درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در جهان

سلام
من قبلا هم عرض کردم بهترین شکل اینه دوستان از طرف دانشگاه معرفی بشن با یک مسئول .
بعد این مسئولین گروهی تشکیل داده و هیئت ساخت رو تشکیل بدن .
به نظرم شیفتی کمی سخته چون کنترل سخت میشه و جابه جایی ها .
اگه با رجا هماهنگ شه عالیه .
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم
سلام جناب رنود و جاودانیان

با تشکر از پیشنهاد شما . انشاا... با شرکت مربوطه مذاکرات می کنیم و اگر آماده همکاری شدند حتما به نظر تمام دوستان می رسانیم ولی من فکر کنم دانشگاه ها ساپورت این کار را بکنند چون خیلی این هزینه زیاد شود حدود 200 هزار تومان است و این هزینه برای بودجه پژوهشی هیچ دانشگاهی زیاد نیست .
پاسخ
ببخشیدا
دانشگاه ما واسه خوزستان تا مشهد که خواستیم بریم مسابقات خاوران سرتاپاش 346هزارتومان داد اونم با هزار تا منت تازه واسه 6 نفر داد که ما مجبور شدیم سه نفره بیایم و این هم باعث شد که 500هم از جیب بذاریم
دانشگاه ما بوووووووووووووووق لطفا روش حساب نکنید
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
انشاءالله قراره برای دانشگاه هایی که در این زمینه فعالیت داشتند دعوت نامه ارسال تا دانشجویان با معرفی نامه ثبت نام و شرکت کنند
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، سعید قاسم پور
مهندس رضایی بهتر نیست مجموع دانشجویان یک شهر همه از طرف یک دانشگاه ساپورت بشن؟
چون فکر نمیکنم نهایتا ز هر شری 20 نفر بیشتر بتونه بیاد.
پاسخ
آقای ترکی
قراره دانشجویان یک یا چند دانشگاه نماینده شهر خودشون باشند
و میبایست از طرف دانشگاه برای ساخت سازه معرفی بشوند
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
سلام خدمت تمامی دوستان

بعلت اینکه حدود دو هفته از اولین جلسه کمیته اجرایی می گذرد و تمامی دوستان در این کمیته مخصوصا مهندس رضایی برای هر جه بهتر شدن این پروژه تلاش می کنند از شما دوستان می خواستم درباره چند مسئله نظرخواهی و سوال کنم :

1- آیا شما دوستان برای شرکت در این پروژه موافقت هستید هر کس که در این پروژه می خواهد شرکت کند اولا به صورت گروهی باشد و ثانیا معرفی نامه معتبر دانشگاه برای این اعضا باشد ؟

2- شما دوستان آیا با ساخت این سازه به صورت شبانه روز به صورت یکسره و شیفتی موافق هستید یا بصورت همه جانبه از صبح تا بعد از ظهر ؟

3- آیا برای سفر به شهر اصفهان مشکلاتی دارید که کمیته اجرایی بتواند این مشکل را حل یا آسان کند ؟

در پایان از تمامی عزیزان صمیمانه درخواست می کنم هر نوع پیشنهاد و یا انتقادی برای یاری رساندن به این کمیته بیان کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری
دوستان عزیز ما در کمیته اجرائی
بخصوص اصفهانی های عزیز که دارند پر شور و هیجان کارشون رو انجام می دهند
به نظر من نمیشه گفت حتما برای این پروژه باید گروهی شرکت کرد . به عنوان مثال آقای پور ملک و یا رنود و حتی خود من از دانشگاهمون به تنهایی میاییم
در مورد شرکت رجا امکان پذیر هست . فقط کلی دوندگی داره .
از کاربر عزیز سایتمون جناب جهانگیر مقدم از بابت ادامه بحث تشکر می کنم . +2 اعتبار
مهندس رضایی هم تازگیها کم پیدا شده یک اعتبار + مهمون من
انشاا... با تشکیل جلسات بعدیتون کاربران سایت منتظر اخبار پرشور شما عزیزان هستند
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
سلام جناب نظری

از لطف شما ممنون . نه تنها اصفهانی ها بلکه تمام کاربران عزیز در تمام ایران باید برای این پروزه تلاش کنند . با شرکت رجا و شرکت اتوبوس رانی همسفر و سیر و سفر خود بنده دارم مذاکره می کنیم انشاا... اگر قبول همکاری کردند حتما به نظر شما دوستان می رسد
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، احسان نظری
سلام
جناب نظری عزیز گروهی خیلی بهتره . اون دوستان عزیزی هم تنها هستن مشکلی نیست . اینجوری هسته مرکزی درست تشکیل میشه .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان