درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
سلام /ای کاش جناب قاسمپوروشفقی هم وارداین بحث میشدن تابتونیم به نتیجه برسیم.علی جان کار نشدنداره من امیدوارم راه حلی پیداشه.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
دوستان صبر کنید آیین نامه بیاد اونوقت میشه راجع بهش حرف زد اندکی صبر باید...
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور
سلام
والا چون دوستان اونجا نوشته بودن منم هواسم نبود و همونجا جواب دادم .

جناب موسوی من نگفتم رشته عمران علمی نیست . که میگید چون شما مکانیک میخونید پل ماکارونی علمی نیست .
منظور من اینه که با این سبکی که مسابقات داره جلو میره علمی نیست .

قصدی هم ندارم که بخوام مسابقات زنجان رو زیر سوال ببرم . یا داوری یا کادر علمی رو . کلا تا 10 سال آینده حتی اگه دانشگاه خودمونم مسابقه برگذار کنه مسابقش علمی نیست . چون تکرار آیین نامست و 10 ساله داره برگذار میشه هیچ منبع رسمی همایتش نکرده . چون اگه جایزه مسابقات رو کم کنن هیچ شرکت کننده ای نمیره .
مسابقات بتن خود شما عمرانیا تو کدوم دانشگاهش اینقدر جایزه داره ؟ چرا اون ارزش علمیش بیشتره و همایتشم بیشتره ؟ دوست خوب من با عمرانیا دعوا که ندارم . فقط یهبار واسه امتحان یه مسابقات کشوری با جایزه کم برگذار کنین ببینین کیا واسه لوح و مدال اون مسابقه میان . اونوقت بگین چقدر ارزش داره .

درسته شما با تحلیل میای و رو هوا سازه نمیسازی .
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، ابوذر عظیمی
سلام به همه
من کاری ندارم کی چی می سازه، با چی می سازه، چطور می سازه و...
یه طرح دارم و توی آخرین مسابقه ای هم که برگزار شد(چندین روز پیش) تست هم شد.
با تک و باریلا می سازم. جواب داد که هیچ جواب هم نداد، نمیرم سراغ آنکارا و زارا و ... دوباره با همون تک و باریلا می سازمش تا جواب بده.Cool
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، ابوذر عظیمی
سلام

مهندس جاودانیان یک حرفی زد که من را به فکر فرو برد

این که فرمودند پل شهرکرد بنا به دلایلی نزد اما ...

خوب بگید اگر چیزی میدونید ما هم بدونیم

همون موقع من فیلم پل آقای توکل را برسی کردم به هیچ چیزی گیر نبود
از بالا لودسل وزن را نشون میداد و از پایین وزنه ها آویزون بودن که با هم منطبق بود حتی لودسل کمی هم کمتر نشون داد

تنها یک احتمال دیگه برای نزدن اون رکورد وجود داره که جن ها یا پری ها لودسل را گرفته باشند که در تخصص من نیست

برای همین پیشنهاد میکنم از مسابقات بعدی یک نفر جن گیر یا پری گیر بزارید که تخلفی از این بابت صورت نگیره و حق امسال من و جناب جاودانیان بنا به دلایلی ضایع نشه

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، ابوذر عظیمی ، مرتضی زنگنه
سلام
آقای رنود من حرف بدی به آقای پورملک نزدم که شما به من اعتبار منفی دادی و گفتی طرفتو بشناس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی نمیشه از آقای پورملک سوال کرد که چرا گفتی پل ماکارانی علمی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجا محل گفت و گو هست و پیشنهاد و انتقاد.
حالا چون آقای پورملک چنتا مقام توی مسابقات کسب کرده یعنی من که تازه کارم حق ندارم به ایشون انتقاد کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
مهندس موسوی ، علی رو میشناسم میگم . منظور بدی نداشته . شما هر وقت دوست داشته باشی و از هرکی دوست داشته باشی میتونی انتقاد کنی .
حالا بازم اگه در مورد علمی بودنش سوال داری بازم میتونی بپرسی .
اگه هم من نتونم جواب بدم شاید دوستان دادن .
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، علی رنود
سلام
مرسی از نظرت آقای پورملک. آخه یه بحثی هست اگه مسابقه های ماکارانی علمی نیست پس چرا آقای قاسمپور از دکتر نادر فنائی ودکتر شهریار طاووسی ودکتر امیر مسعود رحیمی (مدیر گروه عمران دانشگاه زنجان) بعنوان رئیس کمیته علمی مسابقات اسم بردن ؟
اگه علمی نیست یعنی این افراد الکی اعتبار و آبروشونو خرج میکنن و میان؟ یا برای اینکه اسمشون مطرح بشه میان؟

بالاخره یکی ما رو روشن کنه، اگه علمی هست پس چرا یه عده میگن علمی نیست؟ اگه علمی نیست پس این دکترا و استادا توش میخوان چکار کنن؟

پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، علی رنود ، سلمان توکل
سلام جناب آقای موسوی
راستشو بخوای مسابقات علمی هست ولی بعضی رفتارای بچگانه باعث میشه که همیشه مسابقات فاقد ارزش واقعی خودش در جامعه علمی کشور باشه
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، سلمان توکل
سلام/آقای موسوی مگه میشه علمی نباشه ؟صددرصدعلمی هستش طراحیش /تحلیلش/اجراش/وحتی مسابقاتش علمی هستش ولی به قول علی رنودبعضی چیزاهست که...وچون حمایتی نمیشه به صورتی که حق ودرشأن این مسابقات هستش واسه همین بچه ها دلشون پره.اینم که جنابان طاووسی وفنایی وقاسمپوروشفقی دنبال میکنن این بحثو ازبزرگواریشون هستش ودانشجو رو میفهمن ومطمعناخدا درتمام مراحل زندگیشون کمکشون میکنه ضمنا این عزیزان خودشون همیشه جز فعالان بودن ونخبه هستن.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، سلمان توکل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان