درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم
یاد خدا آرامبخش قلبهاست...

چه ساخــــتن هایی که مارا سوختــــــ ،و چه سوخـــــتن هایی که مارا ساختـــــــ
خدای من...
مـــا را فهمی عطا کن،کــه از مقصد سوختنمــان ،ساختنـــی آباد سازیم...

[تصویر:  God.jpg]

با سلام وتشکــــــرفراوان به همه اعضاء و اساتیدی که منو مورد عنایت خودشون قرار دادند.
اولین ساعاتی که طرح رو سایت قرار گرفت،شاهد نظرات و لطف بی پایان شماعزیزان بودم،واز همان موقع تو فکر جمله ای بودم که با اون ذره ای از محبتهاتونو جبران کنم،ولی احساسم در کلمات نگنجید،جدأ نتونستم حتی کلمه ای پیدا کنم که لایق وصف شما باشه ،به همین دلیل وادار شدم به زبان عامیانه خودم یه تشکر کوچیک ازتـــــون داشته باشم"

واقعیتــــ قضیه اینه که برای طراحــــی این سازه،مــن جدآ هیچکاره بودم،فقط طرح ساده ای بود که روبرگه زده شد،و این دوستان و اساتید و همچنین صاحب نظران گروه بوده اند که بهش بال و پر دادند...
بهرحال بعنوان عضو کوچیکـــی از این گروه بزرگ امیدوارم این پروژه تا آخــــــر به همین منوال،با همکاری و نهایتآ خرسندی و رضایتـــــ هرچه تمامتر همه وهمـــــه پیش بره"

[تصویر:  Hemayat.jpg]

+ درنهایت در ادامه صحبتهای دوستان باید بگم،همونجور که میدونید این طرح ،طرحی کلی و فرمـــی است معماری،و ممکن است در بررسی های بعدی وفرم دهی حجم از لحاظ سازه ای، جزئیات آن با کمی تغییر روبرو شه!البته این نکتـــه هم باید متذکر بشم که در مفهوم اصلی تغییری بوجود نمیاد.
صحبت از مفهوم شد،باید اینم اضافه کنم که حجم،دارای چند معانی مختلف است، که بطور کلی به 2دسته : مفهـــــوم و معلــــــــــوم تقسیم شده"

قصد اینو داشتــم که به حمایت از طرح ،مفاهیم کلی رو بیان کنم،اما با مشورتی که با دوستان انجام شد و همچنین دست و دلباری جناب قاسم پــور(بابت مسابقه و جوایز) تصمیم بر این شد که با یاری شما ،به معنی ومفهوم سازه ای که قرار است نشان دهنده عزم ما وبه حمایت از کودکانی ست که بخاطرشان قدم در این عرصه گذاشتیم،برسیــــــــــــــــــم...

[تصویر:  article_289622_1.jpg]

به امید آنکه تلنگری باشیــــــــم برای جهانیـــــــان،برای آنانی که چشمانشان به دردهای دیگران بسته است..."

...
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، مجید جلیلی ، مرضیه شریعتی ، محمد جواد رضایی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، احسان نظری ، سعید قاسم پور ، سارا گچی لو ، گلشید دلاور

پیام‌های داخل این موضوع
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم - توسط ساجده نوروزی - 04-13-2012، 05:49 AM
Love reading this article :) - توسط FrankJScott - 03-28-2020، 08:23 AM
Loving the insights of this page :) - توسط FrankJScott - 06-13-2020، 04:38 AM
Loving the insights of this page :) - توسط FrankJScott - 06-13-2020، 04:41 AM
Had a good read of this article :) - توسط FrankJScott - 06-13-2020، 10:08 AM
Love checking out this blog :) - توسط FrankJScott - 08-28-2020، 07:31 AM
Growing fan of this blog :) - توسط FrankJScott - 09-01-2020، 07:17 AM
Loved reading through this forum :) - توسط FrankJScott - 09-18-2020، 10:50 AM
Huge fan of this this site :) - توسط FrankJScott - 09-29-2020، 02:21 AM
Huge fan of this this article :) - توسط FrankJScott - 10-12-2020، 11:15 PM
Loved reading through this forum :) - توسط FrankJScott - 10-12-2020، 11:39 PM
Loving the insights of this blog :) - توسط FrankJScott - 10-21-2020، 06:13 AM

پرش به انجمن: