درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان
سلام/جناب قاسمپورعزیز شایدشمادرست میگید ولی فک نکنم نظروپیشنهاددادن خطاباشه مام میدونیم آیین نامه روکمیته علمی وبرگذاری مسابقه تنظیم میکنه وهرکیم دوست داشت شرکت میکنه ولی به هرحال نظراتم شایدخوب بود ومورداستفاده قرارگرفت ونبایدجلوی نظرات گرفته شه البته شایدکسی نظرش اشتباه باشه وبایدمتقاعدش کرد نه گفته بشه چرانظرمیدین.بنده ام قول میدم دیگه نظرندم اگه منظورتون من بودم.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
با سلام مجدد
یه سوال داشتم از مسئولین برگزار کننده: آیا قلاب دستگاه بارگزاری ثابته یا توی هر ارتفاعی میتونه متحرک باشه؟
مثل این دستگاه.

[تصویر:  ?di=12135050486010]

[تصویر:  ?di=1113505048602]
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، محمد خدایی
سلام/یه سوال از دبیر محترم اجرایی مسابقات داشتم : آیا برای شرکت تو مسابقات زنجان محدودیت رشته وجود داره؟؟؟؟؟
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

با سلام.
راجع به سوال آقای ترکی بگم که دستگاه بارگذاری در حال طراحی و ساخته و به محض تکمیل به اطلاعتون میرسونیم.

آقای خدایی محدودیت رشته تحصیلی تو مسابقات وجود نداره و دانشجویان از هر رشته ای میتونن تو مسابقه شرکت کنند.
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، علی رنود ، محمد خدایی ، رضا اله ورن
سلام/مرسی جناب نوری نژاد.
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سعید قاسم پور نوشته است:با سلام
قوانین و شرایط ثبت نام و همچنین هزینه های ثبت نام و اسکان در این مسابقات، حداکثر تا اواخر هفته آینده (تا تاریخ 91/9/9) در همین تاپیک به اطلاع عموم خواهد رسید.

سلام مهندس قاسم پور
منتظر اعلام اطلاعات هستیم.
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، سعید قاسم پور ، محمد خدایی
با سلام
قوانین و شرایط ثبت نام در پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان بدین صورت اعلام می گردد:

1 - هزینه ثبت نام برای هر تیم در هر گرايش خاص با یک سازه 70,000 تومان و در هر گرايش با دو سازه 100,000 تومان می باشد.

2 – هزینه اسكان براي هر یک از اعضای تیم ها برای سه شب ، پذیرائی و پک مخصوص مسابقات 50,000 تومان خواهد بود. این رقم برای تیم های بومی که نیاز به اسکان ندارند برای هر یک از اعضای تیم 20,000 تومان می باشد.
◄ هزينه اسكان برای سه شب ، پذیرائی و پک مخصوص مسابقات برای میهمان 60,000 تومان می باشد .

3 - هر تيم مي تواند متشكل از حداکثر 4 نفر باشد كه در هنگام ثبت نام، اسم يك نفر از آنان بايستی به عنوان سرپرست تیم معرفي گردد .
◄علاوه بر 4 نفر فوق (که اعضای تیم می باشند) هر تيم مي تواند حداكثر به تعداد 1 نفر عضو ميهمان داشته باشد.

4- هر تیم باید در هنگام ثبت نام اسم یک نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه خود را بعنوان استاد راهنما بنویسد. استاد راهنما مي تواند راهنمايي چند تيم را همزمان عهده دار باشد.
◄استاد راهنما حتما بايد عضو هيئت علمي دانشگاه باشد.
◄ حضور استاد راهنما در كنار تيم (در روزهای مسابقات) الزامي نيست ولي توصيه مي شود اساتيد محترم دانشگاه ها، در كنار تيم ها حضور داشته باشند تا در صورت لزوم راهنمايي هاي لازم صورت گيرد.
◄ در صورت حضور استاد راهنما در مسابقات، هزينه اسكان برای سه شب ، پذیرائی و پک مخصوص مسابقات برای ایشان 40,000 تومان می باشد.

5 – لزوما باید اعضای هر تیم در روز مسابقه دانشجو باشند .
◄هر تیم به هنگام پذیرش در مسابقات بایستی دارای یک معرفي نامه از طرف دانشگاه خود باشد. تاکید می گردد که ارائه معرفی نامه در هنگام پذیرش تیم ها در روز مسابقات الـزامي است و در هنگام پذیرش تیم ها این معرفی نامه از سرپرست تیم ها درخواست خواهد شد لذا تیم فاقد معرفی نامه، پذیرش نخواهد شد.
◄ در معرفي نامه ارائه شده بايد اسامي تک تک اعضا و استاد راهنماي تيم درج شود و ممهور به مهر و امضا دانشگاه باشد.
◄ اعضای هر تيم باید در زمان برگزاری مسابقات دانشجو بوده و تمامی اعضای تیم باید از یک دانشگاه باشند .
◄ گواهی اشتغال به تحصیل تک تک اعضای هر تیم باید ضمینه معرفی نامه باشد .

6 - در مورد رشته و مقطع تحصيلی شرکت کنندگان هيچ گونه محدوديتی وجود ندارد.

7 - در يک گرايش خاص ، هر شخص تنها اجازه عضويت در يک تيم را دارد و عضويت اشخاص در بيش از يک تيم ممنوع می باشد .

8 – منعی برای شرکت يک تيم در هر دو گرايش مسابقات وجود ندارد.
◄هر گروه می تواند حداکثر دو سازه در هر يك از گرايش هاي مسابقه، ارائه دهد.

9 - دانش آموزان فعال در پژوهشسرا هاي كشور و همچنین دانش آموزان دبیرستان های سمپاد و نمونه دولتی و شاهد از سراسر کشور مي توانند در اين مسابقات شركت نمايند. بدين صورت كه بايستي به هنگام پذيرش از اداره كل آموزش و پرورش شهرستان متبوع خود، معرفي نامه کتبی به همراه داشته باشند كه در اين معرفي نامه اسامي اعضاي تيم به همراه مربی راهنماي ايشان، ذكر شده باشد.

10- در هر گرايش خاص به هر دانشگاه، تنها يك مقام تعلق مي گيرد. يعني چنانچه تيم يا تيم هاي شركت كننده از يك دانشگاه در گرايشي بيش از يك مقام كسب كرده باشند تنها مقام بالاتر براي آن دانشگاه منظور شده و از مقام پائين تر صرفنظر مي شود .
◄ کسب مقام توسط يک تيم يا اعضای يک دانشگاه در هر دو گرايش مسابقات بلامانع است.

11- لینک ثبت نام از تاریخ 91/11/18 بر روی این سایت (http://www.itssa.ir) فعال خواهد بود و تیم های واجد شرایط مهلت دارند از تاریخ فوق به مدت 15 روز ( یعنی تا تاریخ 91/12/3) به سایت مراجعه نموده و ثبت نام نمایند.
◄ تاکید می گردد که آخرین تاریخ ثبت نام 91/12/3 تا ساعت 24شب خواهد بود و لذا توصیه می گردد تیم های شرکت کننده زمان ثبت نام خود را به روز و روزهای پایانی موکول نفرمایند.

12- لیست تیم های ثبت نام کننده در این مسابقات دقیقا در تاریخ 91/12/5 بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
◄ زمانبندی و نحوه ترتیب پذیرش تیم ها نیز دقیقا در تاریخ 91/12/6 بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

13- شماره حساب مربوط به واریز هزینه ثبت نام نیز در تاریخ 91/9/12 در همین سایت و در همین تاپیک به اطلاع خواهد رسید .
◄در هنگام ثبت نام، مبالغ مورد نظر همراه شماره فيش واريزي در محل مورد نظر در فرم ثبت نام بايد قيد گردد.
◄ ارائه فیش واریز ثبت نام در هنگام پذیرش تیم ها از سوی سرپرست تیم ها الزامی می باشد.
◄ شرکت کنندگاه باید هزینه مربوط به ثبت نام و اسکان را در فیش های جداگانه واریز نمایند و در لینک ثبت نام، شماره فیش ها را در محل های مربوطه درج نمایند .

14- با توجه به تصمیم معاونت محترم فرهنگی و انجمن علمی عمران دانشگاه سراسری زنجان و انجمن itssa ، حداکثر تیم های شرکت کننده در این مسابقات نهایتا 140 تیم می باشد لذا اولویت ثبت نام با تیم هایی است که زودتر ثبت نام نمایند.
◄ ثبت نام بیش از 140 تیم در این مسابقات به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود .
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، حسین ترکی ، محمد خدایی
با سلام و تشکر
دو سوال و یه پیشنهاد دارم.

(11-30-2012، 07:40 AM)جواد نوری نژاد نوشته است:  با سلام
قوانین و شرایط ثبت نام در پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان بدین صورت اعلام می گردد:
.
.
.

4- هر تیم باید در هنگام ثبت نام اسم یک نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه خود را بعنوان استاد راهنما بنویسد. استاد راهنما مي تواند راهنمايي چند تيم را همزمان عهده دار باشد.
◄استاد راهنما حتما بايد عضو هيئت علمي دانشگاه باشد.
◄ حضور استاد راهنما در كنار تيم (در روزهای مسابقات) الزامي نيست ولي توصيه مي شود اساتيد محترم دانشگاه ها، در كنار تيم ها حضور داشته باشند تا در صورت لزوم راهنمايي هاي لازم صورت گيرد.

توی قوانین باز هم وجود استاد راهنما الزامیه. و لزوما باید از اعضاء هیات علمی هم باشه.
ولی بعضی تیم ها مثل تیم ما این امکان رو ندارن که از وجود استاد راهنمایی که جزء هیات علمی هم باشه بهره ببرن.
تکلیف این گروه ها چیه؟

(11-30-2012، 07:40 AM)جواد نوری نژاد نوشته است:  5 – لزوما باید اعضای هر تیم در روز مسابقه دانشجو باشند .
◄هر تیم به هنگام پذیرش در مسابقات بایستی دارای یک معرفي نامه از طرف دانشگاه خود باشد. تاکید می گردد که ارائه معرفی نامه در هنگام پذیرش تیم ها در روز مسابقات الـزامي است و در هنگام پذیرش تیم ها این معرفی نامه از سرپرست تیم ها درخواست خواهد شد لذا تیم فاقد معرفی نامه، پذیرش نخواهد شد.
◄ در معرفي نامه ارائه شده بايد اسامي تک تک اعضا و استاد راهنماي تيم درج شود و ممهور به مهر و امضا دانشگاه باشد.
◄ اعضای هر تيم باید در زمان برگزاری مسابقات دانشجو بوده و تمامی اعضای تیم باید از یک دانشگاه باشند .
◄ گواهی اشتغال به تحصیل تک تک اعضای هر تیم باید ضمینه معرفی نامه باشد .

2- وقتی که از طرف دانشگاه نامه ممهور و تایید شده برای معرفی اعضا ارائه بشه، پس گواهی اشتغال به تحصیل نباید الزامی بشه.
چون دانشگاه آزاد مشروط بر تسویه کامل گواهی اشتغال به تحصیل صادر میکنه.

(11-30-2012، 07:40 AM)جواد نوری نژاد نوشته است:  ◄در هنگام ثبت نام، مبالغ مورد نظر همراه شماره فيش واريزي در محل مورد نظر در فرم ثبت نام بايد قيد گردد.
◄ ارائه فیش واریز ثبت نام در هنگام پذیرش تیم ها از سوی سرپرست تیم ها الزامی می باشد.
◄ شرکت کنندگاه باید هزینه مربوط به ثبت نام و اسکان را در فیش های جداگانه واریز نمایند و در لینک ثبت نام، شماره فیش ها را در محل های مربوطه درج نمایند .

3- پیشنهاد میکنم امکان اینکه فیش های واریزی رو از طریق سایت ارسال کنیم، چون در روز مسابقه احتمال اینکه فیش ها گم بشه یا توی شهر شرکت کننده ها جا مونده باشه وجود داره و باعث سردرگمی میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، یونس شیخی چراغ
(11-27-2012، 07:36 AM)حسین ترکی نوشته است:  با سلام مجدد
یه سوال داشتم از مسئولین برگزار کننده: آیا قلاب دستگاه بارگزاری ثابته یا توی هر ارتفاعی میتونه متحرک باشه؟

جناب ترکی عزیز
لطفا تا بیرون آمدن آیین نامه صبر کنید. این مسائل در اونجا بصورت کامل بیان شده است.

(11-30-2012، 06:45 PM)علی.موسوی نوشته است:  من چندبار پیگیر شدم که این استادها و دکترها بیان توی سایت و در زمینه سازه ماکارانی و طرح هاراهنمایی کنن دانشجوها رو ولی مثل اینکه کسی از مسئولین اهمیت نداد.
خواهشا پیگیری کنید
بعد آقای قاسمپور درباره کادر مسابقه اسم افراد رو نوشتن و سمتشون ذکر شده.
رییس کمیته داوری که دکتر فنایی هست،یکی از دوستای من با ایشون کلاس کنکور میره،رفته ازشون درباره سازه ماکارانی اطلاعات بگیره و درباره طرح سوال کنه،ایشون گفتن من از سازه ماکارانی سر در نمیارم و تاحالا کار نکردم.
پس چطور اسم ایشون به عنوان رییس داوری هست در صورتیکه نمیدونه سازه ماکارانی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جناب موسوی عزیز
مگه مسئولین مسابقه کیا هستن؟؟؟ خب خود ما هستیم دیگه! شما کی سئوالی پرسیدید که ما پاسخگو نباشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از طرف کمیته علمی خود بنده پاسخگوی سئوالات خواهم بود. ولی تا قبل از بیرون اومدن آیین نامه ها سئوال و پاسخ بی مورد هستش. چون شما از چهارچوب آیین نامه هیچ اطلاعی ندارید . تا 20 ام این ماه صبر کنید.

من اسم کادر مسابقه رو ننوشتم بلکه اعضای کمیته علمی رو معرفی کردم.

اینکه فرمودید که فلانی رفته از دکتر فنائی سئوالی در مورد سازه ماکارونی پرسیده اونم توی کلاس کنکور! خب منم جای ایشون بودم همین پاسخ رو میدادم.

اینکه فرمودید :پس چطور اسم ایشون به عنوان رییس داوری هست در صورتیکه نمیدونه سازه ماکارانی چیه ؟؟؟؟؟؟؟

وقتی در مورد شخصی اطلاعی ندارید، مجبور نیستید که اظهار نظر کنید و .... فکر میکنم این مورد به شما مربوط نباشه. صلاح کار خویش را خسروان دانند.

متاسفانه هر کسی اجازه میده، هر جور که دلش خواست اظهار نظر کنه (بدون در نظر گرفتن شان افراد). لذا در صورت تکرار ، برخورد مناسبی اتخاذ خواهد شد.

من مجبور شدم که بجای جناب نوری نژاد در اینجا به چند مورد پاسخ بگم.

اما در مورد هزینه ها و سایر شرایط ثبت نام، بهتره خودشون پاسخ بدن.

بدرود

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، جواد نوری نژاد
به نام مهندس نخست

سلام
خیلی خوبه که تو دانشگاه زنجان باز هم مسابقه پل ماکارونی کشوری داریم. باعث میشه به این که از این دانشگاه فارق التحصیل شدم افتخار می کنم.
خدا کنه به خوبی پارسال برگزار بشه.
اون کساییکه پل هاشون مقام آورده می دونن که ساختن پل ماکارونی یه کار کاملا تخصصیه و نیاز به پایه ی علمی و سطح خلاقیت بالایی داره.
با اجازه پیشکسوتها میخام یه چند تا سوال راجع به مسابقات(ایشالا اعضا و مدیران صراحت بیان من رو می بخشن):
1- اعضای انجمن علمی وظیفشون چیه؟ چون چند تا استاد و دکتر هم توی اسم ها بود که مطمئنا در حیطه علمی و حرفه ی خودشون خیلی قوی هستند و تا حالا هیچ کدوم یه پل هم نساختن که صلاحیت نظر دادن داشته باشن. یا فقط به خاطر اسمشون دعوت شدن...!!؟؟
2- داورهای اصلی مسابقات کدوم آقایون هستند؟ و سوابقشون چیه؟

اگه اشکالی نداشته باشه چند تا انتقاد هم دارم (گستاخی من رو ببخشید)
1-تاریخ شروع ثبت نام قبل از تاریخ اعلام آیین نامه هستش یعنی تیم هایی که تو روزهای اول ثبت نام می کنن چشم بسته ثبت نام می کنن.
2- تو مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کپی شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت به همراه اصلشون هم بزارن که خیاشون راحت بشه.( این مدارک مورد نیازی که الان تو سایت نوشته مثلا گواهی اشتغال به تحصیل زیادی دست و پا گیره و عاقبتش هم خونده نشده بایگانی شدنه. )
3- با این قوانین دانش آورای دبیرستانی میتونن تو مسابقات شرکت کنن ولی کسایی که سابقه های خوبی تو مسابقات دارن ولی تازه فارق التحصیل شدن نمی تونن شرکت کنن. این موضوع به سطح مسابقات کمک ریادی می کنه....( البته کمک معکوس!!)
4- اینکه اعضای هر تیم حتما باید از یه دانشگاه باشن یه محدودیته که خیلی خوبه اگه علت و فایدش و بدونیم. توی دنیای آکادمیک که همه ی کارا به سمت اتحاد پیش میره مثل مقاله های مشترک بین دانشگاه ها ... ، چرا مسابقات سازه ماکارونی باید یه قانون جهان سومی انطوری داشته باشه؟!!!

انشالا بجه ها جسارت من رو می بخشن.

یا حق
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، علیرضا جاودانیان ، علی رنود ، ایلیاد سالکی ، محمد رضا شارعی ، مهدويان ، سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان