درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
قبل از هر چیز تبریک میگم به دوستانی که توی مسابقه برنده شدن.

مسابقه زنجان هم که به نظر اکثر دوستان بهترین مسابقه بود، و همینطور هم بود تموم شد.

همینجا جاداره از دوستان عزیزی که برای برگزاری این مسابقه زحمت کشیدن تشکر کنم.

مهندس جواد نوری نژاد که با وجود خستگی شدید، تا آخرین لحظه برای این مسابقه زحمت کشیدن.
همینطوری بقیه دوستانشون آقایان امیر قربانپور و پوریا ببری و دیگر عزیزان که اسمشون توی ذهنم نیست. همگی جداً خسته نباشید.

از بقیه دوستان که توی مسابقه شرکت کرده بودن و روزای خوبی رو با هم سپری کردیم هم تشکر می کنم.

جناب آقایان و مهندسین عزیز:
حجت اله صفر پور، مجید نیک نیاز، علی رنود، محمد رضا شارعی، رضا اله ورن، مهدی بیات، مهدی نوذری (مصدوم)، مسعود شفقی، حمید گرفمی، شهاب خدائی مقدم، امیر و امین شمشیری، سعید قاسمپور، سالار ماهروئی، حشمت جمشیدی و دیگر دوستان عزیز بچه های تبریز و مرند و شهرکرد و سپیدان و مشهد و...

در پایان تشکر ویژه میکنم از کسی که ماه ها برای برگزاری این مسابقه تلاش کرد و زحمت کشید و گاهی اوقات هم کاسه کوزه ها سر اون می شکست و خستگی ناپذیر بود و خود من هم این مدت خیلی اذیتش کردم و بهش زحمات دادم، داور گل مسابقه حمید رضا نظری عزیز.Heart

از برق هم تشکر میکنم که چشم دیدن موفقیت حجت اله صفر پور و دوستانشون رو نداشت و نتونست طاقت بیاره و وسط بارگذاری خودش گذاشت و رفت.

احساس کردم عکس های یادگاری باید توی تاپیک جداگانه باشه واسه همین این تاپیک رو زدم.
بقیه عکس ها هم که جنبه های خصوصی داره در پروفایل های شخصی می مونه.

[تصویر:  ?di=1013626526497]

[تصویر:  ?di=2136265268814]

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی اصغری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، ساجده نوروزی ، مسعود شفقی ، اشکان رستگارمنش ، مجید نیک نیاز ، حجت الله صفرپور ، محمد خدایی ، جواد نوری نژاد ، رضا اله ورن ، مرضیه شریعتی ، محمد طیبی ، zahra refahi zadeh

پیام‌های داخل این موضوع
خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91 - توسط حسین ترکی - 03-07-2013، 08:40 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان