درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91
سلام علی (رنود) جان ممنون لطف داری.. برای من هم تجربه خوبی بود در کنار شما کار کردن....
جناب حمید رضا نظری خیلی ممنون بخاطر توصیه هایی که کردید، اما چه میشه کرد دیگه کار از کار گذشته نمیتونم (:
از اینکه ساعاتی رو در کنار استاد بزرگوار جناب صفر پور بودم خیلی خوشحالم
از اینکه با سلمان توکلی آشنا شدم خیلی خوشحالم...
انشالا که در مسابقات بعدی همه ما تونسته باشین نقاط ضعف کار خودمون رو پیدا و برطرف کنیم و رکوردهای جدیدی رو به ثبت برسونیم..
آفرین میگم به تیم افزیر که سازه سنگین خودشون رو بدون کمک پسرها بارگزاری کردند، و افسوس که سازه دومشون که به جرأت تا 350 کیلو کششی هاش میرفت، در 205 از تخته شکست ....
افتخار می کنم به اعضای گروه عمران سازه.. محمد طیبی، مهران باقری، وحید جوکار و امیر پاپری فرد که اگر بد شانسی نمیاوردیم و برنامه ریزیهامون درست بود می تونستیم سازه های بیشتری به جای 1 سازه راندمانی بیاریم و نتایج بهتری بگیریم.
اما تجربه گنجیست.... انشالا موسابقات بعدی (:
یا حق
بزرگترین اشتباه تکرار اشتباهات کسانیست که بدون چشمداشت تجربه خودشان را در اختیارتان گذاشتند...
پاسخ
 سپاس شده توسط مريم توافقي ، حمید رضا نظری ، علی رنود ، پویا صالحی ، وحید جوکار ، محمد طیبی ، سلمان توکل

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91 - توسط محمود کاظمی - 03-11-2013، 07:37 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان