درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91
Rainbow 
با سلام خدمت همه عزیزان و سلام خدمت مهدی عزیز خودم ;
مهدی جون عزیزم اول بگو این عکس آواتورتا کجا گذاشتی Huh ؟
دوم) بزنید دست قشنگه را به افتخار علی رنود و مهدی نوذری خودم.........Wink
سوم) اینکه من کاملا با حرفات موافقم ,دستگاه پل های راندمانی خوب نبود چون خیلی میله بارگذاری بازی میکرد و گشتاور ایجاد میکردAngry . ولی به قول شما اگه دستگاه بارگذاری سنگین را 2تا پایه به عنوان مهار برایش بگذارند خیلی عالی میشد. و واقعا به جرئت میگم که دستگاه سازه های سنگین واقعا عالی و دور از تصور کسی بود وحتی میتوانم باز هم به جرئت بگم اصلا هیچ کجای دنیا و حتی جک هم به خوبی و به کیفیت عالی این دستگاه نیست و نمیرسد. واقعا تشکر و خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه سازندگان وطراحان این دستگاه Smile.
چهارم )مهدی من واقعا عاشق این اخلاقتم Big Grin
پنجم )برات آرزوی موفقیت چه در این زمینه و چه در زمینه های دیگر میکنم. انشاءالله هر کجا که باشی موفق و پیروز و سربلند باشی Wink.
Heartتبریک بزرگی هم عرض میکنم خدمت دوستان خوب و عزیز خودم جناب آقای علی رضا نظری ,جناب آقای علی رضا جاودانیان , جناب آقای رسول علیزاده و تیم tornado و همه کسانی که تجربه کسب کرده اند(مثل بنده):Heart
تشکر بزرگی هم دارم خدمت همه عزیزان در سالن مسابقات که شعله گرم شدن مسابقات را تا آخرین ساعات روشن نگه داشتند.
به قول آقای علیزاده فقط و فقط Heart ZNU ZNU ZNUUUUUUUUUUUU Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، محمود کاظمی ، مهدی نوذری ، محمد طیبی

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - توسط سلمان توکل - 03-10-2013، 11:47 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان