درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: رکورد 570 کیلو رو قبول دارید
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
0%
0 0%
خیر
0%
0 0%
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه بدست آوردن سرعت بارگزاری با جک و سوالاتی پیرامون آن
سلام
مهندسان عزیز این تاپیک رو باز کردم تا در مورد سرعت بارگزاری جک یکم با هم صحبت کنیم مثلا چه جوری محاسبش میکنن؟؟؟
وقتی که میگن بارگزاری در هر ثانیه 7 کیلو اونم واسه یک جسم کاملا صلب چه جوری میشه که وقتی با یه تقسیم سر انگشتی به یک سازه در هر ثانیه حدود 12 کیلو بار وارد میشه البته این رقم رو من به این صورت به دست آوردم که 570 تقسیم بر مدت زمان بارگزاری که 46 ثانیه بود حالا شاید یه روش دیگه برا محاسبش باشه
لطفا بهم نگید که به صلبیت سازه بستگی داره این رو خودم هم میدونم من با چندتا استاد صحبت کردم گفتن که سرعت 7 کیلو بر ثانیه برای یک جسم صلب هست نه ماکارونی و چسب که صلبیتش از یه تکه آهن کمتره یه دلیل قانع کننده بیارید که چرا همچین شد یهو انجور شد

در ادامه نظرتون رو به سه تا عکس جلب میکنم که این صحبتهام یه مقدمه برای شروع این مطلب بود
اگه به عکس اول توجه کنید سمش چپ تقسیم بندی بارگزاری تیم east bridge رو میبینید که هر خانه 10 کیلو محسوب میشه

[تصویر:  uyp3p88f97akyerhnab.jpg]

اما در عکس پائین بارگزاری تیم ناریچا رو میبینید که هر خانه حدود 6.66 یا همون 7 کیلور بر ثانیه هست

[تصویر:  pu1tggn1tq9i120fw7sf.jpg]

یه سوال هم دارم اگه به شروع شدن نمودار توجه کنید زمانی که بارگزاری تیم تانریجا آغاز شده نمودار روی تقسیم بندی اول قرار داره یعنی حدود 7 کیلو پیش بارگزاری اما اگه به عکس اول توجه کنید می بینید که نمودرا در آغاز روی تقسیم بندی دوم قرار داره که حدود 20 کیلو پیش بار داره
چرا باید تقسیم بندی تیم مشهدی 30 کیلو باشه ولی تیمهای دیگه 20 کیلو؟؟؟ اگه حساب سر انگشتی کنید در هر 10 ثانیه حدود 50 کیلو بیشتر از تیمهای دیگه بارگزاری شده
آیا شرایط برای همه یکسانه؟؟؟

r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره

پیام‌های داخل این موضوع
نحوه بدست آوردن سرعت بارگزاری با جک و سوالاتی پیرامون آن - توسط رسول عليزاده - 02-02-2012، 05:36 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان