمیدونم ! تبادل نظر میدونم،

بحث هم اگر به عقیده کسی بیهــوده ست بهتره بهتره ادامه نده "نه اینکه صحبت جدید پیش بکشه بعد توقع داشته باشه بقیه موافقت خودشونو با سکوت اعلام کنند.من هم بشخصه چندبار خواستم تموم کنم صحبتهارو اما دیدیــد که نشــد وفقط تعداد طرفین پاسخگــو بیشتـــر شد!!!!

بهرحال بهتره از بحث منحرف نشیم و اگر باز صحبتی راجع به این 2گزینه هست زده بشه ،نه آموزش رفتاری .

.
.

1،2،3 الان یکی مرد!!!

.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان