درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
مهندس عظیمی سلام
حالا درسته ما خیلی توی مسابقات شرکت نمی کنیم، اما این دلیل نمیشه که مقام نیاریم.Cool
اینبار شرکت میکنیم و خوب هم مقام میاریم. 3 تا تیم میدیم واسه 3 تا مقام.Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، احسان نظری ، مهدی بیات ، ابوذر عظیمی
سلام

دیدم بحث گرمه گفتم پایه شم

اما آرزو بر جوانان ....

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، مهدی بیات ، رضا اله ورن ، پویا صالحی ، ابوذر عظیمی ، علی رنود
سلام
با این تفاسیر منم برا تفریح میام چون در یک اقدام انحتاری رتبه های برتر شناسایی شدن
البته همچین دست خالی هم نمیایم مهندس عظیمی اگه برا راندمانی مقام اول رو میخواین باید به بالای 700 فکر کنید چون دیگه راندمانهای 400خرده ای تو رنکینگ هم قرار نمیگیرن
سنگینم دیگه بیخیال بشید اصلا براش وقت نذارید
از مهندس توکل خبری نیست مهندس بیا یه رقم هم شما بگو پشمامون بریزه

r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، رضا اله ورن ، علیرضا جاودانیان ، علی رنود ، سلمان توکل ، MOHAMMAD NAJAFI
مهندس ارزو نیست ...
مطمئن باشید که دست خالی نمیایم
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، حسین ترکی ، حجت الله صفرپور
سلام حالتون چطوره بچه ها ؟؟؟ میبینم که بازم زنجاااااااااااااااااااااااااان بازم مسابقهههههههههههه بازم ماکااااااااااااااارونی
اسم زنجان که میاد خاطره ها زنده میشه اونم بهتررررررررررررین خاطره ها از مسابقات سازه هاااااااااااااای ماکارونیییییییییییییییییییی SmileSmileSmileSmileSmileSmile HeartHeartHeartheart::
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، رضا اله ورن ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، ابوذر عظیمی ، علی رنود ، MOHAMMAD NAJAFI
اینم از احسان
سلام احسان مرخصی هاتو جمع کن واسه مسابقه.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، رضا اله ورن
سلام
زنجان واسه همه خاطره هست . اما امیدوارم باز همه این مقام آور ها اخرش جا نزنن و حتما بیان که دیگه بعدش بهانه نباشه . رسول انگار آب قعطه ؟ نه ؟ سیشت.......
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، رسول عليزاده
سلام
این بار من سعی میکنم کل کل نکنم چون دیگه وقتشه با فیلم گذاشتن کل بندازیم... منتظر باشید که ببینید رکوردها قبل از مسابقات به چه شکل میشه...
منتظر باشید
یاحسین(ع)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
سلام

مهندس اله ورن آمديم زنجان انشاالله با هم كنار مياييم چون دو تامونم تورك هستيم فرقي نمي كنه ما مقام بياريم يا شما.مهندس تركي شما هم چون دانشگاه آزادي هستيد با هم كنار مياييم.اما مهندس عليزاده ي عزيز راندمان چهارصد و خورده اي مال ارديبهشتمون بود ماه به ماه داريم راندمانمون را ارتقا ميديم آبان ماه هم كه رسونديمش به 680 (اونم در عمل نه در حرف!!) حالا شما ميگيد 700 خوب تا اسفند به بالاتر از 700 رسيديم پس به بالاتر از اينها فكر كنيد.
دوستان حرف هاي بالا فقط كري بود همه چي به شرايط حاكم بر مسابقه بستگي داره اميدوارم كسي كه زحمت ميكشه به حقش هم برسه.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، حسین ترکی ، سلمان توکل ، پویا صالحی
سلام/ایول بابا باز کل کل باز...حجت من دیگه کل کل نمیکنم کل کل به من نیومده کل که میندازم سازم تومسابقه بدشانسی میاره مثل سنگینم که توتست باوزنه 400میره نمیشکنه اونوقت باوضعیت حلقه تومسابقه اونجوری شده بود ولی ولی ولی امیدوارم اونجابتونم سازه های خوبموبسازم که دستتون بیادخرم آبادچه خبره ابوذرحواست به اینورباشه توکه میدونی قبلا چطورسازه تست میکردم 500گرمیم وبشکه آب ونکنه میخوای بشکه رو روسرت خالی کنم ها هه هه هه(عزیزمنی ابوذرتوبزن 700من میام تماشافقط.علیرضا آب قطعم باشه من یه بشکه آب واسه بارگذاری وتست دارم نترس.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، علی رنود ، ابوذر عظیمی ، احسان نظری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان