درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: رکورد 570 کیلو رو قبول دارید
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
0%
0 0%
خیر
0%
0 0%
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه بدست آوردن سرعت بارگزاری با جک و سوالاتی پیرامون آن
سلام
جناب قاسم پور تمامی دوستان میدونن که شما علاقه ای به ثبت این رکورد ندارید . این مورد از حرفاتون که تاکید زیادب دارید مشخصه . صحبت یک طرفه هم راجع به این قضیه . با توجه به تجربیات قانع کننده نیست .
اگر شما به بیان لفظ فقط و فقط اشاره دارید ؟ منم سوال دارم ؟ چرا ( فقط و فقط ) واسه سازه تیم ما زنجیر کوتاه انتخاب شد ؟ آیا این مورد نمیتونه عمدی باشه ؟
ما راجع به اون سازه ضرر کردیم . که اگه عدد واقعی رو میزد الان این بحثا نبود .
اون لحظه تنها من بودم که بچه ها رو آروم کردم مشکلی پیش نیاد . الان هنوزم که هنوزه سر اون سازه از من دلخورن . حقم دارن . شما جوابی داری بگید ؟
شما تا چیزی ندیدی نمیتونی به کسی یا گروهی تهمت بزنی . در صورتی که ما اصلا احتیاج به تغییر سرعت بارگذاری جک نداشتیم . سازه 400 کیلویی ما این موضوع رو تایید میکنه .
تجربه شما محترم اما دلیل بر درستی آن نیست .
آقای قاسم پور شما داور مسابقات بودید و تمام حق داوری شما تعریف شده هست . من احساس نمیکنم شما این اجازه رو داشته باشی بعد اتمام مسابقات و بدون حضور بقیه تیم داوری نظر قاطع بدی که سازه ای درسته یا نه ؟ اونم بی دلیل . امیدوارم از جناب شفقی هم صحبتی بشنویم . شایدم ایشون تنها در موارد خاص نظر میدن .
ممنون

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نحوه بدست آوردن سرعت بارگزاری با جک و سوالاتی پیرامون آن - توسط علیرضا جاودانیان - 02-06-2012، 10:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان