درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ پیرامون تحلیل سازه و مقاومت مصالح
(11-01-2013، 03:56 PM)مریم نوشته است:  سلام.ممنونم.بعد از سه هفته جواب را پیدا کردم.لطفاً در صورت امکان به سوالات کمی زودتر پاسخ دهید.باتشکر

با سلام

سرکار خانم توجه شما رو به چند نکته جلب میکنم:
1- اگر پست اول این تاپیک رو مطالعه می فرمودید، باید میدونستید که سئوالات بصورت آنی پاسخ داده نمی شوند به متن زیر که بخشی از پست اول بنده در این تاپیک هستش توجه نمایید:

از تمام دانشجویان و محققان و کاربران عزیز سایت در خواست می شود تا سئوالات خود را در موضوعات مذکور (تحلیل سازه و مقاومت مصالح) به بنده از طریق پست خصوصی ارسال نمایند تا من سئوالات را دسته بندی نمونه و به دکتر فنائی ارسال کنم و ایشون هم حداقل هر دو هفته یک بار به سئوالات پاسخ دهند.
سئوالات بصورت 5 تا 5 تا مطرح خواهد شد و پاسخ آنها بطور کامل و جامع از طرف جناب دکتر فنائی در تاپیک داده خواهد شد.

2- هر کسی به توان خود می تواند به سئوالات پاسخ دهد ولی در این تاپیک پاسخ دهنده جناب دکتر فنائی هستند که لطف کردن و با این مجموعه همکاری می نمایند.

3- سئوال شما صریح و روشن نبود و بخاطر همین من سئوال شما رو برای دکتر نفرستادم. و ازتون خواستم سئوالتون رو اصلاح کنید.

4- شما بایستی سئوالتون رو بصورت پست خصوصی برای من ارسال می فرمودید تا بعد از اینکه من سئوال رو کامل دریافت کردم به همراه سئوالات دیگر کاربران، برای جناب دکتر ارسال میکردم.

5- شما یک کاربر مجهول برای ما هستید کاربران بایستی به هنگام ثبت نام، از نام و نام خانوادگی واقعی خود استفاده نمایند. برای همین ما نسبت به ارائه خدمات به کاربران مجهول الهویه معذوریم.

امیدوارم در سئوالات آتی موارد فوق رعایت شود. تا بتوانیم از سئوالات شما و پاسخ های دکتر فنائی استفاده کنیم.

موفق باشید

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پرسش و پاسخ پیرامون تحلیل سازه و مقاومت مصالح - توسط سعید قاسم پور - 11-01-2013، 06:29 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان