درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عید سعید فطر مبارک!
سلام
پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر رو به همه کاربران و اساتید سایت تبریک میگم!عبادات همگی قبول باشه و به امید خدا هزاران سال زنده باشید و در دوران ظهور امام زمان(عج)حظور داشته باشید و طعم خوش زندگی شرافتمندانه رو بچشید!!!
از دوستان تقاضا دارم هرکی میاد اگه نظر داد یک خاطره هم از سازه سازی یا هر جای دیگه که دوس داره بگه که یک مقدار جنبه خنده هم داشته باشه! حالا خاطره نشد میشه جک هم بگید ولی با رعایت حقوق قومیتی و نژادی!
خوب از خودم شروع میکنم با یک خاطره کوتاه
قبل از مسابقات دانشگاه آزاد گرگان خودم و یکی از دوستام کنار هم راه میرفتیم(هم تیمی من در مسابقات بود)دوستم به من گفت خودمونیم خیلی گنده ایا!(لازم به ذکره بگم قد من 182 و وزنم 98.5 پس حدود16کیلو اضافه دارم)بعد از حرفش گفتم مثلا تو خیلی خوبی؟!گفت آره نگا اندام!یک نگاه بهش کردم گفتم وایسا!براندازش کردم و سر تکون دادم به نشونه تاسف بعد پاهاشو نگاه کردم گفتمش درسته راست قامتی ولی پاهات خیلی لاغر و ضعیفه دیدم خندید و گفت مگه میخوای منو بارگذاری کنی که میگی لاغر و ضعیفی!!!
امیدوارم خاطره خنده داری باشه(ما که خیلی خندیدیم چون اون موقع خیلی تو فاز طراحی بودیم)
منتظر نظرات شاد شما عزیزان هستم
خدایا!ظهورشو نزدیک تر کن حتی اگه قراره من تو دولتش محکوم بشم
خدایا!خودت میگی خواسته هاتونو من میدونم ولی دوست دارم به زبون بیارید خدایا!به زبون میارم:خسته شدم بس که روزها برایم چون شب و شبها برایم تلخ است زیرا که روزها بی عدالتی را میبینم و شب ها میترسم که دیگر بیدار نشوم...
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من خیر اعوانه و انصاره و من المستشهدین بین یدیه
ترجمه:خداوندا در ظهور حجتت تعجیل بفرما و او را سلامت بدار و پیروزی را زودتر نصیبش بگردان و ما را از بهترین یارانش و از شهیدان بین دستانش قرار بده
آمین یا رب العالمین
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط امير رضا حدادي ، محمد جواد رضایی ، رسول عليزاده ، رحيم باقري

پیام‌های داخل این موضوع
عید سعید فطر مبارک! - توسط علی رنود - 08-30-2011، 03:55 AM
RE: عید سعید فطر مبارک! - توسط علی رنود - 08-30-2011، 05:01 PM
RE: عید سعید فطر مبارک! - توسط علی رنود - 08-30-2011، 06:44 PM
RE: عید سعید فطر مبارک! - توسط علی رنود - 08-30-2011، 09:51 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان