درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام
ابتدا از همه کاربران سایت عذر خواهی میکنم که یه همچین تاپیکی با این عنوان باز کردم اما به خاطر بسته شدن تاپیک قبلی و نگرفتن پاسخ از مهندس شفقی عزیز مجبور شدم که این تاپیک رو بزنم

مهندس شفقی عزیز ابتدا پاسختون رو عینا اینجا میزارم
در جواب آقای علیزاده: احساس می کنم خیلی وقت باقی نمانده و بهتره به جای تفرقه اندازی و زیر بار گناه بردن دیگران به فکر ارتقاء سطح کار باشید و یا اگر نمی خواین کمکی باشید حداقل به فکر به وجود آوردن هیجان و یا اینکه تشویش اذهان کاربران نباشید.

حالا سوالی که من ازتون کردم رو عینا میزارم
فرمودید که رکوردی در آینده زده خواهد شد انشالله که این رکورد با جک دانشگاه ......... نخواهد بود!!!!!!!! چون میشه خیلی راحت براش ضریب مثبت یا منفی زد

شما به جای جواب دادن به سوال به من تهمت تفرقه اندازی و تشویش اذهان کاربران زدین آیا این کار در دین اسلام شما گناه نیست
هر کی ندونه شما و عهده ای کثیر میدونن که به اون جکی که اسمشو نمیگید میشه خیلی راحت ضریب مثبت یا منفی زد(زد ضریب منفی یا مثبت به این صورت هست که در کامپیوتر تعریف میکنن که فلان تیم با ضریب 1.5 مثبت باشه و فلان تیم با ضریب منفی 0.8 باشه در این صورت تیمی که 100 کیلو زده با ضریب مثبت 150 کیلو خواهد بود و تیمی که 100 کیلو زده با ضریب منفی 80کیلو خواهد بود این در حالی هست که شما هیچ چیزی متوجه نخواهید شد چون هیچ چیز غیر طبیعی نمیبینید فقط میبینید که یکی تو20ثانیه 100 کیلو زده و سازش شکسته یکی تو 20 ثانیه 50 کیلو زده و سازش شکسته) آیا این تفرقه اندازی هست یا آگاه کردن شما دربرهه زمانی این خبر نوید بخش رو دادید که یک مسابقه با این جک قراره انجام بشه شما به من حق بدید که به اون رکورد شک کنم
در مورد ارتقاء سطح کارم با عنایت خدا اگه از 5تا تیم عقب بیافتم از 50 تاش جلوترم پس اگه یکم فکر کنید میفهمید که رکوردی که شما از اون به عنوان افتخار فارسی زبانان نام بردین اگه با اون جک باشه مایه ننگ فارسی زبانان خواهد شد البته میدونم مقامهای اون مسابقات از الان بین دوستان تقسیم شده اما گذر زمان حرفهای من رو ثابت خواهد کرد

از مسئولین سایت تقاضا دارم تا زمان دریافت پاسخ از مهندس شفقی تاپیک رو قفل یا پاک نکنن این سوال خیلی از سازه سازها هست اما به خاطر رو در وایسی نمیتونن چیزی بنویسن من که هیچ وقت به عنوان شرکت کننده به مشهد نمیرم پس بهتره توپخانه به سمت من باشه
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط بهروز کریمی ، مجید نیک نیاز ، رضا اله ورن ، مهدی بیات

پیام‌های داخل این موضوع
نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط رسول عليزاده - 06-16-2012، 12:58 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان