درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسامی تیم های شرکت کننده در دومین دوره مسابقات کشوری موسسه آموزش عالی خاوران مشهد
#2
لطفا همه مطالعه نمایند
بسمه تعالی
عید سعید قربان، روزی که منیت در منا قربانی شد، را بر تمام کاربران سایت و اساتید معظم تبریک می گویم.
خدا رو شاکرم که توفیق داد به همراه تیم مدیریتی سایت و تلاش کمیته های مسابقات توانستیم قدمی در راه خدمت به جامعه دانشگاهی برداریم و کار مفیدی به دانشجویان این مملکت عزیز انجام دهیم و یا اینکه در حال انجام دادن باشیم. همانطور که قبلا هم در جاهای مختلف بیان داشته ام، یکی از فعالیت های این وب سایت، همکاری با موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها جهت برگزاری مسابقات علمی شبیه سازی سازه می باشد. لازم میدانم دوباره تاکید کنم این فقط یکی از فعالیت های سایت می باشد و در آینده نزدیک، با فعالیت های ما آشنا خواهید شد. دوست داریم همه کاربران و کسانی که به رشته شبیه سازی سازه علاقمندند در کنار ما باشند و بتوانیم با همکاری یکدیگر جهت آبادانی کشور عزیزمان ایران قدم موثری برداریم.
همکاری در پروپوزال های پژوهشی، برگزاری کنفرانس ها و همایش های علمی، برگزاری نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی و تخصصی و... از فعالیت هایی است که توسط شورای راهبردی سایت جهت اجرا به بنده ابلاغ شده است و ما باید برای تحقق این امر همه و همه تلاش کنیم.
همانطور که مستحضرید تقریبا از 10 شهریور ماه، بحث مسابقات کشوری موسسه آموزش عالی خاوران مشهد دراین سایت مطرح شد و سه کمیته (کمیته اجرایی، کمیته علمی و کمیته داوری) جهت اجرای این پروژه تشکیل و شروع به کار کردند. که لازم میدانم جهت اطلاع و یادآوری روسای این کمیته ها را ذکر نمایم:
رئیس کمیته علمی: جناب مهندس شفقی
رئیس کمیته داوری: خود بنده
و رئیس کمیته اجرائی (دبیر اجرایی): جناب جاودانیان

قطعا آنچه که موجب یک نتیجه عالی می شود، تلاش عالمانه همراه با تصمیمات کارشناسانه است.

آنچه که مربوط به کمیته علمی مسابقات می شد، تابحال بسیار خوب انجام یافته است. از جمله فعالیت های این کمیته می توان به پاسخگویی به سئوالات، تدوین آیین نامه ها، نظارت بر حسن اجرای دستگاه های بارگذاری، ارائه سمت و سو به کمیته اجرائی و... اشاره کرد. لذا این فعالیت ها همچنان تا پایان مسابقات ادامه خواهد یافت.

آنچه که مربوط به کمیته داوری است بسیار حساس و سخت می باشد. بنده نیز بعنوان رئیس این کمیته تمام سعی و تلاشم این بوده که در کمیته علمی هنگام تالیف آیین نامه ها و پاسخگویی به سئوالات و بسیاری امور دیگر اصل عدالت را رعایت نمایم وان شاءالله در روزهای مسابقات نیز بتوانیم عادلانه قضاوت کنیم و آیین نامه های مسابقات را مو به مو اجرا و کنترل نماییم.
آنچه مدنظر کمیته داوری در داوری سازه ها ملاک است، آیین نامه های مسابقات هستند و در برخی مواقع به غیر از این آیین نامه ها، تجربه و علم داوران است که به امر قضاوت کمک می نماید و به حمدالله این مورد نیز به حد کافی وجود دارد.

اما آنچه که به کمیته اجرائی مسابقات بر می گردد عبارتند از فراهم ساختن امکانات فنی مسابقات، مکان مناسب برای مسابقات، پذیرش تیم ها، اسکان تیم ها، اسکان میهمانان و اساتید دعوت شده، پذیرائی از تیم ها(وعده های غذایی و ...)، تهیه وسائل حمل و نقل شرکت کنندگان از محل اسکان تا محل برگزاری و بسیاری امور دیگر که جناب جاودانیان و تیم اجرائی شون در این روزها درگیر آن هستند و شاید بهتر از من به این قضیه اشراف دارند.

از طرفی مجموعه سایت itssa نیز وظایفی بر عهده داشته و دارد که می توان به : فراهم ساختن محیط مناسب علمی برای پاسخگویی به سئوالات، اطلاع رسانی و ثبت نام مسابقات و... اشاره کرد. در اینجا نیز لازم می دانم از ناظم همیشه فعال سایت جناب مهندس حمیدرضا نظری بابت زحماتی که تقبل می فرمایند تشکر نمایم.
لذا به نظر اینجانب برنامه ها محوله به سایت نیز بخوبی اجرا شده است. شاید برخی دوستان انتظار داشتند که زمان ثبت نام مسابقات تمدید گردد. ولی همانطور که مستحضرید ما 20 روز قبل از زمان اتمام ثبت نام، تاکید کرده بودیم که به هیچ وجه این موعد تمدید نخواهد شد و لذا بایستی قاطعانه این مطلب را اجرا می کردیم که کردیم. امیدوارم این موضوع باعث شود در مسابقات آتی تمام تیم های شرکت کننده در زمان مناسب ثبت نام نمایند و دقیقه 90 ای نباشند.

آنچه که مجموعه سایت عهده دار آن بوده و هست (روسای کمیته علمی و داوری و مجموعه مدیریتی سایت) بخوبی به وظایفمان مطلعیم و دقیقا وظایف محوله را بخوبی اجرا نموده ایم و خواهیم کرد (امیدوارم دوستان این توصیفات را خودگویی محسوب نفرمایید).

اما آنچه که مربوط به کمیته اجرائی مسابقات است (که بسیار سخت و حجیم نیز می باشد) مربوط به موسسه خاوران مشهد و مسئولان اجرائی مسابقات هستش که در راس آن جناب مهندس هادیان و جناب جاودانیان هستند. طبق اخباری که از دور مطلع هستم این دوستان هم 24 ساعته تمام تلاششان را می کنند تا بتوانند وسیله رفاه و امکانات لازم را برای تیم های شرکت کننده و اساتید همراه، فراهم سازند.
امیدوارم این کمیته نیز بتواند در روزهای مسابقات وظایفشان را به نحو احسن انجام دهند تا بتوانیم در مشهد خاطره خوبی به یادگار داشته باشیم.

پیشاپیش از بذل و توجه همه شرکت کنندگان و کاربران سایت سپاسگذارم.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، محمد جواد رضایی


پیام‌های داخل این موضوع
RE: اسامی تیم های شرکت کننده در دومین دوره مسابقات کشوری موسسه آموزش عالی خاوران مشهد - توسط سعید قاسم پور - 11-08-2011، 07:07 PM

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان