درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: رکورد 570 کیلو رو قبول دارید
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
0%
0 0%
خیر
0%
0 0%
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه بدست آوردن سرعت بارگزاری با جک و سوالاتی پیرامون آن
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز
لازم دانستم پاسخی کامل به برخی مطالب بعضی دوستان عرض کنم و تاپیک رو دوباره ببیندم.
اگر در مواردی برخی پست ها حذف یا ویرایش می شود دلیلش قوانین فروم داری است و بدلیل اینکه ما نسبت به کارمان تعهد داریم لذا استفاده از ادبیاتی که در شان دانشجویان ایران اسلامی نیست را اصلا برنمی تابیم.
در این تاپیک بحث این بود که سرعت دستگاه بارگذاری چطور محاسبه میشه!؟
پاسخ: هر کسی به قوانین نیوتن آشنایی داشته باشه محاسبات این امر رو هم خواهد دانست و من لازم نمیدانم محاسبات مربوط به آن را در اینجا بیاورم. ولی هر کسی ، هر کسی دوست داشت میتونه باهام تماس بگیره و من در خدمتش هستم.
(همچنانکه با جناب علیزاده و جاودانیان بصورت شفاهی با هم حرف زدیم و قضیه حل شد)
اما آنچه موجب برخی حواشی شد، بحث روی یک سازه بود و اون هم سازه تیم اول (که از دانشگاه خاوران بود).
آهنگ اعمال نیرو(نه سرعت بارگذاری) برای این سازه 11.1 کیلوگرم در ثانیه بوده ولی برای کلیه سازه ها آهنگ متوسط اعمال نیرو 7.1 کیلوگرم در ثانیه. همه ما این اختلاف 4 کیلو بر ثانیه رو قبول داریم. و این امر میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه که در پستهای قبلیم توضیح دادم. ولی هر چه باشه یک اتفاق غیر متعارف است.
هیچ پیش داوری نمیشه در این امر انجام داد و باید بعد از بررسی فیلم بارگذاری سازه ها نظر قطعی بدیم.
از طرفی میدونیم که سازه دیگری از موسسه خاوران 395 کیلو رو تحمل کرد که در بارگذاری دوم این اتفاق افتاد. شاید هم اگر بارگذاری دومی در کار نبود، این سازه رکوردش بالاتر از 395 کیلو می شد.
به هر حال در کل مسابقات فقط و فقط یک سازه آهنگ اعمال نیروش بالاتر از بقیه بوده و اون هم سازه 572 کیلویی بوده. و در این مورد هم کمیته داوری تصمیم گیرنده است نه کس دیگه.
سازه فوق، این مقدار نیرو رو تحمل کرده ولی آهنگ اعمال نیرو برای آن بیشتر از بقیه بوده که کاملا به نفع سازه بوده است.
من دیروز با دکتر گل نرگسی(عضو کمیته داوری) حرف زدم و ایشون هم نظرشون این بود که این امر اتفاقی رخ داده و ممکن بود برای هر سازه ای اتفاق افتاده باشه. من نظرم رو بعد از مشاهده فیلم بارگذاری اعلام خواهم کرد. با جناب شفقی(عضو کمیته داوری) هم تماس گرفتم و لی نتونستم باهاشون حرف بزنم.

لازم هستش یک نکته رو خدمت دوستان عرض کنم. تمام سعی و تلاش بنده و همکارانم در کمیته داوری این بوده که عدالت رعایت بشه و اگر امروز بعد از گذشت 80 روز از مسابقات هنوز تنور این قضیه داغه، نشانگر جدیت ماست، چونکه نمیخواهیم به کسی ظلم بشه.

علارغم برخی اختلاف نظر هایی که با جناب جاودانیان دارم، ولی به همه دوستان شرکت کننده از خاوران احترام قائلم و براشون آرزوی توفیق دارم.

از همه دلسوزان سایت هم خواهش میکنم تا این امر رو به بسپارند تا ما خودمون در موردش تصمیم بگیریم چرا که به وظیفه مان بیشتر از هر کس دیگه ای واقفیم.

اگر هم برخی دوستان با هم مشکل دارند میتوانند با هم خیلی دوستانه اختلافاتشون رو حل کنند با اینکه در سایت ما همه باهم رفیق و صمیمی هستند و به نظرات همدیگر احترام قائلند.

در پایان از ناظم فعال و زحمت کش سایت، تشکر میکنم و امیدوارم موفق و پیروز باشند.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسن شیخ ، علی رنود ، حامد احمدپور

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نحوه بدست آوردن سرعت بارگزاری با جک و سوالاتی پیرامون آن - توسط سعید قاسم پور - 02-09-2012، 07:37 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان