درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان
با سلام
بعضی کاربران انجمن بدلیل وظایفی که یک ناظم داره و تذکراتی که بواسطه وظیفش میده، ازش ناراحت میشن و این جریان همیشه وجود داره. ولی این دلیل نمیشه که من نخوام به وظیفه ام عمل کنم:

جناب ایلیاد سالکی :
چند نکته رو متذکر میشم خدمت همه اونهایی که به نظر میاد دست به تایپشون خوبه و دوست دارند شب و روز بشینن اینجا و مدام بیانیه بدهند :

1 - هر کس که در تاپیک های مسابقات زنجان پست و یا اظهار نظر میکنه غیر از افراد متشکله در 3 کمیته زیر در بحث سلسله مراتب فقط و فقط یک شرکت کننده هستند
کمیته علمی
کمیته اجرایی
و کمیته داوری

ما اینجاییم جهت کمک به تیم های مسابقات . چه کاربران متعصب انجمن و شاید هر تیم تازه کاری که خجالت میکشه اینجا پست بزنه و یا افرادی که به دلیل مشغله و یا کمی امکانات اینترنت به سایت نمیان ولی این روز ها بارها به سایت میان و چون itssa و یا دانشگاه زنجان و یا تعریفشون رو شنیدند نگفته همه چیز رو قبول دارند و پستی نمی زنند و یا تلفنی یا خصوصوی حرفشون رو میرسونند

حرف من با اونیه که اس ام اس مسابقات رسیده دستش و تازه اومده اینجا و میخواد صلاحیت دانشگاه و یا itssa رو بپرسه و یا بسنجه . دوست عزیز چه انجمن علمی دانشگاه و چه ما نه وقتش رو داریم و نه حوصلش رو که خودمون رو به شما تحمیل کنیم . نیازی هم به تحمیل نداریم . هر آنکه ما رو از قبل به خوب بودن میشناسه بسم الله و هر آنکه بد شنیده ما همینیم که هستیم و با گفتار شما نه کوچک میشویم و نه بزرگ و نه میلی به پاسخ دادن به حاشیه های شما داریم .

4 - کاربران قدیمی و اونایی که مسابقات خاوران پارسال تشریف داشتند کاملا حرف من رو متوجه میشوند
اگر تاپیک مسابقه سال قبل رو بخونید متوجه میشید که سال قبل افراد مشخصی با هویت مشخصی در تاپیک ها بودند و امسال افراد جدید با عناوین جدید : ایلیاد سالکی ، علی موسوی و ..... که به ظاهر غریبه اند ولی کاملا آشنا هستند به ادبیات مرسوم در اعتراض به مسابقات اینجا زیاد شده اند . حمید رضا نظری 2 ساله که نزدیک به 4000 پست کاربران این انجمن رو میخونه و میدونه که اینگونه افراد به ظاهر گمنام که مثلا تیم آماتور هستند و به گفته خودشون خاوران پارسال بودند ! ( کسی با نام علی موسوی در مسابقات خاوران پارسال وجود نداشت! ) همه افرادی هستند که نام مستعار دیگرانند و از امروز به بعد نیز زیاد از این قنبر علی ها و صفر علی ها این ورا آفتابی میشوند که هیچ گاه هم به مسابقات زنجان هم نخواهند آمد و فقط جهت تخریب اینجا هستند و از اندک تیم ها میخواهم که بجای طرفداری احساسی از این گونه افراد با حمایت خود ما رو در رفع مشکلات دوره اول مسابقاتمون در خاوران و کمک جهت بالا بردن مسابقات و من به عنوان مسئول جهت فراهم ساختن محیط لازم برای اینکار لازم میدونم علاوه بر موارد بالا یک بار دیگه پست اول این تاپیک رو متذکر میشم :
(11-20-2012، 06:12 AM)سعید قاسم پور نوشته است:  با سلام
بمنظور پاسخگویی به سئوالات مربوط به برگزاری، ثبت نام، اسکان و پذیرش تیم های شرکت کنندگان در پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان، این تاپیک ایجاد می گردد و جناب آقای جواد نوری نژاد بعنوان دبیر اجرائی مسابقات و دبیر انجمن علمی عمران دانشگاه زنجان به سئوالات پاسخگو خواهند بود.

تاکید میکنم حتی یک پست که هیچ، حتی یک کلمه خارج از این بحث از جانب کسی پرسیده بشه آن کلمه حذف خواهد شد و با افرادی که رعایت نکنند برخورد میشود . و از تیم های محترم میخوام بدونن که جهت انجام خدمات بهتر به آرامش نیاز داریم و مراقب باشند که خدای ناکرده خشک و تر با هم سوزانده نشود .
جا داره تشکر کنم از دوستان رنود ، پور ملک ، شیخی و ترکی که در این دو روز سوالاتی مطرح کردند که متاسفانه در میان یک سری مباحث گم شد و جواب هم داده شد ولی هیجانات باعث میشه دوستان فکر کنند پاسخی به اون ها داده نمیشه

اما در مورد چند مسئله نیز خواستم مطالبی بگم :
1 - امکان دریافت اشتغال به تحصیل برای دانشجویان بدهکار نیست!!!!!!!!!!!! از اون حرفاست!!!
پاسخ : در میان دو ترم در بهمن ماه همه تسویه میکنند و هیچ دانشجویی نیست که نتونه اشتغال به تحصیل بگیره . دیگه خودم 4 سال دانشگاه آزاد خوندم میدونم این امکان هست . ضمنا دانشجو مگر اینکه چک برگشتی داشته باشه وسط ترم ندند گواهی رو . مگرنه همیشه و در همه حال این گواهی داده میشه و با وجود چک برگشتی هم با کمی صحبت اداری با مسئولین میشه این گواهی رو گرفت
ضمنا در دوره چهارم هم از کلیه تیم ها این گواهی گرفته شد و همه آوردند .
با این وجود با اونکه ممکنه این مشکل در واحد های دیگه دانشگاه آزاد باشه . قضیه گواهی اشتغال به تحصیل مجددا بررسی و اعلام میشه .
2 - چرا امکان شرکت کردن فارغ التحصیلان نیست ؟
این مورد در حال بررسیه
3 - چرا باید نامه معرفی نامه بیاریم :
اونایی که دانشگاه زنجان رو میشناسن شرایط و جو این دانشگاه رو هم میشناسن و فکر میکنم توجیه باشند . برای اون عزیزانی هم که توجیه نیستند باید بگم که تا اونجا که من اطلاع دارم این امر به دستور دانشگاهه و حتی علاوه بر معرفی نامه استعلام لازم از دانشگاه مبدا گرفته خواهد شد . و من در تعجبم از تیم هایی که خودشون میگن حوصله و قدرت کافی برای گرفتن یک معرفی نامه ندارند و آنگاه انتظار دارند که مهندس نوری نژاد مسئولین دانشگاه را متقاعد کنه که در دانشگاهی که در ورودیش هیچ کس رو بدون کارت دانشجویی و ماشینی رو بدون برچسب تردد راه نمیدن 500 نفر رو راه بده . خدای ناکرده از بین 1000 نفر شرکت کننده در روز مسابقه یک لپ تاپ تو سالن به سرقت بره اونوقت جواد نوری نژاده و دو سال دردسر . یک نامه گرفتن 10 دقیقه روند اداری داره !

و اما چند حرف دوستانه :
شاید هیچکس ندونه مهندس جواد نوری نژاد و دوستاش داوطلبانه بدون هیچ چشم داشتی چقدر زحمت کشیدن برا مجوز این مسابقات . شاید اگر تجربش زیاد بود تو بحث شرکت در مسابقات این روزها بجای بالا و پایین رفتن از پله های میراث فرهنگی برای اخز مجوز زنجان گردی تیم ها داشت سازش رو برای این مسابقات تست میکرد براش هم اهمیتی نداشت که کی میاین و کجا میخوابین و چی میخورین ولی کمترین کارشون اینه که این روز ها میدونم علاوه بر روال عادی مسابقات دارن دونه دونه خوابگاههای زنجان رو میگردن تا یک مورد مناسب پیدا کنند در شان مسابقات
خاوران مشهد پارسال که نیست . مشهد یک شهر توریستی زیارتیه که فقط 1/4 یکی از هتل هاش کل تیم ها رو جا بده .
زنجان فقط کلا 1000تخت برا اسکان تو سطح شهر هست که ریز به ریزش رو به من اطلاع میدن . هر چند که وظیفشون نیست به من بگن و من هم وظیفم نیست که جواب بدم ولی داریم تدارک میبینیم برای میزبانی شما تا مبادا اذیت بشید یا نصف شبی اسفند ماه 4 تا پتو بکشید و تو سرمای اتاق بلرزید
از این 1000 تا کافیه یک مسابقه ورزشی همزمان تو زنجان باشه 500 تاش پر میشه و از این 600 تاش چند تاش خالی باشه از همین الآن دنبال بهترین هان برای شما . بهترین صبحانه و نهار و شام برای شما در شان دانشگاه زنجان با توجه به بودجه . 2 روز مسابقه نمیخوان جلوی کسی ماکارونی و چلو مرغ با مرغ منجمد فاسد بزارن . وقتی سوالات اجرائی رو ریز به ریز از من و مهندس قاسم پور و آرش آتش نما میپرسن به خدا قسم حسودیم میشه برای افرادی که خواهند اومد و هیچوقت قدر نخواهند دانست . چون عادت کردن به اینکه نیومده بگن 140 تیم ضربدر 4 نفر ضربدر 100 هزار ضربدر فلان قدر 50 میلیون ! ای کلاهبردارا ! و تر و خشک رو با هم بسوزانند .

راستی آرش اتش نما چند روزه میخواد پست بزنه نمی زارم . انشاا... بزودی !

پس لطفا و لطفا و لطفا در پست هامون طوری حرف بزنیم تا همچنان بینمون این احترامی که هست، حفظ بشه.

به امید همکاری دوستان
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، یونس شیخی چراغ ، ساجده نوروزی ، سعید قاسم پور ، جواد نوری نژاد ، بهروز کریمی ، مهدويان ، رضا اله ورن ، عطیه محمدی
به نام مهندس نخست

سلام به تمام دوستان

من هم از اینکه که دوباره سازه ماکارونی باعث ارتباط من با آقای مهندس قاسم پور شده بسیار خوشحالم. و از لطف ایشون نسبت به خودم سپاسگزارم.

چون این یه تاپیک علمی هستش من با اجازه بچه ها میخوام چند نکته رو بگم و برای اینکه مطمئن بشین که جبهه گیری در کار نیست ترجیح میدم از امکانات نقل قول سایت استفاده نکنم.

در ساختن پل های واقعی از هر نوع کابلی بتنی و... همیشه تیمی از مهندسین عمران و مکانیک با هم همکاری می کنن.
در ساختن پلهای ماکارونی، هم در ایران هم در جهان(مسابقات اوکانوا کانادا) مهندسین مکانیکی بودن که صاحب رکورد و مقام شدن.

همین الان قبل از اینکه زحمت های دست اندر کارای برگزاری این مسابقه به بار بشینه میخوام هم ازشون تشکر کنم و هم خسته نباشی بگم بهشون چون کار قوق برنامه کردن مخصوصا تو دانشگاه دولتی که ارزش این جور کارا رو نمی فهمه واقعا کار سختی هستش و تلاش خستگی ناپذیری رو می طلبه و مطمئنم که این دوستان این تلاش رو برای آبروی دانشگاهمون می کنن و انگیزشون فقط همینه.

اما شرکت کردن در مسابقه پل ماکارونی هم اگه سخت تر از برگزاریش نباشه آسونتر نیست. مراحل ساخت یه سازه ماکارونی از طراحی گرفته تا ساختن و تست و دوباره ساختن و ... صبر و پشتکار زیادی میخواد. همین آدما که همچین جسارت و غیرتی دارن که این ریسک رو رو وقت و انرژیشون می کنن و ترجیح میدن تو خط مقدم باشن تا حاشیه کسایی هستن که یه همایش و تبدیل به مسابقه می کنن. پس بیایم بهشون احترام بزاریم و از بالا بهشون نگاه نکنیم....
اگه شرکت کننده ای نباشه مسابقه ای هم برگزار نمیشه... . آیین نامه، شرایط برگزاری، کمیته داوری و ابزار بارگزاری و ... مسائلی هستند که تو تصمیم گیری سرپرست های تیم های مختلف تاثیر مستقیم داره...

بیایم از ادبیات مناسبتری استفاده کنیم تا شرکت کننده ها نا امید و دلسرد نشن. اینطوری خودمون هم محترمتر خواهیم بود.

Penger er Honey
Min lille solfylte
En rik manns spøk er alltid morsomt
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، ساجده نوروزی ، ایلیاد سالکی ، محمد خدایی ، حمید پورملک ، سعید قاسم پور ، ابوذر عظیمی ، محمد رضا شارعی ، رسول عليزاده ، امید عرفانی منش
سلام

من فکر میکنم بحث گواهی اشتغال به تحصیل به خاطر سوالی بود که من از دبیر محترم پرسیدم که:

من الان دانشجو هستم ولی اون موقع نمیدونم آیا میتونم با معرفی نامه توی مسابقات شرکت کنم

خب کاریی نداره باز هم به تیم برگزار کننده و قوانینشون احترام میزاریم و اگر قصد شرکت داشته باشیم(چون هزینه ها تردید ایجاد میکنه) به اسم برادرم یا هم تیمی هام و .... شرکت میکنم و خودم هم به عنوان میهمان در خدمت دوستان هستم . مهمان هم که هم حبیب خداست هم حبیب میزبان . بهتر هم هست

حال اگر این بند به خاطر من وضع شده به دلایل بالا برای اینکه دوستان کل شهریشون رو نریزن به حساب دانشگاه
خواهشا اگرامکان داره حذفش کنید چون خود من هم حضورم قطعی نیست (نیاز به سنگ اندازی نیست)

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، محمد خدایی ، ابوذر عظیمی ، محمد رضا شارعی
سلام/اینم ازاون حرفابود ها حجت اول همه تواونجایی هرکی ندونه من میدونم .ازالان انگار هتلتم انتخاب کردی دیگه انگار خیلی روجایزه حساب کردی .میترسم خیلی به جایزه مطمعن باشی وآخرسربگی ازخونه واسه هتل پول واست بفرستن وحسابی بری توخرج.حجت بابچه های شهرکردصحبت کن همه بیان اعلام آمادگی کنن واسه گرایش جدید.من که بیشتربه فکرگرایش جدیدم و رواون میخوام کارکنم.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور ، سعید قاسم پور ، محمد خدایی
سلام
مهندسین عزیز ما هنوز منتظریما پس کجاست اون همه ادعا؟؟؟؟؟
مقام آورا منتظرتونیم تشریف بیارین واسه گرایش جدید.
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

با سلام خدمت همه دوستان

جهت رفاه حال شرکت کنندگان، طبق آخرین تصمیمات کمیته مرکزی مسابقات، شرایط و قوانین ثبت نام در پنجمین دوره مسبقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان در ساعت 21:00 تاریخ 91/9/13 ویرایش و اصلاح گردید.

برای همین منظور از کلیه عزیزان درخواست می شود حتما شرایط بروز شده رو بصورت دقیق مطالعه فرمایند.

http://itssa.ir/forum/showthread.php?tid...83#pid4583

با تشکر

ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، یونس شیخی چراغ ، ابوذر عظیمی ، محمد خدایی ، سلمان توکل
سلام به همه دوستان
شاید جای این همه بحث من نباشه اما موقعیت خوبیه برای گفتن یک سری مطالب....
جناب خدایی
فکر نمی کنم حضور دانش آموز در مسابقه اونم در حد 4 یا 5 تیم موجب پایین اومدن سطح مسابقات باشه!!!!تقریبا دانش آموزان در اکثر مسابقات شرکت می کننداین بدین معناست که سطح این مسابقات پایینه؟؟؟یعنی سطح یک مسابقه به حضور یا عدم حضور یک سری دانش [/b]آموز مشخص می شه؟؟؟؟
مقام آوردن دانش آموزان در فردوسی 88(اول و سوم ) و همین خاوران امسال که مقام سوم رو آوردند و در خیلی از مسابقات در رنکینگ جایگاه بهتری نسبت به خیلی از ما دانشجو هادارند نشان دهنده پیشرفت خوب بچه ها در این زمینه است و گواه علاقه دانش آموزان استقبال از کلاس ها در سطح مدارس پژوهشسرا ها و همچنین کلاس های فنی و حرفه ای هستش.حتی در کارگاه های یک روزه ای که برگزار می شه خیلی از مواقع جمعیت دانش آموزی های ما بیشتر از دانشجو هاست و اگه همین بچه ها نباشن کار و کاسبی خیلی از دوستان کساد می شه!!!

در مورد صحبت جناب ملک پور[b:
صحبت شما کاملا درسته یه مواقعی دوستان فارغ التحصیل برای نه فقط دانش آموزها بلکه برای دانشجو ها هم سازه می سازند و توی مسابقات شرکت می کنند.در مسابقات دانش آموزی هم به وضوح قابل حدسه که کدوم تیم با کدوم استاد راهنما میاد اول میشه و میره(معمولا مقام های این مسابقات رقابت بین اساتیدهست نه دانش آموزان)

(برای اینکه مشخص بشه سازه رو کی میسازه میشه تدابیری دید. من همین جا از جناب قاسم پور خواهش می کنم تاپیکی برای سرو سامان دادن به موضوع تدریس سازه برای دانش آموزان تشکیل بشه فکر نمی کنم بد باشه یه انجمن کشوری با این تعداد کاربر بیاد و یه سر و سامانی به این موضوع بده تا خیلی از مواردی که الان جای بحثش نیست جلوگیری کنیم.)

اما این دلیل بر این نمیشه که هر تیم دانش آموزی که شرکت می کنه سازش رو کس دیگه ای براش ساخته باشه همین الان کسانی هستند که از زمان دانش آموزی سازه ساختن و الان به عنوان دانشجو در مسابقات شرکت می کنند.و به وسیله آشنایی با سازه علاقه خودشون رو پیدا کردند والان در رشته عمران تحصیل می کنند.
دوستان هدف از ساخت سازه در مقطع دانش آموزی تافیق دانش تئوری و نظری هست و اینکه بچه ها با یه تحلیل سازه دستی که روی سازه انجام میدن و بعد در عمل نتیجه اون رو می بینند متوجه بشن این همه ریاضی و فیزیک که می خونند کی به دردشون می خوره و کار گروهی رو تمرین کنند که وقتی مث ما دانشجو شدند راحت تر با علایق و سلیقه های هم کنار بیاند و به هم احترام بگذارند.
حضور بچه ها در این مسابقات باعث می شه که اونها بامحیطی که قراره در آینده واردش بشن آشنا بشند و یه آشنایی مختصر با رشته های دانشگاهی پیدا بکنند. کم نیستند افرادی که علاقه ای به رشته تحصیلیشون ندارند شاید این حضور باعت بشه بچه ها در مورد رشته عمران بیشتر تحقیق کنند و با علاقه این رشته رو انتخاب کنند.
پس بهتره وسعت دیدمون رو افزایش بدیم و به اهداف بزرگتری فکر بکنیم
عذر خواهی می کنم اینقدر پرحرفی کردم

یاحق
مهم بودن خوب است اما خوب بودن مهم تر[/font]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، جواد نوری نژاد ، فاطمه آقابابایی ، زهراماجد ، zahra refahi zadeh ، عطیه محمدی ، سلمان توکل ، GALAXY
سلام
اول از همه جا داره تشکر کنم از زحمات دوستان
یک انتقاد ریز داشتم
در شرایط نوشته شده که به ((هر تیم)) و این موضوع محدود به هر دانشگاه نشده به این صورت به عنوان مثال داننشگاه فلان میتواند n تیم بدهد که این تیمها میتوانند شرایط اخذ رتبه ها را داشته باشند و در صورت بروز چنین اتفاقی به طبع اگر مسئولین دانشگاه رنکینگ را مشاهده کنند به رتبه بندی ها اعتنایی نمیکنند زیرا که ظاهر قضیه شبیه یک مسابقات درون دانشگاهی میشه...هر چند که هیچوقت ما منکر بالا بودن سطح مسابقات زنجان نبوده و نیستیم
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، حمید پورملک ، یونس شیخی چراغ
با سلام.
جا داره به همه ی دوستان به ویژه مهندس قاسمپور و مهندس نظری که زحمات زیادی تو سایت میکشن یه خسته نباشید بگم و بابت زحماتشون ازشون تشکر کنم.

آقای مهندس رنود:
در مورد مطلبی که فرمودید باید بگم که تصمیمی که کمیته ی برگزاری گرفت این بود که محدودیت جایزه برای "هر دانشگاه" نداشته باشیم چون با این شرایط حق تیمهایی که از یک دانشگاه هستند و رابطه ای با هم ندارند ضایع می شد...
یا علی
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، علی رنود ، سلمان توکل
سلام/جناب نوری نژاداینم درنظربگیرین که دانشگاهی که یه تیمش خیلی تیم خوبی هستش طرح روبا3 تیم شرکت میده وسه مقام رومیبره حتمامیخواین بگین حقشه وشمااگه طرح خوبی دارین بیایدوسه مقام روببرین خب اینجوری به نظرت کارخوبی انجام دادین طرح من تیم من حقش یه مقام هستش ولی اینجوری میشه سه مقام ومیدونم اینکاردلیلش چیه اینه که دانشگاه هاترقیب بشن وتیمای بیشتری بدن ولی....ببحشیدرک گویموشایدم تندرفته باشم وازحدخارج شده باشم ولی این یه مورد واقعااشتباه هستش درسته مافقط شرکت کننده هستیم وآیین نامه روشماتنظیم میکنین ولی شرکت کننده هارونسبت به خودتون بدبین نکنین که...از هردانشگاه یه مقام باشه کی گفته حق کسی خورده میشه اونموقعست که رقابت سالمه چون هم رقابت بین کسایی هستش که ازخارج دانشگاه میادهم کسایی که تودانشگاه هستن.ولی اینجوری که شمامیگین حق کسایی خورده میشه که ازیه دانشگاهن وربطی به هم ندارن انگارهدفی رودنبال میکنین به شخصه ازانتقادهای تندجلوگیری میکردم ولی الان خودم...ببینین شمابه قول خودتون میخواین حق چندتیم خورده نشه اینجوری همه تیم ها...یه کم منطقی باشیم ببینین ممکن اون سه تامقام ازدانشگاه ما باشه بایه طرح ولی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............ازهمه به خصوص بزرگان سایت به خاطرتندیم معذرت میخوام ولی دوست دارم جواب منطقی بشنوم .میشه جوابم این باشه همینه که هست یا آیین نامه روکس دیگه مینویسه به شمادخلی نداره یا شماتونستی مقام بیار3تابیار یاسنگ کی روبه سینه میزنی یا این که چراتوهمه کاردخالت میکنیم یا.... ایناجواب منطقی نمیشه جناب نوری نژادهمیشه به جوابتون احترام گذاشتم وآفرین گفتم اینبارم جوابی بدین که 2تااعتبارم بگیرین.اینم درنظربگیرین تیمهای دانشگاه شما همونجاسازه رومیسازن ومسابقه دانشگاه خودشونه وماهامیخوایم کیلومترهاسازه هامونوبیاریم تااونجا...وماهمیشه رفتیم به رقابت دانشگاهای کشوراینبارازاین قرارمیایم به رقابت با50تیم اززنجان از5دانشگاه مختلف به جزپول مصالح وثبت نام هزینه ای ندارن خوشبحالشون شده دیگه.البته فکرکنم نوبت ثبت نام به مانرسه همون روزاول140تیم اززنجان وشهرهای جوارمینویسن ومیشه مسابقه استانی به اسم کشوری خوبه والا. چی فکر میکردیم چی شد.عصبانی شدم خیلی زیادبازم ببخشید.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان