درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخشش انجمن علمی گروه عمران دانشگاه سراسری زنجان در جشنواره حرکت
با سلام
چند شب پیش مهندس آرش آتش نما خبری رو بهم داد که خستگی مسابقات خاوران رو از تنم درآورد
برای مقدمه : مسابقات سازه های ماکارونی اسفند 89 دانشگاه سراسری زنجان بدون شک ( از نظر بنده ) بهترین مسابقه از لحاظ کیفی در چند سال اخیر بوده و همه فعالین سازه های ماکارونی خاطره قشنگ این مسابقات رو در ذهنشون دارند و هیچ گاه فراموش نخواهند کرد .
عوامل زیادی در موفقیت این مسابقات سهیم بود ولی می توان 99% عامل این موفقیت رو تیم قوی انجمن علمی عمران دانشگاه سراسری زنجان و در راس آن مهندس آتش نمای عزیز رو دانست . تیمی که بجای اینکه به فکر مقام آوردن در مسابقات باشند تصمیم گرفتند در نوع کیفیت برگزاری مسابقه مقام بیاورند . و خوشبختانه امروز نتیجه زحمات خودشون رو با کسب این مقام گرفتند .
و اما اصل خبر :

کسب مقام سوم انجمن علمی عمران دانشگاه سراسری زنجان در بخش انجمن علمی دانشجویی برگزیده در فعالیت های آموزشی و ترویجی چهارمین دوره جشنواره حرکت

بچه های انجمن علمی عمران دانشگاه سراسری زنجان در چهارمین دوره جشنواره حرکت در بخش فعالیت های آموزشی و ترویجی فعالیت خودشون در مسابقات سازه های ماکارونی 89 رو ارائه داده بودند که توانستند مقام سوم رو در بین انجمن های علمی سراسر کشور بدست بیاورند

این موفقیت رو به دوست از دوران کودکی تا به الآن خودم آرش آتش نمای عزیز و بچه های انجمن علمی عمران که در اون مسابقه فعالیت داشتند تبریک می گم و باور دارم در مقابل مسابقه ای که داور اون برادر نفر اول مسابقات بود و یا خیلی از مسابقات کشور که میزبان به جای اجرای یک مسابقه خوب خودشو هزاران مکر و حیله رو جور می کنند تا خودشون مقام بیارن ، کار زیبای شما ارزش خودش رو نشون میده

اعتقاد دارم در سال های آینده ارزش کار عزیزان کم ادعایی چون آرش عزیز که علارقم کار پر ارزشش در مسابقات سراسری زنجان هیچ گاه از خودش شخصیت آنچنانی نساخت برای فعالین سازه ماکارونی ایران مشخص خواهد شد .

و اما حرف آخر با فعالین سازه ماکارونی در ایران : مهم نیست کدوم دانشگاه و کدوم شهر و چه کسی باشه . مهم اینه بتونیم یک روزی در شهری و در دانشگاهی و باهمت عزیزانی یک خاطره شیرین مسابقات سراسری زنجان دیگری رو در ذهن ها بسازیم .

چیزی که از نظر من در فضای فعلی فعلا شبیه به یک آرزوست !

[تصویر:  pr_HarekatFest909.jpg]

[تصویر:  pr_HarekatFest9092.jpg]

اصل خبر : http://znu.ac.ir/modules.php?name=News&f...lang=farsi
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، آرش آتش نما ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حسن شیخ

پیام‌های داخل این موضوع
درخشش انجمن علمی گروه عمران دانشگاه سراسری زنجان در جشنواره حرکت - توسط حمید رضا نظری - 12-01-2011، 04:18 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان