درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91
سلام با تاخیر...
مسابقات عالی بود شاید این پست من طولانی بشه...
در ابتدا باید تشکر ویژه ای داشته باشم از جناب نوری نژاد که واقعا تیم اجرایی را بسیار عالی مدیریت نمود و از صفر تا صد ماجرا مثل یک مرد تمام عیار ایستاد و کاملا با ادب و با آرامش به همه پاسخ میداد
داوری مسابقات به نظر من ضعف هایی داشت که جناب آقای مهندس قبادی با حضور خودشون نواقص را پوشش دادند(حداقل تا جایی که من دیدم ایراد خاصی نداشت مخصوصا در مورد اون ریسمان که بیخودی شده بود یک ماجرای وحشتناک که البته این مورد به کمک جناب حمیدرضا نظری حل شد)
تشکر ویژه از تمامی اعضای کادر اجرایی دارم که واقعا با تعصب و دلسوزانه از همه توانشون مایه گذاشتند و بنده های خدا برای تامین انرژی خودشون شب ها تو خوابگاه به هم سس گوجه میپاشیدند(آخ که هیچوقت یادم نمیره سالار ماهرویی با چه وحشتی از اتاقشون اومده بود بیرون به زبون لری میگفت به خدا اینا حالت عادی ندارن خخخخخخخخخخخخخ)
بچه های قرنطینه که واقعا محیط قرنطینه رو خوب نگه داشته بودند
آرش آتشنمای عزیز که واقعا در پس پرده اجرایی بسیار بسیار دلسوزانه و بزرگوارانه به گروه داوری و اجرایی کمک میکرد
بچه های کادر اجرایی خیلی خیلی شرکت کنندگان را احترام میکردند و واقعا دمشون گرم مخصوصا جناب قربانپور و بعضی دیگر از دوستان که واقعا من فامیلیشون رو بلد نیستم ولی واقعا خیلی خوشم اومد از برخوردشون
واقعا به زبان نوشتاری نمیتونم احساس درونی و رضایت قلبی خودم رو از مسابقات بگم...واقعا عالی بود
و اما تشکر ویژه از مهندس قاسمپور و مهندس نظری بابت تمامی زحماتی که کشیدند و اونجا واقعا به بچه ها کمک میکردند که در پذیرش سازه ها و سایر مراحل مسابقه اطمینان خاطر داشته باشند...
تشکر ویژه هم از اخلاق خوب و پسندیده مهندس قبادی دارم
تشکر از مهندس صفر پور که واقعا مثل همیشه برای من الگوی یک مهندس با رفتاری معقول و پسندیده بود که واقعا افتخار میکنم که ایشون رو استاد خودم و مثل برادر بزرگ خودم بدونم
بسیار بسیار خوشحالم که در این مسابقات تونستم مهندس گرفمی را از نزدیک ببینم و با ایشون هم کلام بشم و از اخلاق و کلام پسندیده و سنجیده ایشون استفاده کنم
خوشحالم که تو نمازخونه با خر و پف های خودم یک خاطره خیلی شیرین برای حسین ترکی و حمیدرضا نظری به جا گذاشتم
خوشحالم که اون موقع شب کنار حمیدرضا نظری تو پیاده رو دویدم
خوشحالم که سلمان توکل رو خندون دیدم
خوشحالم که حجت بعد از شکست سازه هاش باز هم خندون بود
خوشحالم که با مهدی نوذری کار کردم و مثل یک شاگرد حرفشو گوش دادم
خوشحالم که رسول علیزاده رو دوباره دیدم
خوشحالم که علیرضا نظری رو بعد از یک سال دیدم
خوشحالم که علیرضا جاودانیان رو در حالی دیدم که به یاد محمد اشک ریخت
خوشحالم که وحید عطار زاده مثل همیشه ساده و بی آلایش بهم سلام کرد و همیشه خندون بود
خوشحالم که وحید استیری رو دیدم
خوشحالم که بچه های تازه کار به من به چشم یک برادر نگاه میکردند
خوشحالم که با محمود کاظمی و محمد طیبی و فرشاد هوشمندی و امید دیدبان و خیلی دیگه از دوستان دانشگاه سپیدان آشنا شدم
خوشحالم که مجید نیک نیاز رو از نزدیک دیدم و باهاش هم کلام شدم و از حرف های منطقیش استفاده کردم
خوشحالم که با دوستان دانشگاه های مختلف آشنا شدم و همه را خنده رو و خوش اخلاق دیدم
خوشحالم که سازه م رو برای اولین بار در دهانه 1 متر تست کردم و نواقصش رو فهمیدم...
خوشحالم که برای اولین بار در عمرم بارش برف رو با دستام و تمام وجودم حس کردم
خوشحالم که در مسابقات سراسری ZNU شرکت کردم

یاعلی(ع)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط علی اصغری ، حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید پورملک ، رسول عليزاده ، مسعود شفقی ، مريم توافقي ، اشکان رستگارمنش ، سلمان توکل ، جواد نوری نژاد ، حجت الله صفرپور ، علیرضا جاودانیان ، رضا اله ورن ، محمد خدایی ، پویا صالحی ، محمد طیبی ، هانی هادی نیا ، zahra refahi zadeh

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91 - توسط علی رنود - 03-09-2013، 03:28 AM
Country Inns and Suites info - توسط FrankJScott - 03-04-2020، 11:09 AM
Bruc Bond & Eyal Nachum banking information - توسط FrankJScott - 03-05-2020، 06:47 AM
React Native Developers Info Site - توسط FrankJScott - 03-11-2020، 02:26 AM
Top Password Software Info - توسط FrankJScott - 03-13-2020، 10:09 AM
Had a good read of this page :) - توسط FrankJScott - 03-18-2020، 09:07 AM
Loving the insights of this blog :) - توسط FrankJScott - 03-28-2020، 07:40 AM
Loving the insights of this site :) - توسط FrankJScott - 06-13-2020، 04:19 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان