درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرایش های جدید سازه ماکارونی
سلام
بنده نمیخواستم زیاد وارد بحث ها بشم چون یک مقدار سرم شلوغه
هر جا بحث از طرح جدید باشه من پایه ام حتی اگر یک مسابقه مجازی باشه...
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، سعید قاسم پور ، حسین ترکی ، محمد خدایی
+سلــام ...فکر کنم تو تاپیک مربوط نباشم اما جاداره که همینجا یه تشکــر به دست اندر کاران و همه زحمت کشانِ این مسابقه
و همینطور اساتیدِ همیشه همــراه داشته باشم...خدا قووت

درباره گرایش جدید هم منم اعلام آمادگــی میکنم،البته تا اونجایی که در حــددِ ســوادم وتجربه هرچندکمی که در این زمینه دارم.

بااینکــه هنوز چیزی راجع به این گرایش نمیدونیم و آیین نامش نیومــده ولی بهرحال یجور ریسکــه،همین تفاوت وجدید بودنشه که جذابیت میده به یک مسابقه .

پارسال همین موقع هابود تقریبا که تو مسابقات خاوران "بار ضربه" ای شرکت کردیم،با اینکه تا قبل از لحظه شکستن سازه نمیتونستیم هیچ چیو پیش بینی کنیم اما بچه های گروه هیجان و تجربه بعدِ اون مسابقه رو هیچوقت تو هیچکدوم از گرایشها تجربه نکرد.

شاید وقتی بیشتر با این قسمت از مسابقه و این گرایش آشنا شدم،در حــددِ توانم ندونم و منطقی به قضیه نگاه کنم و حرف امروزمو نقض کنم.اما درحالِ حاضر میگم منم هستم.

موفق باشیم

.

.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، یونس شیخی چراغ ، سعید قاسم پور ، علی رنود ، محمد خدایی
سلام/خانم نوروزی هیچوقت حرفتونونقض نمیکنیدچون درسته این کار/ببینین ماهمیشه توبحثایی که میکنیم میگیم یه خورده ازمقام گرایی دورشیم تاخلاقیت حرف اولوبزنه قرارنیست ماتوکاری که حرفه ای شدیم مدام دنبال مقام آوردن باشیم وریسک نکنیم وجایی که احتمال مقام دادنمون کم هستش بگیم نیستیم .پس خلاقیت وتلاش وتحقیق وتحلیل کجای کارهستش و...فکرمیکنم آقای قاسمپورخواستن بفهمن چندنفرپای کارهستن که فهمیدن واگه بگن همون گرایش های قبل روبرگزارمیکنیم وخودمونوتودردسرنمیبریم که بعدش زیاداستقبال نشه حق دارن چون....امیدوارم تجدیدنظرکنن بچه ها.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، محمد خدایی ، سعید قاسم پور
سلام
مرسی یونس جان از مطالبت بقول تو منم دارم شک میکنم به بعضی از دوستان که نمیانو اعلام آمادگی کنن بخدا بیشتر از اینا ازشون انتظار میره .
مشکلی که پیش نمیاد بیایید یه آمادگی بدید حتما که نباید مقام بیارید همین که خلاقیت و تواناییتون ثابت بشه خودش خیلیه.

ما همچنان منتظریم
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام

اول بگم اختلاف نظر معنی دشمنی نمیده

من هم با حمید در مورد گرایش پل کاغذی با مصالح یکسان هم عقیده ام و میتونه تا حدودی رفتار کمانشی فولاد را شبیه سازی کنه
من کلا با هر گرایش جدیدی که ورودی کم بخواد موافقم
اسکان هم نمیخواهم چون میرم هتل

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، محمد خدایی ، ابوذر عظیمی ، علی رنود
سلام
جناب صفرپور منم با هزینه کم موافقم ولی شما یا ماشالاوضعتون خوبه که هتل میگیرید یا خابگاه هایی که میدن نمیسازه بهتون؟؟؟؟؟
ماکه از بودجه ای که دانشگاه میده (البته نصفشم از جیب خودمونه) اسکانو میپذیریم اگرم نبود به سوییتی قانئیم.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(خداییش مطالبتون بشددددددت جالبه)Wink

با سلام

اگر ما بخواهیم در زنجان (اسفند 91) گرایش جدیدی برگزار کنیم تا امروز که 1477 کاربر داریم، فقط 7 نفرشون برای حضور در گرایش جدید اعلام آمادگی کردن!!!!!!!!!! اونایی که خیلی ادعا دارن و در مسابقات چند وقت اخیر بقول معروف مقام آوردن، پس این آقایون کجا هستن؟؟؟
لطفا آیین نامه و دستگاه بارگذاری و... رو بهانه نکنید. اگر به itssa اعتماد دارید، بسم الله، وگر نه لطفا حداقل در مجموعه ما هیچ ادعایی نکنید، لطفا. (این بند از مطلبم خطاب به اونایی هستش که در سازه ماکارونی ایران ادعاشون میشه! و منظورم شخص خاصی نیست!) ببخشید که کمی صریح حرف زدم.

جا داره از مهندسین عزیز آقایان و خانم ها :

1- یونس شیخی چراغ
2- حجت الله صفرپور
3- محمد خدایی
4- حمید پورملک
5- علی رنود
6- ساجده نوروزی
7- ابوذر عظیمی

تشکر کنم که همیشه در کارهای جدید ما رو حمایت کردن و همکاری خوبی با ما دارن.

بدرود
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، محمد خدایی ، حسین ترکی ، ابوذر عظیمی ، حجت الله صفرپور
سلام/مهندس عزیز جناب قاسمپور ممنون که انقدتوفکرگرایش جدیدهستین وتلاش میکنین که برگزارشه این گرایش وبه خاطرتشکری که کردین بازم ممنون.مهندس فکرکنم علی رنود وابوذرعظیمیم طبق حرفایی که زدیم آماده هستن وپایه هستن.بقیم امیدوارم که همکاری کنن.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، سعید قاسم پور ، ابوذر عظیمی
سلام
جناب قاسم پور ممنون از تشکرتون ایشالا که بقیه بچه ها هم میانو اعلام آمادگی میکنن.
همه ما منتظرشونیم.

سلام

خوب مهندس قاسمپور مشخصه اون آقايون معمولآ جاهايي ميرن كه نتيجه ي مسابقه اش از قبل مشخصه ولي جايي كه رقباي سرسختي داشته باشن و گرايش هم جديد باشه نيامدتشون آبرومندتره!!
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، محمد خدایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان