درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
سلام/سلمان عزیزراجع به سوالی که پرسیدین اینجا جواب میدم چون مربوط به این تاپیک هستش/ازدانشگاه مااحتمال اومدن2 یا3تیم خیلی زیادهستش/ودرمورداون قضیه که دانشگاه شما که بودجه نمیده ومعرفی نامه میده میدونین اگه خدایی نکرده خدایی نکرده هراتفاقی واسه شمابیفته گردن خودتون وکسی هستش که معرفی نامه میده.(بازم یادتون میارم قضیه اتوبوسی که شهرکردچپ کرد)دورازجون شما البته/وبایدنامه نگاری بشه ومرکزموافقت کنه وبودجه تعلق بگیره ومعرفی نامه بدن...دیگه شمام دانشگاه آزادی مثل بنده وقوانینمون یکی هستش.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، حجت الله صفرپور
سلام به همه دوستان
اگه یک سری به نظر سنجی وبسایت زیر بزنید ممنون میشم.
توضیحات این بندهایش و نظر سنجی در وبسایت زیر وجود دارد:

http://itssa.ir/forum/showthread.php?tid=470

(یادتون نرد این مهم نیست که از هر دانشگاه یا تیم های دانش آموزی چند مقام بیارند , مهم اینه که حق کسی ضایع نشد.)
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHAMMAD NAJAFI
سلام
سلمان جان یونس درست میگه اگه دانشگاه بودجه نده و فقط معرفی نامه بده اصلا خوب نیست چون خدایی نکرده هزار جور اتفاقه ولی اگه با بودجه دانشگاه و بیمه دانشگاه برید عالی میشه.
من خودم به شخصه تا دانشگام بودجه نده و تیممو بیمه نکنه نمیام.
موفق باشید
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام
چون اون تاپبک محل نظر سنجی بود من پستم رو به این تاپیک انتقال دادم
من با تهیه شناسنامه برای سازه مخالفم چون در این حالت جزئیات کلی سازه برداشته میشه بعضی چیزا باید سکرت بمونه جناب زمانی از کجا معلوم سازتون که مقام داده رو مسابقه بعدی کپی نکنن بیارن تمام جزئیاتشم دارن راحتم میشه رایتش کرد
من میگم اگه کسی میخواد طرح تکراری بیاره یه تغییراتی بده و به داورا جزئیات تغییرات رو نشون بده که طرح دقیقا شبیه هم نیست البته ما این بار طرح تکراری نمیاریم و به قول حجت نیازی به سنگ اندازی نیست.طرحها امادس تست هم شده
اما تهیه شناسنامه یعنی کپی طرح کلا با این بند مشکل دارم اصلا دلیل منطقی نداره کسی جزئیات سازه من رو بدونه
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، حجت الله صفرپور
سلام
جناب مهندس زمانی
منم با جناب علیزاده موافقم اصلا دلیلی نداره که افراد جزئیات سازه بقیه تیمارو بدونن این چه کاریه!!!!!!! بقول اقای علیزاده فقط دلیلاشون که نقل بر متفاوت بودن سازه هاشون است رو فقط به داور بگن نه شناسنامه سازشو همه تیما ببینن.خب مسلما اگه سازه تیمی جواب بده تو مسابقات بعدی بیشتر تیما همون طرحو میارن.
یاحق
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

درود بر شما دوستان و اساتید گرامی

میشه اسم اون گرایش سوم که تو پستای دیگه فرمودین رو بفرمایین که ما از الان می خوایم برای گرفتن بودجه اقدام کنیم
پاسخ
سلام
دستگاه بارگزاری گسترده شب مسابقه تکیه گاه های 80 سانتیش وصل شد
و هیچ کس قبل از مسابقه هیچ تستی انجام نداده بود
شما یک گرایش فکری جدید بزارید من پایه ام
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، پویا صالحی ، حمید پورملک ، ابوذر عظیمی ، سلمان توکل
سلام/جناب هادی نبا توقسمت گرایشای جدید زدن/حجت جان گرایش جدید فکری روپایه ام حواستوجمع کن اینباررقیب زیاد داری.حجت جان تودیگه شناخته شده ای وهمه دوست دارن تومسابقات باشی ومنم لحظه شماری میکنم بازهمه دورهم جمع شیم شهرکرد یادته؟؟؟؟؟؟؟من که خیلی بهم خوش گذشت مخصوصاشبای توخوابگاه باحمیدپورملک وعلی جاودانیان /تومسابقاتم که سلمان توکل/حسن شیخ وابوذر/پویاصالحی بانمک/مهدی نوذری وعلی رنود/وخود تو داداش باحالت.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، سلمان توکل ، حجت الله صفرپور
با سلام مهندس قاسمپور عزیز سوالات مربوط به آیین نامه در چه جایی مطرح بشه؟
اینکه طرح تکراری رو قراره چه جوری تشخیص بدید؟
و به نظر شما آزاد گذاشتن قطر ماکارونی بیشتر مسابقه رو به سوی مصالح بهتر نمی بره ؟و بی عدالتی در حق سایر تیم ها که دسترسی به مصالح ندارند ولی طرح های خوبی دارند؟
و سوال بعدی اینکه گزارش کار همراه با فایل sap که یعنی هر چی زحمت کشیده یک تیم بیاد کامل تقدیم تیم داوری کند حالا یک تیم خوبی مثل حسن عرفانیان که رکورد سنگین امسال رو زد بیاد طرحشو بزاره در اختیار داوران؟اگر کپی برداری شد چی؟
پاسخ
سلامی مجدد بر یونس جان
یونس یادت رفت یکی از داوران مهربان مسلبقات را که خیلی زحمت کشیده را بگی منظورم جناب آقای" مصطفی حسینی "
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان