درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91
منم از طرف خودم از همه کسانی که واسه این مسابقات زحمت کشیدن تشکر میکنم و واقعا خسته نباشید میگم ولی بدون تعارف میگم که دوره قبل خیلی بهتر برگزار شد.
به نظر من بزرگترین نقطه ضعف این دوره دستگاه های بارگزاری بود،دستگاه و وزنه های قسمت راندمانی که اصلا مناسب نبود و دستگاه سنگین هم با وجود طراحی بسیار عالی برای بارگزاری و امکان سرعت بارگزاری بسیار بالا اما از نظر ایمنی اصلا مناسب نبود.
ضعف دیگه هم قسمت داوری بود که تیم داوری به طور کامل بر ایین نامه تسلط نداشتن که عینا سه موردش واسه خودم پیش اومد.
یه ضعف دیگه هم این بود که برگزار کنندگان باید به دلیل حساسیت مسابقه تمهیدات لازم رو واسه قطع برق میکردن.
نکته دیگه هم این بود که بدون تعارف عرض میکنم اینه که چرا مهندس قاسم پور با اینکه ایین نامه رو نوشتن و ناظر کل مسابقه بودن تو مسابقه نقش چندانی نداشتن بالاخره اکثر تیم ها به اعتبار ایشون تو مسابقه شرکت کردن.
ولی در کل این حرفا رو فقط واسه بهتر برگزار شدن دوره های بعد عرض کردم.
مجددا از زحمت های دوستای برگزارکننده کمال تشکر رو از طرف خودم و بقیه دوستان دارم.
و جا داره به تیم هایی که مقام اوردن هم تبریک بگم.دوست خوبم سلمان توکل،رسول علیزاده،علیرضا نظری،علیرضا جاودانیان و بقیه هم تیمیاشون که زحمت کشیدن مقاما رو درو کردنSmile
یه تشکر و خسته نباشید ویژه هم از تیم زلزله از پویای دوست داشتنی و حجت دوست نداشتنی به خاطر زلزله ای که تو زنجان به پا کردن و رکورد تاریخی ثبت کردن(510کیلو بارگزاری و باربرداری تو تاریکیSmile ) میکنم.
به خودم و علی رنود هم خسته نباشید میگم که با وجود نداشتن زمان کافی و مصالح مناسب تونستیم حداقل تو بخش راندمانی با اختلاف ناچیز چهارم یا پنجم بشیمSmile
♥♥♥از زندگی لذت ببرید حتی اگر چیز با ارزشی را از دست داده اید ♥♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، حمید پورملک ، سعید قاسم پور ، رسول عليزاده ، پویا صالحی ، محمد طیبی

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91 - توسط مهدی نوذری - 03-10-2013، 11:11 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان