درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان
يك سوال ديگه داشتم كه سالن برگزارى مسابقه، همون سالن مسابقه قبليه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
با سلام خدمت دوستان و عرض تسلیت به مناسبت این ایام...
شرمنده زنجان طی این روزها واقعا درگیر مسائل مذهبی شده و خواسته یا نا خواسته ما هم در این ماجرا سهیم شدیم...
لاکن در قبال تاخیر پاسخگویی معذرت ما را بپذیرید.
بادر نظر گرفتن همه ی جوانب و بررسی هایی که انجام دادیم بهترین زمان برای مسابقه همین تاریخ بوده و این زمان در شورای فرهنگی دانشگاه تصویب شده است. امکان تغییر در تاریخ اجرا وجود ندارد...
در مورد مکان و سالن اجرا هم باید بگم که بله همان سالن مسابقات قبلی میباشد.(سالن الغدیر دانشگاه زنجان)
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، حسین ترکی ، محمد رضا شارعی ، رضا اله ورن
سلام/عرض تسلیت شهادت سرور وسالارشهیدان و72تن نگهدارنده اسم اسلام.

جناب آقای نوری نژادعزیزراجع به آیین نامه یه صحبتی دارم (فقط وفقط پیشنهادهستش ودوستانی که موافقن تاییدکنن)اگر

آیین نامه نوشته نشده وقراره نوشته بشه چندپیشنهاددارم

توآیین نامه محدودیت 3میل برای هردوگرایش بذارین تاشرایط همه شرکت کننده ها ازهرجابرابر باشه حتی اگه شرکت

کننده ای بتونه ازجایی تهیه کنه مطمعن باشین مصالح مرغوبی تهیه نمیکنه مگراینکه جایی که سکونت داره اون ماکارونی

روداشته باشه.البته اگه واقعاقراره طرح نواجرابشه میشه محدودنشه ولی یه بندی توآیین نامه باشه که طرح های تکراری

همگی حذف این مسابقات تاجایی که من شنیدم خیلی مسابقه سطح بالایی هستش وتاحالاسعادت اومدن به زنجان

رونداشتم وانتظارداریم بازفوق العاده باشه/ آیاهمه قبول دارین که معذلی شده این مقام طلبی /ببینین مثلامن نوعی موفق

شدم یه طرح خوب رواجراوتست کنم وجواب بگیرم خب بنده ازسراسرایران حداقل25تیم رفیقای صمیمیمن میام طرح روبه

همه میدم ومیاریم البته درسته مقام حقمونه ولی آیاظلم نیست کسی که به عنوان یه رقیب من روحساب میکرده حالابا25

رقیب روبرو میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشاکسی به خودش نگیره وحاشیه حسابش نکنه فقط اگه حرف حقه تاییدکنین مرسی

/تاکیدمیکنم اگه بندی گذاشته بشه طرح های تکراری همه حذف میشن خیلی خوب میشه وهردانشگاهی یه مقام میگیره

وکسی نتونه ازطرف چنددانشگاه شرکت کنه.اینا فقط پیشنهاده . /منتظرجواب هستم.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، ابوذر عظیمی ، پویا صالحی ، حجت الله صفرپور ، هانی هادی نیا ، مصطفی مهدی پور
با سلام ضمن عرض تسلیت من هم با حرف یونس جان موافقم این محدودیت 3 میل خیلی خوبه که باشه باور کنید که تک در همه جای ایران یافت میشه اما الباقی رو فقط میشه از خارج کشور وارد کرد به جز آنکارا که به نظر من برای راندمانی اصلا مناسب نیست و نتیجه نمیده.
دوره قبل بسیار عالی برگزار شد واقعا آرش آتشنما زحمت کشید و الان هم امیدوارم عالی برگزار بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، ابوذر عظیمی ، سلمان توکل
سلام
به نظر من آیین نامه ها برای هر دوگرایش آزاد باشه و هیچ محدودیت مقطع و حتی چسبکاری نباشه(مثل مسابقات مجارستان)
از اونجایی که بنده به کار آقایان قاسمپور و شفقی اطمینان دارم و میدونم که زبده هستند فقط یک درخواست دارم
به طور جدی با طرح های تکراری برخورد بشه و فقط یکی از اونا پذیرفته بشه طبیعتا همه ما میدونیم حتما و حتما دو تا طرح موقعی تکراری محسوب میشن که در تمامی مراحل ساخت از اننتخاب پروفیل تا شیوه چسبکاری و تعداد اعضا به یک شکل باشند
در مورد جنس ماکارونی هم باید عرض کنم که الان تک ماکارون از لحاظ راندمان عضوی از هر ماکارونی دیگه ای قوی تره و میشه ازش جواب های خیلی خوبی گرفت کما اینکه سلمان توکل این حرف رو ثابت کرد
نگران مصالح نباشید زیرا که مصالح موجود در بازار از لحاظ مقاومت فشاری خیلی خوب هستند و از لحاظ کششی هم که سبوسدار تک ماکارون و فتوچینی تک ماکارون در حد اعلا جواب میدن
نتیجه:به نظر من مشکل فقط طرح های تکراری هست که باید برطرف بشه انشالله
یاحسین(ع)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، علیرضا جاودانیان ، یونس شیخی چراغ ، رسول عليزاده ، سعید قاسم پور ، سلمان توکل ، مجید نیک نیاز
سلام
بنظر من تنها محدودیت فقط باید در ابعاد سازه اعمال بشه و نه مشخصات دیگه ای.
پاسخ
 سپاس شده توسط علیرضا جاودانیان ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، سلمان توکل
سلام خدمت همه کاربران
والا این حرفا به کسی برنخوره ها . تا جایی که سن من قد میده مسابقات گرگان واسه اینکه تیم سال قبل مقام نیاره می گفتن سازه 4 قاب نیارین حذف میشین . بحثاش بود و ... قدیمیا یادشونه .
بعد بچه ها در یک حرکت نمادین در مسابقات جدید اعتراض کردن بابا محدودیت چیه ؟ همه چی آزاد از جمله چسب و قطر و محل قرار گیری گره و ....
حالا جالبه باز میگن محدودیت . تکلیفتونو مشخص کنید . والا اگه قسمت شد و من خواستم تو این مسابقات شرکت کنم حتما قبل مسابقات آدرس اون مغازه که ماکارونی هامو گرفتم میزارم همه ببینن . بعد مقایسه کنن .
اگه ماکارونی خارجی این همه تاثیر داشت و تیم ها به خاطر اون رتبه میاوردن تو مسابقات جهانی تیم های ایران همیشه آخر بودن . خداییش شده تیمی از ایران بره و مقام نیاره ؟
من تو هر مسابقات که شرکت میکنم یک چیز واسم مهمه چه مقام بیارم چه نیارم مسابقات خوب برگزار شه و چیزی یاد بگیرم . اما در هر صورت حتی با محدودیت هم سازه ای دارم که بازم با تیم بعد خودمون راندمانش خیلی فرق داشته باشه .

پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، رسول عليزاده ، سلمان توکل
سلام/بنده ام عرض کردم اگه قراره آزادباشه باطرح های تکراری برخوردبشه.وازطرح های تکراری یکی موردقبول واقع باشه البته یه مشکل پیش میادکه کدوم تیم وطرح موردقبول واقع شه.علیرضا جان تواین که شماسازه هات عالی هستش شکی نیست وبه شخصه دوست دارم توهمه مسابقات ببینمت وبیای چون خدایش سازه هات عالین خودتم که...پس حرف من این نیست که اگه مصالح محدودبشه علی جاودانیان مقام نمیده ومن مقام میارم اصلا ازبحث مقام بیایم بیرون من میگم اگه محدودنباشه طرح تکراری ندیم واگرم محدودباشه باز به همین صورت ولی چون همه تیم هامصالحشون درحدهم هستش رقابت جذاب ترمیشه.علی جان خودت میدونی واسم عزیزی وقصدجوسازی علیه توروندارم/
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، علیرضا جاودانیان ، سلمان توکل
والا من که نمیگم منظورت من هستم . منم بهت ارادت خاصی دارم . با همه هم رفیقیم . ولی خوشم نمیاد کسی تیکه بندازه بعد بگه منظور ما شما نبود . الان با تو نیستم ها . من خیلی رک ام و راحت میگم حرفمو .
ولی بازم به عنوان کسی که مسابقات زیاد رفتم میگم اگه بگن به طرح های تکراری مقام نمیدن باید یک معیار دقیقی هم باشه و یک داور با حوصله که نامردی در حق تیم صورت نگیره . من مخالف این قضیه نیستم .
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده
سلام

در مورد مصالح من با مهندس رنود موافقم . همه چیز آزاد باشه . چسب و قطر و همه چیز . اما اما .....
اما اگه قراره آزاد باشه اون افکار قدیمی و آیین نامه های قدیمی رو باید دور ریخت و با یه فکر نو داوری کرد که بلایی که سر سازه من امد تو خاوران واسه کسی دیگه نیاد . نمیخوامم بحثش رو اینجا باز کنم .

در مورد طرح تکراریم با مهندس جاودانیان موافقم . من خودم خدای دور زدنم البته اگه داور منطق داشته باشه . اگه همچین بندی بزارین یه جورایی آیین نامرو بی منطق میکنین . چون دوستان رو میشناسم میگم . طرح جدید هم واسه خیلیا تعریف نشده .
اولین راه فرارشم اینه . یه سازه ای که با یه مصالح خاص یه راندمانی رو بزنه یه کششی کم یا زیاد شه بازم همون راندمان رو با یکم بالا پایین میزنه . خوب تیما میان همون طرح رو یکم تغییر میدن (عضو الکی نمیزنن) میگن اون 1 کششی داشت این 2 تا داره . با این میخواین چیکار کنین ؟
سوالم از داورا نیست چون هنوز آیین نامه ای نیست . از دوستانه .

پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، علیرضا جاودانیان ، سلمان توکل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان